FIV in Ungaria 26

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

LIANA DRAGA TU CIT MAI STAI LA UNGURI? SAU VREI SA PRIMESTI CETATENIE MAGHIARA
HAI SA MAI BEM CITE OCA VAD CA NUI NIMENI PE AICI, FETELE UNDE SINTETI SAU NE LASATI SA NE MAI FACEM DE CAP
PUSSI SI DOAMNE AJUTA SINTEM ALATURI DE TINE NASTERE USOARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

borzasimona ete vezi mama am oculari..vaz,,vaz..nu mai scrie cu litere mari..acu glumesc cred ca stii nu?
in plus regulamentu spune sa nu scrii cu litere mari..sa nu cumva sa'ti iei avertisment
Ighen!!Ighen!!..mai stau pi la unguripai ce nu ti'am spus?ca tot spun de ceva vreme..da se pare ca nu ma bagati in zama

Putin cu putin se aduna marea...


Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amulis spune:

steliana04, ti-am trimis un email cu nr.meu de telefon.
toata lumea e OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

of doamne am vazut dar era prea tirziu al timisesem deja nu aveam ce sa mai fac ( imi cer scuze moderatorilor )am vrut sa scriu numa numele cu litere mari si am uitat sa-l schimb pe litere mici asta e.
LIANA nu mai ca te bagam in seama dar totus am crezut ca mai vi si tu pe acasa din cind in cind sau pote vi la TM ca e mai aproape te astept sa sti ori cum daca nu vi tu vin eu dar numai pe 28 dec ma astepti nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magduta - succes si tie si mie si la toate fetele care si doresc copilusi !
Liana- chiar, cat mai stai draguto pe la unguri?as venii si eu dar mie frica de Zadori ca ma pune iar sa slabesc 5 kg, si dupa tot chinul ca slabii 10 nu 5 tot nu ma baga in seama si ma mai trimise si acasa !, am glumit fetelor, nu ma asasinati ! eu sper sa incep pe aici, pe meleagurile natale desi pe acolo as fi iesit mult mai ieftin; i as fi scris lui nenea Zadori dar n are cine sa mi traduca in engleza ca nebuna de verisoara mea nu mai vrea, zice sa fiu patrioata si raman in tara !dar nici sotul nu mai vrea, zice ca nu vine sa donezedaca ma mai duc la unguri ! sunt pusa pe glume in dimineata asta, ce sa fac, asta e, fac si eu haz de necaz !
Iubita, vezi sa i transmiti si din partea mea, numai bine, lui Pussi !

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Neatza!!!!!!!!!!!!!!
Mi-am schimbat semnatura. Arata bine?
Va pupesc pe toate!!!!


4+
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">POZELE NOASTRE TOATE

In asteptarea ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

fetelor sunt scurta.. suntem tot 3 in 1 ... tensiunea a scazut 110/65 ... asa ca nu voi naste inca... inecr sa raman calma si fara tensiuni ca s-o pastrez asa ...Tustele sunt bine !

va multumesc frumos si pupici la toata trupa!



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 17 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

PUSSI PUSSI doamne ajuta ca esti bine ne bucuram sa sti,esti tot la spital sau ai venit acasa? o sa ne pt tine si stai cumintica da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Bine v-am gasit fetelor la un nou capitol! Sa speram ca va fi cu mult mult noroc!
Cris multumim pt capitol! Imi place semnatura ta!
Si referitor la calculatorul de pe prima pag, uite la cumnata-mea s-a adeverit, ea a ramas la 30 ani in ianuarie si are un baiat
Tie ce iti iese?
Pussi ma bucur ca sunteti bine si ca fetitele tale mai stau putin la mami in burtik! Va tin pumnii stransi in continuare!
Cornelia deja incepem galeria pentru tine! Doamne Ajuta!

toate fetele cu drag!

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrrrrrrr va puppp .
criss si mie imi place semnatura e da poti sa'i mai pui ceva in plus.
borzasimo cum ajung la Timis direct la tine vinnnn
daria daca vrei te ajutam noi..stim si engleza si ungureste..da un Pm si gataa..iti traducem noi ce vrei sa'i scrii..in privinta slabitului..stai mama linistita ca si pe mine m'a pus sa slabesc..si cand am venit a 2 oara m'a intrebat..cat?cat? iar io cu zambetul astai'am raspuns..nici un gram..da voi mai incerca. si n'am mai incercat ca mi'a fost leneesi nu s'a suparat pi mini..
ioanaa te puppp..

Putin cu putin se aduna marea...


Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput