Azoospermie - cap 9 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

MIKI - LAAAAA MUUULTI AAAAAANI !
Mikilina te pup tare de tot si-ti doresc sa fie numai lapte si miere viata ta !
u uita ca sunt pasarica de noapte deci la ora aia aia plecam de la birou :-)
Iyoana - daca va fi ok, iti va veni sa faci cinste si la necunoscutii de pe strada, crede-ma ! :-)
Anes- bafta maxima maine !!!
Am scris un mesaj luuuung si l-am sters din greseala asa ca acum sunt scurt pe doi :
- azi am facut doua Gonal in burta si a fost foaaarte bine; parca m-am drogat ...am o stare de euforie bazata pe faptul ca nu mai e mult pana la THE BIG DAY
- m-am decis ca daca raman gravida imi voi schimba nick-ul dar va voi anunta pe PM ca sa nu-mi pierdeti urma :-)
- i s-a stabilit data ecografiei pe 16 ...deci sunt pe orbita :-)

Va pup cu drag pe toate !

Sunt pe vaaaal (Z 1 Gonal)

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Sonia are nevoie de sufletul tau bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

pisix multumim! MUlta, multa, BAFTA. Nu ai cum sa pierzi valul. Tine-o tot asa (optimista).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Pisix bravo, ma bucur ca ti-a revenit starea de spirit pe care o stiam eu. Deci inseamna ca acum treci la faza de stimulare si pe 16 nov este prima eco, ca sa vada cum sunt foliculii dupa stimulare? Am inteles bine? Doamne ajuta si sa iti fie de bine Gonalul !

Iar in ceea ce priveste nickname-ul, in cateva sapt vei putea intra pe noul tau nickname, de ex: proaspata graviduta , subtil nu? si faci un anunt intregii natiuni de aspirante, gravi si mamici ca s-a produs schimbarea! Sa dea Dumnezeu sa fie asa! Semnatura ta este super tare, cred ca o voi adopta si eu...cand va fi cazul! vei vedea...

Anes iti tinem pumnii pentru maine, sa aveti valori bune. Te asteptam cu vesti bune!

Mikisor distractie placuta in seara asta, sper sa sarbatoresti asa cum se cuvine aceasta sarbatoare frumoasa!

O seara frumoasa tuturor fetelor dragi!



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

fetelor, oare la laborator au un loc anume pentru recoltarea spermogramei? Ma ingrozesc la gandul ca ne ascundem pe undeva prin baie !?!. Deja sotul meu se urneste greu pentru asta, ne mai trezim ca o facem in niste conditii improprii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

anes - noi tot timpul ne-am dus cu borcanelul de-acasa...
Asteptam vesti !
Fetelor cam mare amorteala azi pe-aici

Miki - ceva noutati ?
andrabirni, vrembebe,copilutz - toata lumea e ok ?
Iyoana

Sunt pe vaaal ( Z 2 de Gonal )

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Sonia are nevoie de sufletul tau bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Va multumesc pt urari.-ici tuturor.
Pisu , inca nu . Te rog eu nu mai fi cucuvea , a se citi pasare de noapte. Iti creste prolactina si scade calitatea ovocitelor. Sa mananci carne de curcan si proteine din vegetale pt ca fac ovocitele de calitate mai buna.
Iyoana , la semnatura aia sunt si eu abonata, mai ales ca acum si rimeaza , vaaal- gonal. Apropo Pisu, pune-i 3 de a si lui gonal ca sa fie si mai tare.
Marush o sa actualizez lista cu datele tale. Super trecerea aia de la 10000 la 100000.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Acum sunt si mai supi. Nu mi-a votat nimeni sobectul

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by miki-miki

Acum sunt si mai supi. Nu mi-a votat nimeni sobectul

Miki




Nu mai fi supi .... votat sobect!

Si LA MULTI ANI! (cu intarziere)
Sa-ti dea DD tot ce-ti doresti si ceva in plus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Multumesc Spiridush. Imi mai revenii Tu ce mai faci? Ne spionezi dar de scris nu scrii nimic.
Ma duc s-o modific pe Marush in listutza ca iau uit

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

sunt suparata ca sotul meu nu a fost ocupat si nu a putut sa mearga sa faca spermograma. Voi ce ziceti? Este vreo problema daca o face a 8-a zi de abstinenta? Vrem sa mergem la laborator sa o facem si sa steptam rezultatul dupa aprox. o ora. este mai real rezultatul.
Un sfarsit de saptamana cat mai dragut si mai optimist va doresc tuturor, prietenele mele de suferinta

Mergi la inceput