Mamici de Martie-Aprilie 2008 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris spune:

repede repede am citit si eu diun urma pe sarite si cum am putut si eu, m-am bucurat tare tare tare de cory ririan si maia, bravo feteleeee!!!!

si tot repede repede sa va scriu cum i-am explicat fetitei mele ca vine bb, ca nu ma pot abtine:
nu stiu cine i-a zis ca barza ii aduce pe bebelus- eu nu - asa ca a trebuit sa fac o ... combinatie... ca ea era nedumerita cum e bb la mine in burta, daca il aduce barza, si atunci am zis ca vine barza noaptea cand dorm, si pune pe bb mic mic in burtica la mami, el sta acolo pana creste si apoi d-na doctor il scoate afara cand e destul de mare.
da ce credeti, ca a fost suficient??? nuuuu.... cum il pune barza in burtica...na, ca m-a blocat... dupa care tot ea triumfatoare, mami, stiu stiu eu!!! PRIN MAGIE!!
era foarte satisfacuta de explicatie, asa ca am lasat-o asa
dar oricum, m-am distrat la maxim cat era de incantat ca descoperise ce si cum...
acu fug ca am treaba, pupici la toate si noilor pasarele care au venit la noi!!!

Cristina 15+ si Mara(4 ani si juma')

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Bubu!Nu poti sa prelungesti si tu medicalul ala?!
Ralu facem galerie!!Cum sa nu faaceeem??!!Hai Raluuu!!Hai Maamiii!!Vrem colorateleee!!
Sarutmana Giani!..Bine..daca vrei raceala..vino-ca ajutor imi trebuie!!
Irina le fac galerie si celor 16 saptamani ale tale-care trebuie sa soseasca maineee!!
Ce frumos te-a scos Mara din incurcatura-Chris!!Pup fata isteata!!Buna explicatie!
Acum..chair ca fug!!

Ela.. in 19+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Chris asa de repede ai scris ca io am citit rpd si de 3 ori nu stiu de ce ma grabeam, ca doar tu esti pe fuga nu io.

Ela.... iotimasa-ti aduc sa treca raceala , ca io n-am cum so iau ca-s imuna.

Giani 22+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Buna dimineatza!!

bine v-am gasit la un nou capitol..sper ca plin numai cu vesti bune... ma duc sa citesc din urma si revin!



Mihaela 18+
Pozici
Bebitzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

'Neata burticoaselor!

Zuzu-zuzu multumim de cuib nou! Stiu ca suna a clisheu, insa incearca sa te mai odihnesti si tu nitel! Ai suflet mare, insa daca tu nu ai grija de tine si de bb, cine altcineva? ai refuzat si ajutorul lui Giani! Tzz! Pas bien! Mie mi-a fost de mare ajutor ieri la calcat! Merci Giani!

cory, bafta cu proiectul, 11!

Vroiam sa mai zic ceva, dar am uitat!

Simonette sper ca sunteti bine. Pup la tine la Luca si la Yannis.

Si toate celelalte burticoase gureshe!

editez: pana am trimis mesaju, Zuzu am vazut ca ai acceptat ajutorul lui Giani!


pozici
bb2
burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Ralu, Mami, va tin pumnii pentru controlul de azi. Sa veniti degraba sa ne spuneti culoarea caruciorului.


Laly 19+ Maria Clarinda

http://bd.lilypie.com/JPMEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Buna dimineata! Mai, weekendul asta vad ca v-ati intrecut mai mult ca alte dati cu scrisul! ati scris un capitol. ma bag trepede la o recuperare mica.
In primul rand, inainte sa citesc orice, nu am nici un dubiu ca Olgutza e deja in randul femeilor casatorite. deci Olgutz, sa aveti casa de piatra! cu termopane si piscina! Si armonie in familie si copii sanatosi!
Bubu, sa va traiasca fotbalistul si sa va bucurati de el! Pup la soacra mareee!
Coryyy ce vesti bune scrii tu acolo! Mi s-a facut pielea-gaina cand am citit! cred ca te simti aproape la fel (daca nu mai bine) ca atunci cand ti-ai facut testul si ai vazut 2 liniute. Sanatos sa va ramana bb pana la 100 ani!
Maia! si tu cu vestea buna?! brava! ce de randunici viteze! sa va traiasca!

Aoleo! Si Ririan! a iesit din iad! nooo ca fac infarct! Natyyy ajutor! Mai randunici, se pare ca am lipsit de acasa intr-unul din cele mai fericite weekenduri pt stol! Ririan, felicitari maxime! tre sa dati petrecere... Cred ca si randunoiul e in delir de fericire...
Gata cu cosmarele! de acum sa dea DD sa fie numai vesti bune!

Randunici, dau un send la mesajul asta, chiar daca mai am mult pana ajung sa recuperez tot, da m-ati coplesit! merg sa fac neste treaba, si ma intorc!
va pup cu drag

sovi 14+ saptamani cu Sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Valei , sariti randunele face Sovi a noastra infart. ceva apa cu zahar poate trec palpitatiile.

Delphin cu multa placere

Mihutz si Laly .

Giani 22+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

uitasem sa-mi schimb semnatura, azi implinim 16 saptamani
cred ca am inceput sa o simt mai des pe puiuta,ieri un mic semn, azi dimineata cand ma inganam cu somnul mai multe semnisoare, dar totusi parca nu-mi vine sa cred ca ea este.
Astept un semn mai hotarat, pe care s-al constientizez si eu.Ca pe astea care le-am simtit,le-am constientizat dupa.....

IRINA
+16
sufletel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sovi si Bitzu, multumesc pt. urari!

Ralu, hai si tu cu colorata!

Ce-mi place cand aflam toate ce ascundem in burtica!

Zoze, ce n-as da sa fie medical tot timpul sau ca-n reclama, weekend in fiecare zi

Am iesit putin la supermarket-ul de langa bloc si ne-a prins ploaia, Vlad era super incantat ca-l pica pe nas si pe ochi, radea de nu se poate

Oana 14+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput