Mamici de martie - aprilie 2008 ( 26 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Naty, imi pare rau ca te-ai simtit asa si sper sa nu se mai repete. Ai grija de tine si de bebe!

Bubu, ai fost tare harnicuta azi, felicitari! As fi vrut si eu sa fac una, alta , dar nu m-am mobilizat deloc, doar ce-am spalat 2 masini de rufe si atat. As fi dorit mai mult, dar asta e, recuperez eu...

Gudinde, ma mai ajuti cu ceva? Ca sa nu-mi mai apara tot link-ul de poze, ci doar " poze" , cam tot asa ar trebui sa fac , cum mi-ai aratat mai devreme cu link-ul de la capitolul trecut ??

CLAU 19+
http://community.webshots.com/user/claudel77

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

br / [ url= link poze [ / url ], sa nu lasi spatii intre litere! . Deci paranteza patrata apoi url= si in ghilimele pui linkul, inchizi paranteza patrata apoi scrii poze, apoi intre paranteze patrate scrii /url

Am editat de 3 ori si tot asa apare...nu stiu ce are...

Mersi, Clau!

Oana 12+ si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Salutareee!!
Clau!!
Va multumesc tuturor-in numele sotului meu-pt.cuvintele frumoase si sa va dea D-zeu si voua inzecit ceea ce ne-ati urat!
Simo27 felicitari pentru !Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!Am "operat" si in listuta noile "coordonate"-sper ca nu am gresit ceva!
Simonette ma ingijorezi!Ce-i cu tine?!
Cory multi ani fericiti inainte-sa imbatraniti frumos-alaturi de copilasii vostri!
Naty ce facusi mama?!Cum "reusisi"?!Ma bucur ca te simti mai bine..Grija mare!!
Clau..acum am vazut.... Ca sa scrii "Poze":
[ url="adresa web a albumului de poze" ]denumirea dorita pentru albumul foto[ /url ] fara spatiile pe care le-am lasat eu!

Edit:Varuna sper ca nu mi-a "scapat" mie informatia prin capitolul trecut..Ce ai facut la Dr.?!Ati aflat culoarea caruciorului?!
..si..

Ela.. in 17+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Clau nu stiu de ce postarea de mai sus arata in halul ala.

Ideea este ca da se procedeaza la fel. Intre " " se pune http-ul si intre cele doua [] [] se pune denumirea care vrei sa apara. Fara spatii.

[url = " adresa de internet "] denumirea care vrei sa apara [ / url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Fetelor m-a sunat Simo acum 2 min.!!Sunt bine si ea si Luca-au scapat de nesuferita de raceala!Problema este ca au probleme cu netul si de aceea nu pot comunica deocamdata cu noi.Spera ca Luni sa se rezolve!Erau in vizita la cineva si iubita noastra Simo a "incalecat" PC-ul oamenilor pentru a afla noutati despre Bineinteles ca a i-a luat ceva timp sa citesca tot ceea ce am ciripit noi in absenta ei si nu a mai putut zabovi sa si scrie pt.ca s-ar fi intins prea mult si nu era "fair" fata de gazde M-a rugat sa va transmit dragostea ei si gandurile ei calde si sa va spun ca va iube muuult mult de toooot!!

Ela.. in 17+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Super vesti, ma bucur ca Simo e bine si ca au fost doar probleme cu net-ul! Putem sa mergem linistite la culcare acum!

Zoze, ce bine ca ai aparut, ti-am simtit lipsa azi!

Fetelor, multumesc mult de indicatiile cu privire la poze, ia sa vedem ce-a iesit!!!!

CLAU 19+
poze

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

quote:
Originally posted by clauclau
Fetelor, multumesc mult de indicatiile cu privire la poze, ia sa vedem ce-a iesit!!!!
poze



A iesit foarte bine!!
Si mie mi-a fost dor de vooooi!!

Ela.. in 17+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mare meci fetelor la tv, oare va uitati toate?
Eu as mai sta putin pe net si apoi m-as uita la un film bun.

Aveti vreo recomandare ceva pentru vreun film?

CLAU 19+
poze

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Dragele mele Randunici-de-Aur,

m-am cocotzat si eu pe net...ma bucur de o binemeritata pauza, dupa runda I.

Sunt la curent cu "BREAKING NEWS", adik cu stirea ca Simonette de Luca e bine, aproape recuperata...numai netu' ei e prabusit!!! Bine ca ne-am panicat degeaba si ca totzi sunt bine!!! Chiar mi se pare mai frumoasa seara asta dupa vestea asta grozava!!!

si pentru Simo, Luca-cel-Strengar, si pentru Vestitoarea-Zozelina!!!

cory3maz, mamik de Larisik si de bb2

Varsta "chiriasului":
http://bd.lilypie.com/1KFFp3.png

Mergi la inceput