ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-21

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Alexa uite :

dbostan@ase.ro

Lucia , mie imi place sa fiu nebunatica , nu neserioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy1977 spune:

boo, draga de tine, te inteleg perfect, eu nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta saptamana viitoare la servici, mi-au spus ca deja au o lista uite asssaaaaaaaaaaaaaa de lunga pentru mine deja, dar incearca si tu sa-ti termini treaba si invocind o durere de cap teribila, pleci mai devreme da' nu te duci acasa, ci unde iti doreste tie inimioara
aerlilian, impreuna cu boo iesiti de manuta la plimbarica
mada, am sprijinul neconditionat al sotului, asa ca ma duc sa-mi fac de cap, ca o nefasta are, nu? da sigur cu limite
cucia, ma bucur ca analizele de PCOS au iesit bine, ai mai scapat de o grija, linkul il dau cand ma intorc
am plecat ca am intarziat , va pup mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy1977 spune:

ups, lucia voiam sa spun, raman datoare cu un miel, te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Boo,nu mai zice nimic fata frumoasa?Banuiesc ca voi primi niste comentarii,nu???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

buna fetelor!!!
Doamne, da' ce-ati mai scris!!!!! Nu intra omu' o saptamana pe forum si voi...umpleti un capitol.

am si eu o intrebare la voi. daca luam Branca Ursului are ceva efecte negative? ca il chinui pe al meu sot care se stramba la fiecare pahar si ma gandeam daca e bine ce fac? dar ceai de napraznic?

diana, asa cum am promis o sa-ti trimit si eu o poza numai ca inca sunt in cautari ca nu gasesc una in care sa fiu singura.



Mosul sa-mi aduca un ingeras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

vedeti fetele ? de-aia am zis ca astept pana vineri inclusiv sa vina poze , si luni sa ma prezint cu albumul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Pai nu am mai scris ca am fost ocupata .. selectat poze .. comprimat poze .. trimis poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

fetelor...sunt fericita, o sa apar si eu in album....mi-am downloadat pozele de pe webshots, din luna de miere, sunt singura, nu-s imbracat in rochie de mireasa, nici in costum de alergat...deci, pt moment cel putin, sunt numai bune hihihi
ce m-am binedispus
azi mi-a mai intrat un morcovel, ca m-a anuntat medicul de familie ca cica zborul cu avionul in primul trimestru poate duce la avort...in conditiile in care eu am zburat deja saptamana asta de 4 ori in 24 de ore, si urmeaza sa mai zbor si maine si duminica...va dati seama, ca din morcovul meu, nu se mai vedea nici patrunjelulasa ca l-am sunat pe tutu, care mi-a zis ca nu-i problema...
cam asa, cu sotul treaba e aproape rezolvata...pacat ca nu putem sarbatori, suntem inca in post, inclusiv saptamana viitoare
va pup, ma bucura sa va vad asa de in verva cum umpleti pagina dupa pagina...
ps. diana, sper ca ai primit mailul meu

a venit toamna...cu un bebe!!!
10+
http://bd.lilypie.com/DGDIp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Ralu parerile sunt impartite sa stii ! asa ca stai linistita. Am o prietena care e acum in 14 sapt, dar acum vreo luna parca vroia sa plece la Paris. Si inainte sa plece a fost la eco si i-au gasit un hematom in uter sau pe uter, ma rog nu conteaza asta. Ideea e ca a intrebat n doctori care au zis ba da, ba nu. Unii zic ca sa stai cuminte, altii ca nu esti bolnava, ci doar gravida, si ca trebuie sa te porti cat de cat normal.
Sper ca s-au dus macar frunzele de la morcovel ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Ralu , am primit pozele , nu mai am cuvinte , cica io sunt frumoasa , io ma retrag , mai frate , va spun eu , ROMANCELE SUNT FUMOASE .

ESTI MISTOOOOO !!!

Mergi la inceput