FIV 139

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Felicia fi optimista te rog, fiecare organism difera, nu trebuie neaparat sa ai simptome. Stai cuminte si nu mai gandi negativ. Eu sunt alaturi de tine cu gandul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kry spune:

Felicia, acum cel mai important e sa fii optimista, lasa-i in pace pe urati, ca nu vin.
Zouzounaki, vreau si eu pe listuta, am facut 16 zile de inhibare si de azi ma stimulez.
Bubuka
Manu21, va trebui sa vedeti cauza problemei, daca e hormonala sau de alta natura. Fiti optimisti, veti reusi.
va pup pe toate , succes tuturor celor care sunt in plin proces fiv, teste pozitive pentru cele care au deja punctuletele in burtici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

iana mari: ala este nr de telef, dar asistentele nu prea raspund. Ele spuneau ca orele pt programari sunt: 13-15. Insista.
KITTA: te pup, fata dulce shi mult noroc.
Mirela: pe cat refaci testul? Sa dea DD sa creasca exponentzial.
Cris86: esti nelinishtita cam prea mult. Stai cumintzica shi totul va fi bine. Te grabeshti ca fata mare la maritat...
Felicia: la mine chestia asta ar fi sunat foaaaarte bine. Pe mine daca ma dor sanii, vin rushii cu sigurantza. Mai este putzin-putzin pana martzi.
Va pup pe toate shi sa aud numai valori mari la teste, da?

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Felicia iubita nu te stresa eu am citit la multe fete ca sanii s-au dezumflat si era sarcina asa ca stai linistita si gandeste te pozitiv.Sunt alaturi de tine.
Pupici la toate fete.

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

multumesc ,cristal ca mi-ai raspuns,am reusit dar mi se pare ingrozitor sa astepti o zi pt.o convorbire de 3 min.

s.m.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Pai tocmai, Aly, ca la mine asta (sanii moi) e semnul clar ca vin uratzii... va multumesc pt incurajari, am sa astept, ce-o fi ,o fi.


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:

kineta eu cred ca stai destul de bine, eu aveam endo asa in ziua punctiei, cu nr de foliculi am avut la fel 5 pe dr si 4 st,
e posibil sa se mai dezvolte si alti, iar acestia care sunt sa se maturizeze.
Bafta multa

si eu voi face stimularea tot cu 2 gonal, protocol lung

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

HAI FELICIA!!!
ce simptome ai, povesteste un pic! (lasa treaba cu sanii!)

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

am uitat sa mi fac GONALUL la 17,si l-am facut la 17.20,o avea ceva?CHIAR LA 16.40,ma uitam sa nu intarzii cu inj,apoi a venit cineva la mine,si am uitat complet,hai ca asta e culmea.KITTA ce faci ,astept sa mi raspunzi si mie ,la ce ti am scris in capitolul trecut,daca vrea si altcineva sa mi raspunda as fii bucuroasa.LADYXE,dar chiar tu ce ai facut cu fiv-ul,scuza ma ca am uitat ,dar sunt ,cred ca de la tratament,mi-e somn non-stop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Kineta,stai linistita ,nu-i bai pentru o singura injectie,mai ales ca nici intarzierea nu e mare,doar 20 minute.

Nusy

Mergi la inceput