Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

uitasem sa urez

LA MULTI ANI! tuturor Andreelor si Andreilor, sa fiti sanatosi si sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti





monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor!!!

Monica, noi plecam la sfarsitul lui decembrie, deci ne vom "vedea" tot pe forum...
Dory, multumesc pentru PM, m-am uitat pe site si mi s-a facut pielea de gaina!! Sper din suflet ca fetita sa se faca bine. Nu stiu exact cand imi intra salariul, dar iti voi da un PM de indata ce voi avea banutii si poate ne intalnim sapt. viitoare.


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor

urez si eu LA MULTI ANI !!!! tuturor celor care isi serbeaza azi ziua de nume,sa fie sanatosi si fericiti
fetelor aseara am ajuns sa iau hainutele de la LEXI si am si sunat-o pe verisoara mea sa-i spun si s-a bucurat fff tare asa ca in we asta vine sa le ia,m-a rugat sa-ti multumesc mult,mult de tot
astazi ne-am trezit de dimineata,am mancat si i-am cantat la multi ani lui andy,eu cu el,pt ca azi nu s-a dus la cresa ca este inchisa,am mancat tortulet si acum plecam pe la piata sa-i cumpar un cadou,sa vedem ce isi alege...
VICKY ffff bun tortuletul pe care mi l-ai recomandat tu,intr-adevar de calitate
MONICA ce frumos daca s-ar face si la noi asa....dar mai avem mult pana acolo
va pupic pe toate si mai intram mai tarziu,va doresc o zi bunaaaa


MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

aaaaa DORY nu mai plecam we asta la munte ca a intervenit ceva la serv si am putina treaba sambata asa ca se amana,putem sa ne intilnim duminica sera

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mire, ma bucur ca e incantata verisoara ta! Sa le stapaneasca sanatoasa fetita ei iar ea sa aiba o nastere usoara! Ti-am scris pe PM instructiunile de utilizare pt. carucior.
La multi ani micutului Andreas!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

multumesc LEXI pt urari si am primit PM-UL tau,o sa-l trag pe imprimanta si o sa il dau daca nu intelege ceva te contactez
multumesc inca o data in numele ei

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

, ca azi sunt dupa-amiaza la serv. Dory, vreau si eu sa dau, nu pot acum o suma prea mare, din pacate, pt ca salariul vine abia peste o sapt. si am tot cheltuit luna asta. Spune-mi cand si unde te vezi cu fetele si poate pot veni si eu sa aduc banutii, sa depui mai multi odata.
Monica, multa sanatate copilasilor! Felicitari pt. absolvirea gradinitei!
Mirela, ma bucur ca v-a placut tortul. Toate felicitarile tie, pt. ca tu mi-ai recomandat cofetaria!
Fetelor, la sedinta nu s-a discutat mare lucru, d-na a impartit rolurile pt serbare, am discutat costumatia copiilor, cadourile pt Mos, am dat banii pt. cadourile copiilor, am strans bani si pt cadoul d-nei, bani pt. fondul scolii. Bani, bani, bani! Dar macar stau linistita ca am achitat tot si am scapat de grija asta pana in sem.II. Sper
Oricum, m-am linistit putin, ca mi-a laudat odrasla!
Si fiindca Dani e si Andrei, va servesc cu un si prajiturele.
Si urez si eu La Multi Ani! cu multa sanatate, bucurii si impliniri celor ce sunt Andrei sau Andreea aici!



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna!
La multi ani Andreeas de Miraclau, Andrei de Viky, Andreeap, andre_ea, sper sa nu fi utiat pe careva.Sa fiti sanatosi si voinici, iar gravidutei o sarcina usoara si un bebe 2 sanatossi frumos la fel ca primul .
Mirela, daca ajungem devreme te sun si vii tu la noi.
Lexi, cand poti tu imi dai de veste.
Monica, ma-m emotionat cand am citit ce ai scris despre serbarea lui Alex.Sanatate pt. amandoi copilasii.
Fetelor eu o sa absentez cateva zile, sa nu ma puneti abesnta ca este motivata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor,
mama vad ca-s petreceri pe-aici avem multi sarbatoriti, la multi ani si sa fiti sanatosi! andy de mirela,andrei de vicky, andre-ea, andreap numai bine si petrecere frumoasa astazi.
Dory, nu te punem ca e si spre binele comunitatii rahoviste
fetelor ma bucur din suflet ca se strang banutii asa cum a spus si Dory, putinul de la noi pentru parintii Alexandrei inseamna mult..Doamne ajuta!
multumim deurarile de sanatate la fel si voua
va pup pe toate


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, chiar in acest moment vorbesc cu, cumnata mea pe mes., si am vesti tare proaste despre Alexandra, ieri ia luat rezultatul de la biopsie si are CANCER, mai mult nu mai pot scrie ca nici nu mai sunt in stare.
va atasez aici din discutia mea cu , cumnata de pe mes(copy-pate):

MARIO: fata am vb cu ea aseara
dory : si?
dory : ce face fata?
MARIO: aluat ieri rezult la biopsie si ia iesit ca are cancer
MARIO: urla saraca la tel
dory : aoleeuu
dory : mi sa zbarlit pielea pe mine
MARIO: cred si mie
dory : ce sanse ii da doctorii
MARIO: e terminata
MARIO: 6 luni
MARIO: maxim
dory : si daca pleaca cu ea in strainatate nu se poate face nimic?
MARIO: acolo
MARIO: da cica
MARIO: dar
MARIO: sastranmga bani
MARIO: stranga banii
dory: nu a incercat si ea sa apeleze la o fundatie umanitara?
MARIO: alexa ce face?
MARIO: a incercat dar
MARIO: pana nu are rezultat din italia nu poate
dory : offf, imi inchipui prin ce trec toti
MARIO: ieri a zis ca directorul de la fundeni ii facea scrisoarea pt italia
MARIO: da dezastru
dory : poate le ajuta dumnezeu
MARIO: speram
MARIO: ia a zis ca nu mai crede in nici o speranta
MARIO: dr de la fundeni sau spalat pe maini ieri ia dat dosaru in brate si ia zis ca nu e de putinta lor
dory : nenorocitii
MARIO: a zisca ieri a duso pe fata la sorasa o saptam ca nu mai putea sa se uite la fata plangea intruna
MARIO: sa se mai linisteasca copilul ca o vede mereu ca plange si ea si barbatesu
dory : nici nu mai am cuvinte...
MARIO: am zis cu alin ca o sai pun si eu niste bani

Mergi la inceput