Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!
suparata.....firmele de recrutare zic ca sunt un candidat fff bun, angajatorii imi dau reject. de ce? habar n-am si uite asa, azi am o zi tare proasta. de luni ma tot gandesc, sa stau acasa, dar imi e tare jena de bone, cum sa o trimit acasa in noiembrie, cand ea depinde intr-o oarecare masura de banii de la mine???
kokorina cand sunt numai eu cu dani, se mai joaca si singurel, cu jucariile. cand e acasa si tati, eu mai dispar la o tigara.....cat dureaza? 5 min? ei cand ma intorc lasa jucarii, tati, tv, orice si vrea la mine, nu oricum ci in brate da' nu pot sa zic ca ma supar da, cica asa-s baietii. sa inteleg ca sophia nu face la fel? multumim din suflet pt laude, nu uita de link pe pm cand ai timp
va pupic, va doresc o zi si o sapt minunata!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

laura nu mai fi trista. stiu ca ti-e greu, dar gandeset-te ca serviciul e ca maritatul. te-ai maritat cu cel care trebuia. tot asa si cu serviciul: va apare cel de care ai nevoie, si care va fi conform cu pregatirea si aspiratiile tale.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

o discutie interesanta despre sucul de fructe

kokorina nici eu n am reusit sa vad pozele. un link mic pliiiiz?

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Salutare fetelor,
Nu am mai scris demult dar nu am timp deloc deloc.

Suntem bine, Alex super marait, are 4 dintisori sus si unul jos toti iesiti in 2 saptamani.
azi noapte de pe la 3 nu dorm si azi la job tb sa fiu fresh, dar trec toate.
in rest e un scump. a facut singur primii pasi in 22 si de atunci doar tinut de mana . nu are tupeu altfel.

Nu il stresez deloc. cand o vrea o pleca.

Am vazut poze.

Asiza, ce ai facut maica de esti asa slaba? baga aici reteta ca am 10 kg in plus si nu se duc nici cum.

Am facut vaccinul de 1 an fara reactii. Nici nu a urlat mult.

Are 10,5 kg si 80 de cm. e mare.
Inca alaptez si doctora a zis sa continui. laptic mai am suficient.
deci ii mai dau inca...cat...nu stiu.

Admirat poze de fulguleti frumosi toti.
si recunosc cu invidie ca as fi vrut sa fiu la intalnire cu clujencele.

NU AM TIMP. sunt disperata. sper ca fetele sa ma ierte si sa ne vedem odata nu doar cand copii nostri sunt mari.

va pup pe toate dar pe toate si pe copilasi mai ales...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

m-au sunat inapoi cei de la firma de recrutare. ca, de fapt, inca nu au primit rasp de la italieni, deci nu e nici da nici nu. mai asteptam. acum incerc sa ma ridic de pe fundul butoiului unde ma dusesem in picaj liber

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:



Vizioant poze cu barbatei superbi cu d :

Denis- super la baita..il speli cu Elseve?(glumesc)

Dani- dulce rau..i-a crescut parul..se carlionteaza

Si David- puiul de om cu okii lu'Dolores..(sa nu te superi pe mine,pls,dar sunt cam intunecate pozele..asa e in casa sau asa scoate aparatul?)

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

si d face la fel cu joaca. sta cu alex, cu mama, se joaca, toate bune si frumoase. dar la 5 minute se uita dupa mine in camera si daca cumva nu sunt pleaca sa ma caute si primul drum e , evident, la usa de la balcon..ca stie ca din casa nu prea ies...

la masa de legume mananca numai cu un codru de paine in mana si la cateva lingurite mai baga si un pic de paine. mi e un drag de el de mor.

noul joc inventat de el. imi aduce jucarii de prin casa ca sa i fac cum fac ele. eventual ma cheama in dormitor la peretele cu albinute, flori si fluturi, sa i fac si ca alea...dupa care il iau eu la intrebari. unde e catelul/clovnul/leul/broasca/steluta (pe astea mi le aduce cu siguranta, la restul mai lucram...el o aduce si eu iar ii fac oac/ham...

ma gandeam ca as putea sa l invat cifrele. din moment ce ne a luat prin surprindere cand am vazut ca a retinut niste jucarii, si nu cele cu care se joaca toata ziua. banuiesc ca si pt ca de alea nu prea vb, ca se joaca in liniste si pace cu ele. si ma gandeam la tricoul doniei...deci o sa incepem cu cifrele alea de plastic, sa vedem daca scap fara sa le manance...

a venit....

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

apropo, doniaaaa, vaz ca nici azi nu ai rezolvat cu somnul...hm...ia uite ceva sa te trezeasca mai bine... (frezii, da? simti? mama ce miros...hai ca te am dat pe spate...)

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Buna ziua fulguleti si mamici!

Din pacate nu mai am atat de mult timp ca pana acum. Am intrat special pentru a ura:

Pascal si Sophia!

Sa cresteti mari, sanatosi si fericiti!

O saptamana buna tuturor!


Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

intunecate??la mine nu se vad asa...asteptam si alta parere..sa stiu daca la mine e buba

quote:
Originally posted by Lavinia_P



Vizioant poze cu barbatei superbi cu d :

Denis- super la baita..il speli cu Elseve?(glumesc)

Dani- dulce rau..i-a crescut parul..se carlionteaza

Si David- puiul de om cu okii lu'Dolores..(sa nu te superi pe mine,pls,dar sunt cam intunecate pozele..asa e in casa sau asa scoate aparatul?)

Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)
minunea mea



dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput