Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

'Neata, fetele!

Shery, nastere usoara si bebelina sanatoasa si mancacioasa!

Roxana..imi pare rau pt. iepurica ta! Eu am pierdut catelul anul trecut si inca mai plang dupa el, iar acum am 2 pisici de care toti "binevoitorii" ma toaca la cap sa scap; bineinteles ca nu vreau sa aud, sunt fetele mele.Si cand mi-a murit un peste am plans toata ziua.Oricum, odata cu venirea lui bebe, o sa ai atat de multe de facut, incat o sa te gandesti mai putin. Bafta multa la doctor si daca nasti, asteptam sms!

Valentina 32+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

VICTO ai grija mama iti ti9nem pumnii!! SUCCES!!
ROXXY sa sti ca ma regasesc in cuvintele tale...chiar de la inceputul casniciei....si vara-mea excat genul verisoarei tale...eu cred ca o sa reusesc sa-i tin la distanta atata timp cat bebe si cheile de casa sunt la noi

ROXANA cu "ursuletz" GEORGE IONUTZ
IN SAPTAMANA 41!!!
BEBE TE ASTEPTAM CU DRAG!!!


"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna dimineata!

Gabitza, multe felicitari pentru Elisa sa fie santoasa si norocoasa!

Shery, nastere usoara.. tinem pumnii sa fie totul bine..si asteptam cu nerabdare vesti!

Roxana, imi pare rau pentru iepurasul tau! nu mai fi trista...mai ai putin si il vei tine in brate pe bebe George! Te asteptam cu vesti de la dr.

Eu astazi sunt foarte fericita...este o zi speciala pentru mine!
- este ziua mamicutei mele..implineste 50 de ani si este cea mai buna mama din lume!
- se implinesc 13 ani de cand sunt impreuna cu sotul meu.....sunt foarte de el!!!
- este prima zi de prenatal...in sfrasit am scapat de munca!!!!!!!


Multi si sa aveti o saptamana frumoasa!

36+

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Giani, chiar ca ai o zi super!!!Bucura-te de ea cat poti de mult. Daca se lasa cu tort si suc, sa nu uiti ca suntem si noi pe aici .

quote:
Originally posted by gianina

Buna dimineata!

Gabitza, multe felicitari pentru Elisa sa fie santoasa si norocoasa!

Shery, nastere usoara.. tinem pumnii sa fie totul bine..si asteptam cu nerabdare vesti!

Roxana, imi pare rau pentru iepurasul tau! nu mai fi trista...mai ai putin si il vei tine in brate pe bebe George! Te asteptam cu vesti de la dr.

Eu astazi sunt foarte fericita...este o zi speciala pentru mine!
- este ziua mamicutei mele..implineste 50 de ani si este cea mai buna mama din lume!
- se implinesc 13 ani de cand sunt impreuna cu sotul meu.....sunt foarte de el!!!
- este prima zi de prenatal...in sfrasit am scapat de munca!!!!!!!


Multi si sa aveti o saptamana frumoasa!

36+

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)




Roxxy 34+Matei
_
AMR 6 SAPTAMANI - DOAMNE AJUTA SA MAI STAM LA CALDURICA CEL PUTIN 4 SAPTAMANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sa fie cu noroc! Doamne ajuta!



sheri! sa iasa Alesuta usor, sa nu simti nici tu, nici ea! Sa fiti sanatoase amandoua, ca desteapta si frumoasa are pe cine semana! Si sa aiba gramul acela de noroc in viata ... de care are nevoie! Sa fie intr-un ceas bun!Doamne ajuta!


gianina si nu ne dai nimic de baut daca sarbatoresti atatea? Macar un pahar de cola!la multi ani viitoarei bunici! Si multi ani fericiti familiei in plina crestere!



PUSSI 33+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 26 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Giani, sa-ti traiasca mama, sa o tina Dumnezeu sanatoasa si sa se bucure de nepoti!
Felicitari si pt. aniversarea casatoriei, sa aveti parte de muuuulti ani fericiti si de acum incolo!

Roxxy, tu pe unde ai bantuit ieri?

Dany2007, ai cumparat ceva covoare? Vreau poze....hai, desteptarea!

Dany26, ai grija de tine, sanatate multa...stai in pat, la caldurica, sa te faci bine!

Chiar, Stefania ce-o face? Tocmai ea, care da cafeaua de dimineata, acum lipseste!

Victo, cum iti mai e? Bafta multa, sa ne anunti daca e rost de nascare...tinem pumnii

Valentina 32+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Sheri , nastere usoara !

Victo, pune bagajul la usa, asa pentru orice eventualitate....

37s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Vali, ieri am bantuit cu sotiorul meu: cumparaturi, vizite. Ne-am petrecut seara ca doi porumbei (va rog sa nu va ganditi la lucruri interzise ca nu e cazul ). Ce bine e cand sta acasa cu noi!Matei a fost si mai agitat decat de obicei. Parca simtea si el fericirea mamicii lui.

quote:
Originally posted by vali_delide

Giani, sa-ti traiasca mama, sa o tina Dumnezeu sanatoasa si sa se bucure de nepoti!
Felicitari si pt. aniversarea casatoriei, sa aveti parte de muuuulti ani fericiti si de acum incolo!

Roxxy, tu pe unde ai bantuit ieri?

Dany2007, ai cumparat ceva covoare? Vreau poze....hai, desteptarea!

Dany26, ai grija de tine, sanatate multa...stai in pat, la caldurica, sa te faci bine!

Chiar, Stefania ce-o face? Tocmai ea, care da cafeaua de dimineata, acum lipseste!

Victo, cum iti mai e? Bafta multa, sa ne anunti daca e rost de nascare...tinem pumnii

Valentina 32+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici




Roxxy 34+Matei
_
AMR 6 SAPTAMANI - DOAMNE AJUTA SA MAI STAM LA CALDURICA CEL PUTIN 4 SAPTAMANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

Roxana, succes astazi la doctor!
De astazi mai sunt fix 5 saptamani pana la cezariana. Sper sa astepte bebelina!!!!!
Mult noroc fetelor care vor naste astazi!!!

http://bd.lilypie.com/1DJtp3.png
33+ Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Dany26, cum te mai simti? Sper ca esti mult mai bine. Asteptam vesti de la tine.
Dany2007, eu nu am reusit sa-l conving pe al meu barbat sa mergem la targul de covoare. Spune-mi, te rog, ce am pierdut.

Roxxy 34+Matei
_
AMR 6 SAPTAMANI - DOAMNE AJUTA SA MAI STAM LA CALDURICA CEL PUTIN 4 SAPTAMANI!

Mergi la inceput