Mamici de Martie-Aprilie 2008 (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, ce frumoasa experienta cu fulgii de zapada, te simti ca intr-o poveste ! Ce frumos , sa ninga si tu sa stai la gura sobei cu un ceiut cald in mana! Mmmmmmm!

Rox, chiar asa, sa faci poze la burtica sa vedem si noi!

Mami, sa sti ca putina cafeluta face minuni. Azi am fost in forma din cauza unui capucino cu cioco!

Cami, o sa-mi descarc si eu Love Actually daca zici ca e dragut!

Kya, tin pumnii sa vezi azi bebelul la eco! Sa aveti o intalnire frumoasa .

Simo27, felicitari pentru baietel grasunel, cred ca esti topita dupa el. Chiar ca e maricel puiucul tau. Si Rebecca mea la 21 de saptamani avea 425 de grame! Na, ca m-am laudat!!!!



CLAU 23 + cu Rebecca

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

dupa "lupte seculare" in sfarsit am ajuns sa citesc si eu din urma...
asadar..

Kya bravo pt bebe miscaret! yuppy!!!
Bubu bafta la TT! gospodina... ca am mancat si eu o shaorma!
Clau si la mine e la fel... cand pune tati mana, gata se potoleste instantaneu... si saracul sa vezi ce fatzuca bosumflata face.. asa ca Naty esti norocoasa (de fapt Randunoiul, ca despre el era vorba )!
Sadeth sa va traiasca Ioana... si scrie mai des (macar 10 mesaje), ca sa scapi de moderare!
Blankar sa le porti cu placere! ce plimbareti sunteti, bravoo!
Sovi te inteleg perfect cu stiucile... si eu am curatat si e nasol de tot! si la faza cu memoria subscriu!!! mor de uituca ce am devenit, nici randunoiul nu ma mai recunoaste!
Cami si Sovi ma bucur ca va place... parca si mie din ce in ce mai mult!
Delphin felicitari pt bebe jucaus si dragalas! si drum bun pana la noi in Romanica!
Ccris-ccris bine ai venit alaturi de noi pe crengutza!
Livi la mine nu se pune problema de masina, ci de faptul ca pana la servici fac 5 min pe jos!!! si in orasul asta "imens" in 5 min am ajuns si in piata... ca deh... stau si la centru... deci miscare-ioc!
Clau super burtica dodoloata!!! cred ca Rebecca da niste partiuri beton!
Midasmu bine ai revenit alaturi de noi
Maia merge prescurtarea si la Andreea si la Alexandra
NATYYYY ce super movulina esti!!!
Ariel bafta cu rezultatul la TT!
Mimonix sa iti traiasca flacaul, sanatos si voios!
Ela saru'mana de modificare si de capitol, of course! si daca vrei iti trimit de la mine niste fulgi, ca aici au tot fost... se mai vad pe deal!
Mami super faza cu matza!!! cat despre film... vazut de nu mai stiu de cate ori si placut mult...si plans de fiecare data!
bitza si eu am vazut-o pe aia mica a Columbenilor.. o dulce cu niste ochisori superbi!!
Simo27 maaaaii da ce viata duce grasunelul tau... nu mai poate de bine!! sa iti traiasca!!
Cory bafta mamicule azi cu amnio!! te aspteptam cu vesti bune!!
HAI KITZY cu colorata!
mai e cineva cu colorate azi? ca am uitat!! sorry, memorie de !
pt restul de mamici!

stolul! ca m-am lungit cat o zi de post!

Mihaela 20+ cu
Pozici
Bebitzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

felicitari simo pt grasunel!
sa creasca frumos la mami acolo in burtica!

am si eu niste emotii, ca vinerea viitoare suntem programati la 4D si stam ca pe jar!

_
19+

Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

fetelor, asta e ultimul mesaj si pe urma ascund laptopul nu stiu unde, undeva greu accesbil ca tentatia e mare .. nu degeaba, dr in ritmul asta eu nu mai fac nimic ever ... ca asa zic mereu, hai ca intru putin sa citesc si gata ... deci..

kya, primit pm si raspuns! o sa vezi tu, e de culmea paranoarmalului!

mihutzule, crede-ma pisica aia stia ce stia ... si asa zici, stai cu zapadica sub nas, nu ti-ar fi rusinica asa putin!

simo, felicitari si de la mine pentru bebe pufoshit!

claule, dupa ce sting si eu boala asta curata de lap, bag cefa cofeina si trec pe repede inainte, ca vine florinul de la servici... auzi, dar oare o canutza de vin fert ar merge? ca mi-e o pofta de mor!

hai, pupici si ura si la gara!tine si eu pumnii la colorate!



mami_papatot 18+

http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://images.amazon.com/images/P/B0000C2INM.01-A384KJXVVDRTP5._SCLZZZZZZZ_.jpg

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

mami, mie cand mi-a fost pofta de o tzara de vin, am baut...nu-i o tragedie sa bei un pik de vin din cand in cand...
asa ca daca e o canutza mai mica, eu zic sa-ti faci pofta.

pupici si spor la treaba!

_
19+

Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

roxule, te iubesc ... cred ca bag o canuta mica diseara .. asa cu scortisoara si marut ... yummi... gata plec! nu mai zic nimic!

mami_papatot 18+

http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://images.amazon.com/images/P/B0000C2INM.01-A384KJXVVDRTP5._SCLZZZZZZZ_.jpg

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mami si eu zic ca poti sa bei o canutza de vin fiert,pentru ca atunci cand il fierbi mai iese din alcool.

IRINA
+17
sufletel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mami ce-i drept azi e soare si se cam topeste si de pe deal... dar vine ea indata si am pt toata lumea.. si acum ce mi-ai facut ca vreau si eu vinutz fiert!!

Mihaela 20+ cu
Pozici
Bebitzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Felicitari Simo pentru bebelul grasuneeel!!Asteptam pozicile!!Doamne de-abia astept sa-mi vad si eu voinicelul!Ehheeeiii..mamici de fetitze-sa vedeti voi ce gineri musculosi si oachesi va clociiim!!
Mami ai fost criminala la faza cu-editez!!Bravo!!Asa-i bine si frumos!!
Irina am vazut-o si eu aseara pe dulceata Columbenilor!!Era asa de scumpa cu vestuta aia cu gulerash alb blanos!!
Frumos tabloul creat de tine-Clau!Ma face sa visez la Revelion!Mergem la Dambovicioara-o locatie mirifica de pe culoarul Rucar-Bran!Cheile Dambovicioarei sunt absolut superbe,munte,piatra,brazi,zapada..cat cuprinde,casuta cu semineu si sobe imense in camereAhh..si cu vinul ala fiert..m-ati dat gata!!Sunt innebunita dupa vin fiert cu scortisoara si bucatele de mar!!..Totusi..mi-e teama sa beau mai mult de o gurita..
Marina cum stai cu maseluta aia nebunica?!Vin cu peste ea?!fata!
Miha trimite fulgii aia spre mine!Bineinteles ca-i vreau!Sunt innebunita dupa zapezica pufoasa!!



Ela.. in 20 sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, sunt frumoase tare Cheile Dambovicioarei, le cunosc bine, dar am ramas muta de admiratie la Cheile Bicazului. Magnific, cata maretie!!!! Dar este greu de ajuns la ele, sunt foarte departe de noi .

Deci, Zozelina draga , o sa ai un super Revelion asa ca in poveste la gura sobei si cu un peisaj minunat afara. Cred si eu ca abia astepti!

Mihutza, .

CLAU 23 + cu Rebecca

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput