Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

helaaaaaaaau nimeni? ce faceti, bre? v ati pitit toate?

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Telegrafic

Ce fac fetele?cam slaba miscarea pe aici multe mamici lipsa la apel...
Buna ideea cu povestea nasterii
Pregatirile sunt in toi azi am dat comanda pt tortulet
Ieri nu a mancat mai deloc doar laptic am lasat-o in pace seara a baut 300ml lapte,in scaunul de masa nu mai sta de mult e doar de decor,eu stau pe canapea sau pe jos si ea vine si ia cate o lingurita iar se mai plimba si tot asa

azi am dat cu aspiratorul in timp ce antonia dormea era in dormitor cu usa inchisa

Dbunny-blondul frumos

Lavinia-are o personalitate de ne termina pe amandoi ,Mihaita e sagetator nu?

Dianocica-felicitari pt maseluta

Dandusa-buna metoda anti-stres si eu la fel mananc si daca as merge in fiecare zi la cumparaturi nu as mai fi stresata deloc

Marani-sa revina pofta de papa

Kokorinaa-superbe pozele tu esti o gagica de gacica,sofia o lady si Pascal tare smecher

Asiza-un liliac?
tare frumos Denis barbat de la Cluj

Laura-tot mai frumos
Dani,poza cu ochelarii
sa treaca supararea

Dolores-puiul de om,ce mai face Cleomoni?
analizele cum au iesit?

Yagmur-abia astept sa vad pozele Luchita

Dianocica-stie Antonia de ce nu vrea sa bea sucuri de fructe e pusa la punct cu ultimele noutati

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

booon. atunci permiteti-mi sa va inoportunez cata atentie acordati felului in care va exprimati? aseara era sa si ia sexosu' cafteala.. mama in dormitor calca, d in sufragerie normal ca voia sa vada ce se intampla. si alex s a pus in drum, sa nu poata trece. si normal ca nu l a pacalit...fapt pt care d se tot maraia. si alex ii zice: degeaba plangi ca nu ajungi acolo. moooa, m am enervat asa rau...ce mesaj ii transmiti tu lui? poti sa urli, sa te dai cu fundul de pamant ca tot nu iese ca tine? bineinteles ca l am luat in brate, am mers in dormitor, i am explicat ca buni calca, fierul de calcat e f fierbinte si copiii nu au voie. e pericol de accidente grave. acum o lasam pe buni sa calce si noi luam o jucarie de aici si mergem si ne jucam in sufragerie cu mami si cu tati. a stat f atent (pot sa jur ca inteles tot) si apoi ne am jucat linistiti in sufr. cum isi amintea ii repetam povestea si gata. ne intorceam la ale noastre... pfiu ce baiat mare am..si ce mi place sa l laud...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

bambo nu ti am zis eu ca e fata desteapta antonia? ca stia ea mai bine ce i bine pt ea? treaba ta e s o asculti , in rest se ocupa ea de tot

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

dianocica cam cat mai dureaza de la primii 8 dintii pana la ......ce urmeaza? ce urmeaza, apropo?
dandusa mi-am adus aminte, erai datoare cu "reteta" de taiat unghiile in liniste, pace, fara copil nervos
a deju unde sunteti? da-ne de stire macar ca sunteti ok!!! stie cineva ceva????


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Salut, am intrat doar sa va spun ca pe mine sa nu va bazati. Ma simt aiurea, respirator, digestiv, am dormit prost de tot... mai am ceva putere sa va citesc, dar cu scrisul e mai greu.
Pupaturi fara microbi!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

laura scuze, m ai mai intrebat o data...dau vina pe cele 28 de grade din casa...nu mai pooot. aaerisesc la ora si degeaba..a...nu stiu..tre sa caut carnetelu...daca oi fi notat...oricum, la 2 sapt dupa ultimul dinte au inceput durerile...si cred ca a durat vreo luna pana a iesit...acum e iesita jumate, doar cei 2 coltisori de pe exterior. sus, dupa caninul lipsa. jos e toata gingia alba...si stanga si dreapta....sta cu degetul cand intr o parte cand in alta...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

quote:
Originally posted by kokorina

MULTUMIM PT TOATE URARILE.FOARTE FRUMOS DIN PARTEA VOASTRA.VA MULTUMESC CA NU NE-ATI UITAT!
la multi ani harbujeii mei!

se stie ca vestita mea cumnata nu o sufera pe sophia mea..
sophia mea este inexistenta.fetelor imi vine sa urlu de durere si nu stiu cum sa procedez.invatati-ma ce sa le spun,cum sa fac cu ele.nu prea sant genul care o tranteste asa in fata,dar ii fac capul toaca lui al meu dupa cate o chestie de asta.va rog sa ma incurajati sa fac ceva in sensul asta,sau macar spuneti-mi ca sant eu dusa.orice,accept si astept.

fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta.
www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D" target="_blank">http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D



Vrei sa-ti spun ce as face eu?? iti scriu pe PM mai bine, ca sunt un car de nervi dupa ce am citit mesajul tau! Doamne, ce m-am mai enervat! Cum este posibil asa ceva, nu sunt copii amandoi? Nu pot sa cred!!!!
vezi PM - fetelor, nu vreau sa fiu secretoasa, dar nu am voie sa scriu in public ce vreau sa-i scriu Kokorinei pe PM :) ca e urat...desi eu nu vorbesc urat decat la volan, acum m-am enervat...si daca mi-o da Dumnezeu si bb 2 si poate bb 3 (sper eu, sper:)), daca ar face cineva diferenta intre copii, cred ca le-as trage cate o palma si afara din casa cel putin pana cand invata sa se comporte! si daca nu invata, la revedere!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)
Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

dianocica
1. la calorifer, in partea superioara tb sa aiba un robinet, o chestie rotunda. inchizi si deschizi dupa cum vrei caldura. stii regula tirbusonului, da?
s-a trezit revin

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by dianocica

bambo nu ti am zis eu ca e fata desteapta antonia? ca stia ea mai bine ce i bine pt ea? treaba ta e s o asculti , in rest se ocupa ea de tot

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator





BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput