FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by popica_78

Borzasimo,
Eu sunt in faza in care, dupa ce am avut testul de sarcina pozitiv, dr. Zadori m-a mai chemat la un ultim echo.
Deci, daca totul merge bine pentru noi va fi ultima vizita (cel putin tura asta )

Suntem asa de nerabdatori sa vedem punctuletul / punctuletele...

crista



eu i-am dus un album cu istoria TM in engleza! si ... m-a chemat la 2 eco-uri dupa test.. deci nu doar unul...Sa-ci faci lista de intrebari... mie personal mi-a pus o gramada de interdictii ... tratamente.. limite si reguli despre viata de



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 17 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

BORZASIMO cu cea mai mare placere abia astept sa ne cunoastem. Te astept si la clinica la Bega, e super ca vezi ca vine cineva pe la tine.




Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna seara fetelor

Cris inca o data felicitari, si sa ai o sarcian usoara, si un bebic sanatos si frumos.
Pussi din pacate iar nu am simt bine. Azi am avut curs de giencologie si din pacate s-a discutat tocmai despre lucruri care mi-au trezit amintiri, de la un moment dat nu mai suportam cursul. Acasa o doaga de plins si uite ca va scriu iar. DAr cei ii adevarat in adincul sufletului meu e o rana care nu se va vindeca, din pacate. Nu se vede acu ca is foarte ocupata...........in fien asta e viata. va pup si sa fiti cuminti.
Madalina 33 bine ai venit in gasca noastra, eu de ex am chinui de doi ani, si desi sotu e cu mai mari probleme, de genul oligoastenozoospermie severa, uite ca desi am facut fivul nu am reusit. Pe linga ca totul a decurs foarte bien dupa spusele dr-tei. dar in final doar DD stie de ce. Eu iti doresc mult succes.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

va pup pe toate

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unguru spune:

Ghiciti unde am fost mai devreme cu Criss si cu Liana?
Am fost la un cu Popica si cu jumatatea ei.
Ma bucur mult ca ne-am intalnit.. poate ne mai vedem..
Din pacate am uitat sa facem
Lianooo esti o nebunaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
la toate fetele care ne-au incurajat si ne-au
facut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Buna fetelor- am fost azi la MedLife si se pare ca o sa incep in decembrie sper, mai am niste analize de facut si un tratament sa scap de stafilococ, apoi o sa fac progesteronul in ziua 21 si sper sa fie OK; FSH ul mi au spus ca este OK si ca variaza de la o luna la alta, sper ca de data aceasta sa fie totul bine mai ales ca toata noaptea trecuta am visat ca aveam si eu doua teste pozitive ca ale lui Cris ! sper ca acest vis sa fie de bun augur !

va pup pe toate- Magduta, Cris, Liana, Pussi, Andicu si pe toate !

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

quote:
Originally posted by pussi
moni gata concediile? sau mai ai vreo saptamana?


Depinde de sef. Daca se concentreaza bine poate sa-mi dea si concediere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Buna fetelor!

Scriu scurt, pt ca sunt la serviciu... Intr-adevar nu am citit f mult din FIV in Ungaria, asa ca imi cer scuze daca va fac sa repetati ceva. Am inceput sa citesc si voi citi si mai mult cand am mai mult timp. Voiam sa va intreb daca vreuna dintre voi a facut FIV la Kaali Budapesta (sau daca stiti pe cineva care a facut acolo). Eu si sotul meu ne gandim sa mergem acolo in primavara pt FIV. Am trimis un email ieri la clinica si azi deja aveam raspuns! Mi-a placut lucrul asta. Daca aveti informatii, pareri sau sfaturi, sunt binevenite.
Multumesc si mult succes tuturor!

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Crisis scuze, nu am vazut mesajul tau decat azi. Oricum am fost pe fuga, dar tot mi-as fi facut timp sa te felicit personal. Eu vin vineri seara dar am vazut ca pleci la sfarsitul saptamanii. Deci cand pleci mai exact?
Magda asteptam vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

PUSSI cum a fost azi la dr totul e ok,sa inteleg ca o sa fie o gramada de restricti, tu te-ai mai dus la servici dupa ET, ce fel de restricti, statul in piciore,nervi, stres, fara tigari,cafea.
ADELA stiu cum esa fi in spital si sa vina cineva la tine

Mergi la inceput