sunt indragostit....

sunt indragostit.... | Autor: espiritu

Link direct la acest mesaj

in ciuda tuturor problemelor legate de custodie si boli de sezon am reusit sa ma indragostesc.
ei bine da,am intalnit o femeie deosebita,frumoasa care m-a pus pe jar.
o fi bine,nu o fi bine inca nu stiu deoarece sentimentele sunt decat din partea mea.
astept pietrele din partea "beretelor roz"!

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

eu spun ca inceput sa se arate soarele si pe strada ta, cu toate ca nu fac parte din gasca "beretelor roz"!

sa fie de bun augur!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Eu ma bucur mult, sufletul tau simtea nevoia demult de dragoste, atentie, si inima sa bata. Am insa si un sfat: nu te implica acum ft tare, asteapta sa treaca procesul, sa te concentrezi asupra acestor probleme mai ales ca vrei sa castigi.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

multumesc zepe.prietenoasa ca intotdeauna.procesul si ce simt eu sunt doua chestii distincte.
si da, dupa ce ai ceva ani in spate in care totul a fost vid din pt de vedere dragoste si tandrete,e ceva sa simti ca inima incepe sa bata din nou.
sunt persoane care mi-au zis ca sunt disperat,fixist si turbat,ca trebuie sa treaca X ani pana sa te apuci din nou de o relatie.
ma rog eu nu ma simt in nici un fel.
in alta ordine de idei relatia de acum nu este o relatie.as vrea sa fie o relatie numai ca "din partea cealalta" nu vine un raspuns clar.black or white.
ma simt bine ca am putut sa ma indragostesc.imi place ca am intalnit-o pe ea(nu stiu cat ii place ei ca m-a intalnit pe mine).e minunata chiar si cand ma ignora.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Tin pumnii sa iasa totul asa cum iti doresti!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Ma bucur pentru tine ca te-ai indragostit!Incearca sa iei tot ce e mai frumos si mai bun din aceasta relatie!Iti urez sa fii fericit!Sunt sigura ca o meriti!

.............................
Oh once in your life you find someone
Who will turn your world around
Bring you up when you're feeling down
Yeah nothing can change what you mean to me
There's alot that I could say but just hold me now
Brian Adams-Heaven

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmonna spune:

Eu am sa-mi permit nu sa dau cu pietre, ci cu putina apa rece
Eu cred ca nici macar nu te-ai indragostit, ci ca ai nevoie sa te indragostesti, aproape ca o cauti cu lumanarea si nu e nevoie decat de o persoana la indemana, care sa te starneasca putin. Pentru ca pur si simplu ti-e dor de tine cel care poti fi atunci cand iubesti, ti-e dor de putina adrenalina. Aproape ca nici nu ai nevoie sa ti se raspunda, iti e suficient ceea ce simti tu. Sentimentul e minunat, savureaza-l din plin, te remonteaza si vei privi viata altfel.
Dar pregatit pentru o relatie de lunga durata, serioasa si profunda, vei fi mai tarziu, dupa ce toate apele se vor fi linistit.
Iti doresc cat mai multi "fluturasi", bucura-te ca ii simti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

nu stiu de ce am eu sentimentul ca subiectul asta este scris pentru cineva anume.. cineva destul de activ pe forum
in sfarsit, chiar imi doresc sa fiti fericiti, impreuna sau nu :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Ups,ce frumos.Mi-ar placea sa vad prima pereche care sa se fi cunoscut pe acest forum.
Espiritu,dar ea cand va afla ca tu o placi?

-------------------------
In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by alinaxeni

Ups,ce frumos.Mi-ar placea sa vad prima pereche care sa se fi cunoscut pe acest forum.
Espiritu,dar ea cand va afla ca tu o placi?

-------------------------
In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.



ha,ha ea stie deja.insa ma fierbe.si in mod sigur nu stiti cine este

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Felicitari pt curaj
Si sa tina o vesnicie iubirea impartasita !


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput