Mamici de Martie-Aprilie 2008 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Lasa, randunici, sa vezi ce galerie o sa ne facem dupa nastere la facut genoflexiuni si tae-bo in jurul patutzului! sa cada pe spate toti dietologii,antrenorii personali si maseorii! noi si bb sa fim sanatosi!
Multzam zoze! Nu mi se pare nici un nume mai frumos ca Sasha (usor sovietic, deh...), da nu merge nicicum cu numele de familie. Las ca vine tati acsa, gasim noi unu.

sovi 12+ saptamani cu
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_g spune:

ai dreptate SOVI!


diana_g 21+
http://community.webshots.com/user/diana_gardus
http://bd.lilypie.com/PRwap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Peste cateva minute ia Cory rezultatul! Doamne ajuta!

Olga 19+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Va multumesc din suflet la toate care mi-ati felicitat puiul azi!!!

Mama, mama da ce Randunici inalte avem pe-aici!!! Hai ca sunteti super tari! Si eu care ma credeam cat de cat inalta...la cei 1,65 ai mei Fug sa pun pe masa bucate alese. Va astept la chef!!!



Mami 14+ si Vladic (17.10.2006)
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Cory, Doamne Ajuta!

sovi 12+ saptamani cu
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Sovi are dreptate, sa nu se stresam cu kilogramele! Fiecare organism evolueaza, reactioneaza in felul lui, pana la urma, nu?

Noi tot cele mai frumoase, si mai destepte, si mai iubitoare, si mai si suntem, nuuuuuu?

Mimonix, bien ai venit! Treci la joaca ( adica scrie mai repede 10 mesaje sa scapi de moderare ) !

Olga 19+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai Cory cu vestile bune!
Pai..Sovi..io degeaba mi-am luat diploma in dietetica,diabet si boli de nutritie(cu D-na Dr.Maria Mota-poate Naty sa fi auzit de dansa)..ca n-am pus in aplicare nimic din ce am invatat!..Dar..dupa nastere..sa te tzii!!
Cristina in conditiile de fata..accept bucuroasa un pahar cu..apa!Diastractie placutaa!!
Hai Chriiis!!


Ela.. in 17+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Cristina, iertare!!!

Sa iti traiasca Vladutzul mic, sa se faca mare si sanatos! Si sa va bucurati de el! Si petrecere frumoasa!

Olga 19+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

A, si daca tot vorbiti de kilograme si bebelusi - stiti care-i cel mai fain lucru - ca ei, bebelusii, ne iubesc necoditionat de kg noastre! Pentru ei suntem TOTUL cu kilograme in plus sau in minus. Ei nu observa ca suntem grase, cu parul murdar (da, da, se mai intampla si asa ceva cand ai un bebe mic si urlacios acasa, care nu te lase nici sa te pishi fara el) sau cu unghiile nefacute (si din astea se mai intampla ), ei ne iubesc pentru ceea ce suntem - MAME! E atata de frumos, fetelor!!!

Mami 14+ si Vladic (17.10.2006)
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Dragi ciripele,
sunt atit de fericita ca ma vedeti si pe mine...eu va tot citesc de mult si mi se pare ca va cunosc pe toate.
Iata datele mele :DN 1967,UM 23.05,DPN 06.03
In rest ce sa mai zic, ca mi-e rusine.Ma uit la pozele voastre si mi se pare ca sunteti "de la alta clasa".Eu sunt cea mai batrina si cred ca si cea mai grasa.Dar asta n-are importanta.Totul e sa duc la bun sfirsit cu bine acest plan si voi mai vedea pe urma.
Zozela, m-am uitat la poze...unde tii mama alea 90 de kg?Sau n-am citit eu bine, sau nu mai vad bine? Virsta deh


Simona,mamica de Teo (14 ani) si poate 20+

Mergi la inceput