Mamici de Martie-Aprilie 2008 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Cu intarziere-Nicol-vreau sa-ti urez-La multi ani,fericiti alaturi de familia ta!Sa fii sanatoasa draga mea!
Felicitari Blanka pentru !!Sa fie sanatoasa si cuminte!!
Bubu facem galerie!Hai cu coloratuuuul!Hai Bubuuu!!
Si acum....prietenii nostri au o fetitzaaa!!!Ne-am gasit nora si cuscrii!!Sunt foarte fericiti amandoi!
Pup randunicile mele dragi si..Miha iarta-ma ca am postat inca odata listuta-dar am zis ca-i mai usor de editat..Asa..nu o puteai edita decat tu..Am trecut-o si pe Blanka cu !!
Fug sa savurez capitolul trecut..si revin!!
Olgutza sunteti pe ultima suta de metri!!Wooow!!Hai miresicoooo!!



Ela.. in 18sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Giani, tu vorbesti de raceala lu fi-miu? Aia a tecut de vreo 2 saptamani, pandesc si io sa nu apara vreuna noua... Si tu de ce ai psihicul la pamant?? Nu e voie...
Week-end placut si lucrati la psihic, ca nu e voie sa fie la pamant, mai!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Nicol, mercic de urare. Stiu ca nu va fi usor atatea ore cu masina, dar abia astept sa mai mergem si noi undeva papa
MamiP, recuperare rapida dupa cazatura! mama lor de caini. Eu am observat ca decand sunt gravi, ma maraie cainii mai des. Si odata, la mare, in sapt5, m-a si fugarit unu, sa ma rupa, nu alta! si daca nu apuc sa intru pe net pana luni, bag aici o galerie:
hai mami!! davai coloratu!cele 2 tabere de soacre stau la panda sa te inhatze la ele in trupa.! Hai cu vestea bunaaa Colorata luni e gataaaa!
Giani, pe la 9-10 cand voi intra in cluj, o sa scot capul pe geam si o sa urlu: salutaaari de la gianiiiiii! E adevarat ca vom vizita si un optician acolo, deci poate o sa vad jacuzzi mai de aproape :)). Apai mergem si noi la nashi cu sarumana, la prieteni, ca unii au nascut de cateva luni si i-am vazut numai odata de atunci, sa respiram neste aer oleaca mai civilizat si sa mai mentalizam odata cat de mult vrem noi sa plecam din Bucuresti. si nu in ultimul rand la neste rude ale randunoiului care mi-s asa de dragi, ii tin loc de parinti oarecum. Ardelenii astia, mi s-au bagat in suflet!

Zoze, sa va traiasca nora! cu pliul nucal cum mai stau? parca de acea prietena ziceai ca era disperata? Si petrecerea din salon a mai avut loc? ne povesteeeesti?

sovi 14+ saptamani cu Sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

olgutza, mama draga...sa inteleg ca te mariti exact de ziua mea???

sa fii sanatoasa dragutza si sa-ti dea Dzeu intelegere si trai bun alaturi de sot si de bebe!
pupici!


_
18+

Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Giani - is pe-aici, doar ca nu prea am ce comenta si am zis sa nu bag ca musca'n...

Mami 15+ si Vladic (17.10.2006)
Sunt major!!!
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Neata Randunici,

Blankar, FELICITARI!!! Sa-ti traiasca gagalicea de fetita, sa fie sanatoasa si fericita si sa-i faca tare mandrii pe parintii ei.

Sovi, drum bun! Sa va relaxati si sa va intoarceti cu bine!

Olga, sa ai parte de o nunta ca-n povesti, sa fii o mireasa frumoasa si fericita, si sa nu ai griji, tut trebuie sa te distrezi si sa te lasi rasfatata de toata lumea.

Elara, intrebai cum ne alintam bebeii din burtica. Eu ii spun puiutului meu Bombonica, si ii mai spun si puiutul lu' mama, papusa lu' mama, si .......... se tot gasesc diminutive. O sa fie deja o rasfatila cand s-o naste

Cory, hai ca nu mai e mult pana apar vestile bune, doar ca a trebuit sa stai mai mult in suspans. O sa vezi ca o sa fie bine. M-am simtit tare magulita cand m-am regasit in listuta ta cu randunici. Multumesc!

Ririan, iti tinem si tie pumnii in continuare si ne rugam la Doamne-Doamne pentru voi si bb-ii vostrii.

Va pup pe toate si sa aveti o zi frumoasa si un week-end excelent!

Laly 18+ Maria Clarinda

http://bd.lilypie.com/JPMEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sovi cred ca ma "scufunzi" cu pliul nucal!
Da,ne-am si petrecut!I-am dus un balon roz si un o pereche de botosei mici mici-roz roz!!A prieceput imediat mesajul!
Varuna motorul nu era al lui..Era al unui prieten..

Ela.. in 19sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Olga tinem pumnii de pe acum sa treaca cu bine ziua mult asteptata,casa de piatra si tot ce va doriti alaturi de bebele vostru...

Ela prietena de nadejde ce esti,tu cum mai esti?

GianiD asa cum ziceau si fetele ai grija cu concediul fara plata,intereseaza-te bine care sint drepturile tale,si eu am vrut sa-mi iau dar am aflat ca nu mai pot beneficia de CIC,si am renuntat,mai bine rezolva cu concediul medical.Sint si eu interesata de cursurile de puericultura,poate imi dai un nr de telefon,pentru ca si eu sint din capitala noastra draga...

Cory draguta noastra tinem pumnii sa vi cu o veste buna...Doamne ajuta!

Sovi drum bun,si profita la maxim de vizite...

VA pe toate

ADELA20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

e clar, zoze, sunt varza. ce petrecere originala!
cu atatea urari de la voi, o sa avem un drum asa lin, ca o sa vrea randunoiul o provocare si n-o sa aibe de unde :)) va pup si va multumesc!

sovi 14+ saptamani cu Sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Cristina , nu cred ca e bagi ca musca nicaieri .Nu te bucuri macar ca de ex vine Sovi in vizita la cLuj?te pup
Ela sa-ti traiasca si nora( se pare ca cine a zis ca asa iti trebe "fericita sa ramana", a avut mare intuitie.te pup si eu si io am posibila nora ( bitza s-a inscris pe lista mea , e prima,)
Nicoleta , de acea raceala vb , scuze se pare ca am ramas in urma daca asa de demult a trecut. te rog sa primesti ca sa ma simt iertata.Cu psihicu' is la pamant ca s-a impedicat..... , acu lucram sa-l ridic( sau mai bine iti spun ca lau fugarit ciinii ca pe saracuta papicioasa)
Sovi multam' fain ca duci cu tine saluturile mele. O sa-ti ducem lpsa in we!!!!!!!!sa pui singele in miscare din 2 in 2 ore( am citi pe net , ca este necesar sa opriti mai des sa nu se umfle chishiorele)

oare mai trebuia sa scriu ...........
vad io si ma intorc, ca tot ma doare capu' si macar cu voi ma relaxez.
sau poate azi fac o pauza intre 2 furtuni.


Giani 21+ ca am dovada
o fi chiar baiat?

Mergi la inceput