ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-20

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu ce surpiza..... Mai da ce frumos vorbesti tu. Sa nu te deochi nu alta. Ai hotarat sa te uiti tu in fata la endo si sa te lupti cu ea? Bravoooooo! Ma bucur ca ai revenit. Asa treb sa te gandesti. Ai venit aici pentru un scop. Nu ai de unde sa sti daca aceast scop include si un copil dar nu ar fi trist ca pentru asta sa nu vezi ca in lume sunt si lucruri bune si frumoase? Te pup dulce si te astept din nou plina de viata. Lasa durerile, nu a murit nimeni de la ele, pe cuvant....
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Eh.... cum sa fie.... Paris....
Super frumos. Cel ami frumos in Disneyland, mi-am dorit mult sa ajung. Dar Parisul este un vis. Pariziencele cred ca sunt cele mai cochete femei pe care le-am vazut pana acum. Unde prindeau un pic de timp scoteau oglinda si isi refaceau machiajul. Si ce parfummuri.....
Foarte frumos.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

numai din ce spui.Si cred ca si voi

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

SUFLET ,

sarcina usoara si mi-ai dat aripi !!

Unde e Biserica aceasta , eu parca stiu , dar sa fiu sigura , poti sa imi scrii pe pm , multumesc si SANATATE LA TINE SI LA BEBE !!!

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu . Vroiam sa te intreb de retete dar.... mamaliga cu branza???? Pai ce faci doamna? Ceva mai light nu ai gasit?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

quote:
Originally posted by lucialu

Buna dimineata!

Bre Diana daca mai bag in mine asa cum mananc acum cred ca nu voi putea sa mai fac nici macar la propiu "hopa sus"Am inceput ziua cu o mamiliga si cu branza ca mi-era foame rauAm ramas cu simptome de gravida.As manca ,dar nu orice si am ameteli de-mi patineaza vederea ca-n desene.
O saptamana excelenta!Va pup pe toate!
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...



Lucia , sa iti spun "povestea lu' bre ala mic ..." :

Mama mea era gravida cu mine , ea s-a nascut si a crescut la Giurgiu. La Bucuresti s-a intalnit cu olteanul de tata , din Valcea , de la tara , si el , fizician pe la IFA Magurele.

S-a dus , gravida cum era cu mine si maritata cu tata, in vizita la mamaie si tataie, de la Valcea, printii tatalui.

La plecare , tataie i-a spus mamei mele : sa mergi sanatoasa si sa vii cu BRE ALA MIC inapoi !!!

din pacate , tataie a stiut cand m-am nascut , dar nu m-a vazut , a murit tot atunci , la o saptamana ..., de peritonita ...

dar eu tot BRE ala mic sunt ...

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Gabita cu branza ca mi-a fost pofta.
"Bre ala mic" .
O zi buna!



www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Lucia..multam frumos de cuvinte de suflet. Ce sa fac mai cad si eu , dar voi nu ma lasati .. cum nu va las nici eu pe voi.
Asa e ai dreptate in tot ceea ce scrii, dar stii e mult mai usor sa dai sfaturi decat sa le urmezi.
Andrus, Gina, Aerlilian...
Promit ca nu mai plang, pana luna viitoare..... ai va rog, la soricei la este sete,trebuie sa le potoleasca setea cineva.

am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Suflet...sa fii sanatoasa, si bebelinul sa creasca mare, multumim ca ne-ai incurajat .
Lucia...na, acum mi-ai facut pofta si mie de "mimiliga" cu branza, fac la cina
Gabitu...bine ai revenit, asteptam poze frumoase, sa calatorim si noi cu tine.

am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

io am mancat vineri , mamaliga cu tochitura , INTERZIS TOTAL, dar pentru ca fac injectiile, am facut si eu crima mica , acu gata, sunt cuminte

am mancat de dimineatza o chifla cu taratze, se numeste "scandurica "

Mergi la inceput