FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

quote:
Originally posted by KoraPop

Crisis FELICITARI inca odata!!!!Ne spui si noua ce simptome ai avut de la ET pana la test?Te rugaaaammm!Ai grija de VOI si pup-o si pe Liana,ingerasul tau pazitor!

Kora


Kora sti care e culmea? Au fost alte dati cand ma simteam gravida in imaginatia mea bogata aveam o gramada de simptome. Acum am avut simptome ca nu sunt gravida. In fiecare zi de 10 ori pe zi ii ziceam sotului "Eu nu ma simt ". Dupa vre-o 3 zile de la ET am inceput sa am niste dureri groaznice de burta. Dureri de scurta durata dat acute. Adica dc ma prindeau in picioare....cadeam jos. Pe urma dupa vre-o 5-6 zile mi s-au inmuiat sanii, nu ma mai dureau, nu mai simteam absolut nimic. Si de aia ziceam ca sigur nu sunt. Pe urma vineri seara, la o saptamana exact dupa ET am inceput sa pierd sange. Atunci am fost sigura sigura de nereusita. Dar uite ca toate simptomele mele de ne s-au dovedit false.


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602928535480" target="_blank">[Ziua rezultatului, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szeged, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007, www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007 , www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666367220" target="_blank">Botez finutzu,
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666343022" target="_blank">Animalutzele mele!, Multe poze

In asteptarea ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Popica felicitari, sa iti dea DD sau dupa cum vrea el si uite si o ce optimism imi puteti da e ceva fantastic, nu pot sa cred, nu stiu daca ma credeti dar sa stiti ca sint foarte fericita cind vad atitea reusite, vreau si eu !!!!!
Cris felicitari inca o data pt chiar daca e numai unu, sa iti dea DD multa sanatate si sarcina usoara si la termen te Pusi tu cum te mai simnti sper ca bine sa ne spui si noua ce tia zis dr Grigoras te si asteptam vesti de la tine
Adela tu cum esti cind mai vi la TM si pe celelalte fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FELICITARI CRISIS ! acum oficial esti mamica. Sarcina usoara !
madalina bine ai venit in trupa noastra. Ne poti spune povestea ta daca vrei.
popica 78 eu cand au implinit gemenii 1 an si 9 luni am fost la Szeged la clinica sa-i vada Zadori, atunci i-am dus un souvenir specific romanesc. Sa-si aminteasca de noi si de cat de frumoasa este
borzasimo multumim de complimente. Sa-ti dea DD si tie gemeni. Eu o sa nasc intre 14-16 decembrie, cezariana, asa a fost si la baieti. Poate o sa ne vedem o data la Lenu.
PUSSI nu ma speria cu epidurala. Ca eu am fost tare linistita pana acum. Poate imi spui si mie parerea ta.
LIANA


Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS







AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

borzasimo nu am inteles intrebarea ta. Eu luni trebuie sa vin la TM.



Ade 33s RARES+DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

ADELA sa dea DD sa fie doi daca nu ma multumesc si cu unu cum o vrea el si mila lui, poate o sa ne intilnim si la LENU dar ma gindeam sa iti fac o surpriza si sa vin cu LENU la spital asta daca ma primesti binenteles mai ales ca stau aproape de BEGA, nu acolo am inteles ca o sa nasti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

ADELA care intrebare (TU CUM ESTI ) ma ref la cum te simnti daca esti bine SCUZE daca nu mam exprimat bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Cris , super! felicitari inca o data pt burtik! sa fii o fericita si linistita! nu e cam departe sa faceti atata drum pe 21 pt un eco?!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

BORZASIMO de cateva zile au aparut iar greturile si mai si dar asa am patit si cu gemenii. O sa vezi si tu cand o sa fi



Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Crisis multumesc pt raspuns...foarte interesant a fost la tine,DD sa va aiba in paza!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

bravoCRIS sa te ajute DD sa duci sarcina pana la capat si sa ai bebic sanatos
ma bucur din tot sufletul pentru voi

blankar21 cu ANA

Mergi la inceput