FIV in Ungaria 24

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Pussi mai lasa cititul ala ca numai prosti citesti. Vrei sa o iei razna? Daca te plictisesti citeste si tu ceva placut de pilda "ponturi despre cum sa schimbi doi pampersi in acelasi timp". Stai cuminte si nu mai gandi la toate prostiile.
Lianooooooooooooo mor aici!!!! Nu ma vizitezi?
Andicule somezi? Filip iti ocupa tot timpul, nu?
Cornelia eu inteleg ca esti o fata ocupata dar pe la noi cand mai treci?
Ioana . Cand vin acasa vi in vizita cu la mine. Sa papam sunca
Kla sa ai grija de BB. Sa creasca mare, sanatos si nascut la termen.
Si restul unguroaicelor pe unde-mi umblati?
Eu stau aici in pat, cumintica, o duc foarte rau, sotul imi aduce la pat si imi face toate poftele .
Problema e ca s-a cam indragostit de forumul nostru si acum ne batem pe laptop, care sa citeasca mai repede.



www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tia multam te pupp..
adela distractie placuta..
legaturilorrr va puppp


alooo sefuuuscrisai bine??

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

clocim cu spor

http://good-times.webshots.com/photo/2726589040092889788JlADjt

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Liana-vreau sa ti spun ca m ati emotionat rau de tot cu fotografiile astea, cand am vazut interiorul din clinica si tablourile de pe pereti, bancutele pe care am stat si am asteptat, usa pe care ar fi trebuit sa ies si eu la fel de fericita precum Cris,mi am amintit in secunda urmatoare cate sperante am avut si cat de dezamagita am plecat ultima data de acolo,deja vedeam spulberata pe langa posibilitatea naturala de a mai avea copii si metoda artificiala, sa zic asa! oricum sper ca Dumnezeu sa mi ajute sa mai am un copil si asta va doresc si tie si lui Cris din toata inima!

Magduta-pupici si mergi mai departe, nu trebuie sa renunti!

toate fetele!

daria si foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Daria....mai devreme sau mai tarziu vei iesi si tu la fel de fericita, sau mai fericita de pe usa aia. Nu dispera! Fiecareia i se va intampla minunea!
Lianooooooooooooooo iti lipsesc multe tigle de pe casa. Dar asta nu e o surpriza, nu?

Sotul meu si-a facut cont pe DC . Acum sa vedem cam in cat timp va primi e-mailul de confirmare ca doamna pentru care mi-am luat eu avertisment a implinit doua luni de cand si-a facut cont si inca nimic. Inca asteptam! Si pe urma......sa vedeti bataie pe calculator .


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Olteanco te pozasi la geamul lu Zadori. Va pupam ( pe tine si pe Crisis)
Pussi eu cred ca tu ai inceput sa citesti prea mult, daca te mai aud ca citesti prostii si te m-ai gandesti la depresii vin cu la tine. Eu cu Daria nu am facut nici o recuperare, am fost la control la Dr Boia( si la ea si la el), am luat o luna tratament. Depinde de copil si de problemele de la nastere. Daca copilul e in suferinta fetala poate sa aiba si 4 kg si tot ia tratament la fel cu cei de 2 kg. Nu te m-ai stresa. Daria a fost un pic in suferinta, mie mi sa rupt apa noaptea pe la 2-3 si am nascut la 10 dimineata ( la echo se vede daca e ceva). Am pus aseara.
Kla ai grija de .
Va pupam pe toate



Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

semn bunnnn!!!!
are cris pofteee...ete lista

http://good-times.webshots.com/photo/2800701970092889788qVJBtL
sa nu daiiiiiiiiiiii cris


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Fetelor va multumesc din suflet pentru primire.
crisss ma bucur din suflet pentru tine, nu am apucat sa citesc tot dar cu siguranta o voi face. Cred ca ai facut foarte bine ca ai renuntat la inseminari si ai trecut direct la FIV. Ai vre-un FIV cu Cezara? Peste o saptamana si un pic astept sa ne bucuri cu un rezultat pozitiv si mare asa ca pentru doi. Te pup si multumesc pentru primire chiar daca ne cunoastem. Criss sunt convinsa ca nu am facut o alegere gresita, ca am citit de foarte multe rezultate pe aici. Cred ca o sa te bat la cap cu multe intrebari, cum ajung acolo, unde o sa stau, dar asta dupa ce ma programez.
ioana_p76 am sa caut fisa de la FIV si am sa iti scriu tratamentul si rezultatele. Te pup
andriushca ce mai faci? Eu nu prea am mai intrat ca am avut multa treaba la servici, dar nu am renuntat niciodata la bebe. Printre picaturi incerc sa fac analizele si poate in iarna am mai mult timp sa merg la unguri. Sa inteleg ca nu te-ai hotarat sa faci FIV? Esti o scumpa si ai sa vezi ca o sa reusim toate. Te pup
internet, adaca, Liana30, andicu, pussi, kla 78

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

tia mersi frumos, te-am intrebat pe tine ca stiu ca Daria e un copil absolut normal! In privinta cititului, eu una prefer sa stiu, sa previn daca se poate sau sa fiu pregatita decat sa ma trezesc cu surprize neplacute!



PUSSI 33+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 27 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Gata. Acum am reusit si eu sa citesc ultimele 2 pagini de la cap. precedent, ca nu intelegeam niste kestii.

Paula, m-am prins si aveti dreptate! am uitat cum se numea licuriciul..
Pussica, sa vezi tu cand s-or naste Tustele ca daca o sa fii autoritara cu sfatuitorii or sa te lase in pace! si daca nu cedeaza, zi ca ei si fa ca tine! eu duc lupte cu mama cateodata , ba ca e prea dezbracat, ba ca nu stiu ce , si daca ma uit un pic urat zice:" Bineeee, treaba ta, e copilul tau, faci cum vrei!.." bineinteles ca ar urma si un "Dar daca.." da nu mai stau eu sa-l ascult!

Magduta, te inteleg iubita, dar nu merita sa-ti faci procese de constiinta! nu exista un motiv anume, organismul functioneaza intr-un anume fel pe care noi nu il putem percepe 100 %! nu ramane decat sa speri ca data urmatoare o sa fie obisnuit cu incercarea sio sa se prinda puiutii! si eu am gandit la fel prima data, pt ca totul era perfect si totusi n-am reusit! a2a oara nici nu m-am mai gandit! de fapt, mi-era si teama sa sper, si cand am avut primele simptome ma tot gandeam ca sunt in capul meu de nebuna...in fine, ca se te calmez, sa stii ca eu am avut endometrul 9 si ceva, pana in 9.5,FSH 12 si ceva, deci sansele pareau mai mici si totusi, stimularea a avut efect mai bun si uite-l acum pe Filipu cum se hlizeste in poze! Doamne-Doamne tot iti da pana la urma ce-ti doresti, intr-un fel sau altul!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput