Rahova sau apropiere (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

monica,nu stiu ce sa mai cred...
din ce am citit eu in prospect unul ar fi mai periculos ca spune ca nu se administreaza in timpul sarcinii si ca daca ai constatat ca esti insarcinata sa iei legatura cu medicul tau...
na acum eu de unde sa stiu?
asa am facut,am intrerupt,dar nu cand trebuia...
o sa mai intreb si alti medici,am scris si la clinica virtuala,dar nu0mi raspunde nimeni
incerc sa nu ma gandesc la ce e rau,eu cred ca e bine...am incredere in DD!
si daca nu si nu....sa am putere sa trec peste...
iti multumesc ca te gandesti la mine

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Vio, nu te mai gandi la ce e rau, poate totul va fi ok.
Am ramas datoare sa-ti povestesc despre cumnata mea.
A ramas insarcinata si a pierdut sarcina, iar cu o sapt. mai tarziu avea greturi, avea simptome de graviduta, cand a fost la control, surpriza a fost mare: avusese gemeni si ii lasase unul in burtica, iar dr. respectiv nu a stiut si ii daduse niste pastile sa se curete , a lasat sarcina sa decurga normal in continuare iar pe la 3-4 luni i sa spus ca, copilul este ok , dar ca poate sa se nasca fie mut fie surd iar daca face intrerupere de sarcina sa nu mai poata ramane gravi , si cu tot cu acest rist a ales sa mearga mai departe, ulterior a mai consultat "n" doctori si ia spus ca nu exista rist, acum trebuie sa nasca prin decembrie, eu una sper ca totul sa fie ok.Si mai sper sa fi inteles si tu ceva din ce am scris aici ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doamne ajuta! Dory...sa fie totul bine cu bbele cumnatei tale...vezi vio...de-aia zic eu sa consulti mai multi dr...din pacate mai sunt si si te iei dupa ei si-ti poate parea rau toata viata

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

va servesc cu unMar in foietaj o reteta super simpla pe care am vazut-o in seara asta la miha(mariusimuc) se face super repede, este fara multe calorii si super bunaaaa...
pe toate


ps...sa-mi pastrati si mie cafelutza, da?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bine nene, fac eu cafeaua, dar sa nu va invatati cu narav, da? (bai dar ce emoticoane naspa, o cafea nu gasesti).

Vio sunt sigura ca e totul ok, dar mergi la dr ca sa te linistesti si sa nu mai stai cu ganduri negre.

O zi buuuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Dory,saru'mana
sa-i dea DD un copil sanatos!
eu cred ca El face minuni...si va fi bine si pt cumnata ta!sigur e bine....Damne ajuta!
incerc si eu sa nu ma mai gandesc,doctorita mi-a spus ca nu e sigur nici asa nici asa.....
nu ai cum sa stii....
nu vreau sa ma mai gandesc la nimic rau!dar din nefericire tot trebuie sa fac toate consultatiile...
Cristina
Monica
Andreea


Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

cristina, uite cafea

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

L-am vazut Vio si pe ala dar e urat cu spume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Vio, capul sus, sigur va fi totul bine cu bebe!
Noi pana la urma cred ca am descoperit motivul pentru care Maria nu papa mai deloc: ii ies cei doi canini de sus, se pare ca in acelasi timp, pentru ca gingia e umflata simetric in ambele parti. Off, de-ar scapa mai repede...
Monica, nu-mi dai si mie reteta merelor in foietaj? Pls!! Poza cu acordeoanele de ieri n-am putut s-o vad, din pacate, imi aparea o chestie cum ca poza nu exista sau ceva de genul...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
ce faceti?noi suntem mai bine dar vreau sa va spun ca ne-au revenit mucisorii si o tuse mai usoara,speram sa treaca repede,acum ne-am axat numai pe naturiste de la erba vita poate merge mai bine
VIO eu zic sa stai linistita ca totul va fi ok,mihnea ce mai face?
MONICA mai e putin si vine ziua ta,ce pregatesti buuuuun?
DORY lasa ca vine we si o iei acasa pe alexuta...
VICKY am inceput serviciul,poate reusesti sa treci pe aici
pupici la toate fetele si o zi buna

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput