Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Dory, nu am cuvinte, ma sa fie bine, sa rezolve cumva sa poata pleca mai repede, poate are sanse totusi. Of, si tocmai acum, de Sarbatori sa afle asemenea vesti. Trist.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, imi pare nespus de rau, nu putem face decat sa ne rugam si sa gasim oameni cu suflet care ii pot ajuta sa stranga banuti sa nu piarda sansa la viata
Doamne ajuta!

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, nu mai am cuvinte ..., lacrimile-mi curg neincetat de la aflarea vestii, mai cu seama ca o cunosc si pe fetita si pe parintii ei , stiu cat de greu le-a fost de cativa ani se chinuiesc numai prin spitale, au 5 imprumuturi la banci ca sa poata sa faca fata la diferitele tratamente si zilnic sa mearga cu fata la spital la Fundeni....
Monica, ia-m lasat Doinei un ofline, sper sa reusesc sa o ajut cu ceva pe Alexandra si familia ei , fac asta pt. ca stiu ce inseamna sa fii mama si ma pun in locul ei, eu cred ca as muri inaintea copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

i-am scris si eu Doinei la casnicute sa ia urgent legatura cu tine...poate reusiti ceva prin pesroanele care i-au ajutat pe ei...Doamne ajuta...daca nu...ma gandesc, oare un telefon la antena1(am vazut ca in emisiunea Mihaelei Radulescu se strang banuti pentru cei bolnavi de cancer) si incercat sa se stranga banuti acolo...off...imi dau seama cate cazuri sunt pe lista de asteptare...dar poate cine stie...se intampla o minune

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, chiar cum am trimis un mail la antena 1, insa am primit inapot de la MAILER-DAEMON, oare ce este si de ce?,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dory, nu stiu...nu ma pricep, deschide la generale sau la lectii si know how on line, sport...pe-acolo se mai pricep oamenii...
poate trebuie trimis la un anume departament...cine stie

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Dory,am primit PM-ul de la tine...stii ca eu sunt pe faza cand e nevoie!nu e nici o problema!
La multi ani! pt Andreele noastre si pt toti Andreii...
va

mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, nu am timp acum sa mai trimit un mesaj si acolo ca trebuie sa plecam ..., stii tu unde , dar de trimis mail-ul la-m trimis chiar la departamentul de la duminica in fam.(duminica.in.familie@antena1.ro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Drum bun Dory, sa ajungeti si sa va intoarceti cu bine

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor am deschis

CAPITOL NOU AICI

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput