*Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (54)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

MOni, ar fi fost bine sa fie numai de la bebe. Am o belea de viroza infioratoare si o criza de astm care ma tot ameninta, nici nu se declanseaza nici nu ma lasa ca mai ca imi vine sa zic sa se hotarasca odata.

Voi ce stiti, daca am viroza pot sa fac dus?

Pupici,
Angelique 32+ bb Viktor

noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...,
evolutie burtica , lucrusoare bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

AMR: maxim 8 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Lala, ma bucur ca te-a mai linistit doctorita de familie!! Sigur este totul in regula !!!

Angi, imi pare rau sa aud ca nu ti-a trecut... Este clar viroza... Si nu trece orice ai face mai devreme de cateva zile din pacate... Eu sa stii cand am avut viroza luata de la fiu-meu am facut dusuri. chiar fierbinti pe spate si picioare... Doar la acap nu m-am spalat... Chiar ma simteam mult mai bine dupa ce ieseam din baie...

Fetelor, copilul meu tocmai a venit cu un caiet la mine si mi-a aratat cum a scris el cifrele de la 1 la 10... Habar n-aveam ca stie sa le si scrie... Nu l-a invatat la gradinita. Mi-a spus ca le-a invatat singur. Copilul meu autodidact la 4 ani si jumatate
Sambata dupa amiaza mi-a spus o poezioara de 4 versuri (dar lungi versurile...) in greaca. O invatase vineri si sambata cu doamna de greaca...
Doamne daca as putea sa invat si eu ce as dori asa de repede cum o fac astia mici....



Laura 26+ Eleni si mami de Dimitrakis 25.04.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

anjelik, bineinteles ca poti sa faci dus. poate ai sa te simti chiar mai bine. dar acu, ca-s curioasa c aun purec, unde e sotul?

miri_mik
www.webshots.com/user/mirimik" target="_blank">bebe sacha si bruno

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Laura Dimitris, felicitari mami pentru asa copil destept.
Asa imi plac copiii astia mici cand vor sa stie ei de toate. Asa este si fetita nasilor nostri.
Are 6 ani dar este infricosator de destapta pentru varsta ei.

Abia astept sa se mute si ei aici in cateva luni. Asa o sa am doi copii. O fetita mare... si una mai mica.

Monica-Matz 27+ Andreea Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Sotul meu e acasa cu mine, miri, de aceea sunt mai linistita decat aseara (lucreaza 12 cu 24) si saracu de el se invarte in jurul meu si nu stie ce sa imi mai faca M-a intrebat ce sa imi cumpere ca sa ma faca sa ma simt mai bine, nu cumva mai vreau un inel? Am lesinat de ras.....

Pupici,
Angelique 32+ bb Viktor

noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...,
evolutie burtica , lucrusoare bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

AMR: maxim 8 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Angeliques, nu il intrebi tu pe sotul tau daca nu da lectii private altor soti?

Nu pot sa ma plang de al meu, da' nici nu mi-ar strica un inel!!!

Monica-Matz 27+ Andreea Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

la muritima si pe mine pls...knd intru in saptamana 28(adica 27+)intru si in luna a 7 a sau cand inchei saptamana 28 intru in luna a 7 a?

Cea mai optimista gravidutza!
26s+ Bianca Mihaela
atat mai e pana vine bebelina
poze burtik
poze cununie & nunta
Lucky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

Lala20, eu cred ca intri in luna 7 cand inchei si cea de a 28-a sapt.

Fetelor, am si eu, la randul meu o intrebare. Ati cumparat careva hainute de la firma aia Aramis (americane)? Mi se par foarte frumoase si ieftine, desi zice ca la comenzi sub 500 lei se adauga un comision de 25%. Oricum, fata de ce se gaseste la noi prin magazine, sunt super ok. Oare in cat timp livreaza? (mai scria acolo ca au prioritate comenzile en-gros ). Ms de lamuriri

Venera 31+ sapt. , mama lui Markus
Bebe Mathias, te asteptam!
Markus e mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

quote:
Originally posted by matgravidut


Nu pot sa ma plang de al meu, da' nici nu mi-ar strica un inel!!!

Monica-Matz 27+ Andreea Bianca




Eu nu vreau inel ca nu ma innebunesc dupa bijuterii deoarece am mare dar de a le pierde oricum...
Eu vreau doar sa spele el vasele pana la sfarsitul vietii....
Nu vreau sa mai pun mana pe buretel si detergentul de vase ...!!!
Oare cer prea mult de la viata ???
I-ar fi mai usor un inel....


Laura 26+ Eleni si mami de Dimitrakis 25.04.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Ma duc la nani-nani fetelor.

Revin cu o intrebare pusa parca ieri...
Trebuie sa fac un test oral de toleranta la glucoza... La analizele de sange mi-a iesit glucoza serica 91 mg/dL.
Ati facut asa ceva? Aveti habar unde ar fi mai bine sa-l fac? Eu m-am gandit la synevo dar nu am sunat inca sa stiu daca pot sa-l fac la ei...

Noapte buna tuturor !!!

Laura 26+ Eleni si mami de Dimitrakis 25.04.2003

Mergi la inceput