Mamici de Martie-Aprilie 2008 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

gbutucica, ai intrat cand eu scriam mesaj,buna dimineata si tie si iti doresc sa ai o saptamana frumoasa...fructuoasa, si ... fericita

Tot eu,
am postat un mesaj in captolul celalat si pentru ca e IMPORTANT mai scriu o data.
Acum ceva vreme am citit aici pe forum o reteta pt constipatie. Era vorba de o cana de apa bauta parca de dimineata ...dar nu mai imi reamintesc mai mult. Nu mi-am notat-o atunci si acum nu am idee pe unde as putea sa o gasesc. Poate cineva si-a notat-o sau poate ca cine a postat articolul sa o rescrie. Ar fi de un maaaare ajutor.
Voi ce faceti in vreme de restriste ?
Am sa citesc dimineata raspunsurile voastre pentru ca acum e 12.30 noapta si mi-e cam somn. Un inceput de saptamana bun si o saptamana si mai buna tuturor.
pe toate



http://tickers.baby-gaga.com/p/dev061pf_.png[/image][/link]

22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Adriuta sfarsitul meu de saptamana nu a fost tocmai roz-vreme urata(ploua si acum),facut papa,drumuri la spital,cumparat pat nou si masa pt.bucatarie-consecinta-nebunie in casaSa va mai spun ca sunt si coapta de racita?!Iar acum iar sunt pe fuga-va scriu,ma fac frumoasa si mai musc si dintr-un toast-pt.ca trebuie sa mergem la spital sa-l ducem pe prietenul nostru acasa!Nu stiu cum o sa ne descurcam cu el..la cat de tzeapan e saracul!
Cami mi-a facut mare placere!
Vorbeati despre cremele cu care sa ne ungem burticile.Eu folosesc Mustela-stretch marks double action si Ultimate hydration si sunt foarte multumita de ele!
Fetelor ce-o fi cu Diana si Mary?!Nu au dat niciun semn dupa eco de saptamana trecuta!Dianaaaa??!Maarryy??!
Pupici tuturor!Ne auzim mai tarziiu!!



Ela.. in 19+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve28 spune:

Buna dimineata fetelor,va doresc o zi cat mai buna.
Va rog sa imi adaugati si mie caruciorul roz la lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Adriutza neatza si la voi doi!
din pacate nu te pot ajuta cu reteta despre constipatie , pt ca eu nu am notat-o (neavnd inca nevoie). te pot ajuta cu un sfat poate functioneaza. Dimineatza pe stomacul gol maninca un strugure, sau un mar , apoi bei un pahar de apa caldutza atat cat sa nu iti vina rau .sau mai poti savura un pahar de zeama de muraturi ( de preferat de la varza ), asta tot pe stomacelul gol.
Eve , neatza!
Ela , scumpa de tine , mai poci, si racita si umblata si cu capitol descis la timp si cu casa in rearanjari , vrei sa vin sa te ajut , ca ieri am ajutat-o pe Delphin la calcat hainutzele ei noi de gravi si acu vin la tine , vrei???,macar fac de macare pe cind ajungeti acasa .

De Diana sunt si eu ingrijorata, de altfel am si facut apel sa ne scrie.De Mary sincer am si uitat.(Mary iarta-ma)

pupici
io azi am inceput ziua dstul de nasol(sunt repercursiunile de sapt trecuta de dupa revolutie), da nui bai ca au mai fost de astea.

Giani 22+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna dimineata, randunici!

Si noi am avut ieri musafiri, au venit finii la noi, peste doua saptamani trebuie sa taiem motul finutului mic. Cand sa ma culc m-a pocnit o greata...si azi sunt cam tot asa...am papat un iaurt sa-mi revin...Azi e ultima zi de medical, de maine la scarbici...si era asa de bine acasa...

Mami_papa, ti-am vazut pozicile, mi-au placut cele de la nunta la care ati fost!

Te asteptam colorata!

Adriuta, nu stiu ce reteta vreii tu, dar incearca cu suc proaspat de morcov sau compot de prune sau piersici, sau o lingura de miere luata pe stomacul gol dimineata. Si evita bananele, orezul, morcovul fiert.

Zoze, multumim pt. capitol!

Giani,

Oana 14+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Felicitari eve pentru pasaricoasa!!Uite mai ca au prins curaj si au inceput sa se cuibareasca pe ramurica noastra!!Bravo fetelor!!
Giani sunt cam ofilita si-sincer..mi-ar prinde bine ceva ajutor..insa vad ca esti destul de ocupata si tu si nu vreau sa te suprasoliciti
..Uitasem sa va spun ce ma face totusi mai vesela un pic..am si eu masinuta mea proprie si personalaM-am "despartit" de sotDesi imi placea mai mult a lui..poate il pacalesc cumva si facem un schimb(desi ma indoiesc tare ca-l pot pacali)

Ela.. in 19+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

Buna dimineata si va doresc o saptamana cat mai placuta si sa auzim numai de bine
Azi in sfarsit dupa o luna de amanari, pt ca doctorita mea a vut cabinetul in renovare, ma duc la control la ora 17 si sper sa vad si eu ce imi ascunde bb meu. Daca ma credeti nu mai am stare pana atunci

mami_papacios - se pare ca o sa fim la aceeiasi ora, iti doresc si tie , ce imi doresc mie , sa vezi ca ai un bb sanatos tun, si sa vii cu un colorat, dar pana atunci incepem galeria


Multi pt toate randunicile , si cele prezente si cele care inca nu au semnat "condica"

20+
Lucas sau Cristina?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

RalucasS bafta sa afli despre comoara!!! sa ne spui si noua.
Oana
Ela sa stapinesti maica masina snatoasa. Si pt ca mai refuzat sa te ajut , auzi la ea sa nu obosesc , nu am cum din cauza curentului , tu stii ca io is mereu in priza

Giani 22+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Buna dimineata!!!
Nu am putut intra in week end, ca am avut probleme mari cu laptop-ul>VIRUSI, da rm-am gandit la voi mereu, desi am vazut ca nu mi-ati simtit lipsa.
Dar am rasfoit acum capitolul si m-am bucrat foarte tare pentru CORY si RIRIAN.Felicitari, ati vazut feteleor ca v-am zis eu ca Dumnezeu nu va lasa????Dar de fapt, vestea am vazut ca ati primit-o pe vineri pe 26.Banuiesc ca stiti ce a fost vineri???Daca nu,va zic eu a fost Sfantul Dumitru-izvoratorul de mir care face minuni.Daca nu ati apucat sa va duceti la moaste,eu zic ca nu-i tarziu nici acum.Sper ca nu mi-o luati in nume de rau!!!

Bubu felicitari pentru baietel!!!!!Inca un pretendent pentru fi-mea.Poate reusim sa ne intalnim si noi, ca tot stam in zona.
Olga si eu itit doresc Casa de Piatra!!!!

Le salut si pe noile venite: Eve28 si DanaGB!!!!

IRINA
+15
sufletel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Bitzule sa nu uiti ca pe lista mea esti prima , da?

Giani 22+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput