La multi ani, Minunate Scorpiute !!! (46)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate scorpiutelor

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Duminica frumoasa sa aveti, aici e un frigggg! I-am luat azi geaca de iarna la George, la matza nu am gasit nimic frumos... Umbla baiatul imbracat cu ea prin casa, cica ii e frig!
Pupici caldurosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor,
Elena sa stapaneasca sanatos georgica gecutza...prichidutei mai bine ii cumperi ceva gen salopeta cu totul asa deschisa de sus pana jos pe picior...eu asa am avut la ruxi si tare bine mi-a prins ca o imbracam super usor cu ea.
va pe toate sa aveti o Duminica placuta

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare la scorpiute,

Si aici a venit iarna...era ieri asa de frig,dar azi a fost si mai si...dimineata am avut un strat ca lumea de gheata pe parbriz si am vazut si la stiri cu zapada...ma zburlesc.In weekendul asta o sa merg la teambuilding(iara!) la Moeciu si Doamne fereste,sper sa nu ramanem p-acolo in zapada...si sunt si cobza de racita,m-a apucat vineri si am tot dat cu paracetamol,da' nu se da raceala asta batuta si ma enerveaza ca-mi creeaza o stare de disconfort total,stiti voi...

Nina,pai nu am fost plecati in weekendul asta...casnici.Atata ca am mers la Mall si ne-am luat niste geci d-alea fara maneci,groase...iar mandra,cum altfel?,s-a ales si ea cu un pulovaras,pai nu?roz...cum altfel?Cum ti-a iesit placinta?
Cuscrita,sa stapaneasca ginerelu' sanatos geculica...Luana s-a tot capatat de la alti copilasi si are acuma 3 geci...insa o colega de servici si buna amica ma tot bazaie ca vrea sa ii cumpere ceva de ziua ei...asa ca daca tot m-a intrebat ce ii trebuie,am dat "comanda" de o salopeta d-aia groasa de iarna,ca la capitolul asta suntem deficitare.Cu Chilianu'...e pe vine,ca musiu Mariusache ma tine de joi in sah tot cu "da,da...iti caut;da,da...iti descarc..." da' cre' ca ma bag tare in el,ca nu se mai poate asa...pana cand o viata amara?Va pup,dragilor!
Monica,pai cum scriam si Elenei mai sus...iaca-sa cu Marius.Nu imi cumpara albumul,il "shuteshte" de pe net...in curand...

Iaca va pup acum pe toate,va doresc o saptamana cat mai buna si o zi excelenta!Mai vorbim...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Salve,

a trecut si petrecerea...care a durat 11 ceasuri de la 13:13 pana la 12:30 :) Am facut ceva poze la platourile interesante si evident si la torturi, doar ca inca nu le-am scos de pe camera :) Am avut noroc de vreme buna asa ca am facut si bbq si focul l-am tinuta pana a plecat toata lumea. La un moment dat erau baietii afara in jurul focului si fetele inauntru murind de frig :)

In grupul nostru mai sunt 3 perechi in curs de reproducere, astea sunt mai aproape una de alta...cate doua saptamani distanta de la inceputul lui martie pana la inceputul lui aprilie :) Si pe cand se dezmeticesc ele hop si eu :)

Au fost pe langa puii din marsupii inca 5 miscatori, cu varste intre o luna si patru ani, ce mai o super petrecere...distractie mare:)

acu' va pup,

esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut scumpelor!
Esme, m-am gandit sambata la vacutele tale, abia astept pozele!!! Ce fain ca ai avut vreme buna, party in toata regula! Deci mai ai prietene insarcinate, super bine! Voi va predati stafetele cred!
Cuscro... pai roz sa fie, ce sa mai! Eu nu cumpar salopeta groasa ca si asa George merge cam imprastiat, il fac robotel. Ii caut ceva raiat matlasat, a mai avut si cu ciorapel pe dedesubt ii este bine. Dar daca ar fi de mers pe la munte... ehehe ce i-as lua! Sa poarte cu drag bluzita rrrooooz! Geaca lui George a costat mai mult decat haina mea, dar e tare bucuros si ii place si merita ca a suportat tot regimul asta mititelul fara prea multe comentarii. O sa ii fac poza sa o vedeti!
Monica, sa stii ca am cautat salopeta intreaga, cu tot cu manusi si botocei, si era una faina, cam mica pentru gaza mea. Am de la George una de puf, nemteasca, si asa ceva caut si pentru ea, cica or sa aduca saptamana asta. Acum pana oi gasi rrrooooz si eu (na, ca si mie imi place nuanhta) o sa o poarte pe aia albastra de la frate-su, ca nu ma mai bag la chinezisme, sunt de astea, dar se duce fermoarul instant!
Va pup, fug la magazen cat doarme gaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/nasi%20cununie/.cu cateva poze de la prieteni revin.a fost superb dar foarte obositor.va las sa vedeti in poze.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/nasi%20cununie/

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

salutare scorpiute,
esme, abia astept pozele, ma bucur ca v-ati distrat
elena, spor la gasit salopetica
adriana, si tu si nashul sunteti tare frumhsei si finutii la fel...sa fiti sanatosi si sa va traiasca! cred ca v-ati distrat tare fain.
ana sa stapaniti sanatosi gecutele(vestutele)
noi suntem pe-acasa azi cu treburi casnice
va pe toate


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

'neata!
Adriana, faine pozele, aratati taaaare bine pupaciosilor!
Moni, mersi, nu ma gandeam ca asa de greu se gasesc salopete bune, dar biruim noi! Tu cand scrii de treburi casnice, musai sa ma uit in album sa vad ce ai mai gatit bun!
Cuscro, ce faci??? Ti-ai mai revenit? Eu ma mai dreg cu panadol si fervex in situatii de astea monstruoase! te pup!
Va pup pe toate, ca mandra isi cere dreptul la ceva... vedem noi!
O zi buna, Elena

Mergi la inceput