ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-18

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

faza cu duhovnicul: parerea mea:

sunt ginecologi care spun aberatii despre aceasta boala, in loc sa recunoasca ca nu au avut chef sa studieze ce e cu aceasta boala, asa ca ce sa ma astept de la duhovnic

faza e ca eu la duhovnic nu pun numele bolii fizice, eu spun problema sufleteasca , poate intamplator , am dat de un duhovnic inteligent , e si tanar , si a pus niste intrebari inteligente si m-a ajutat foarte mult, deci nu discut de fizic , ci de suflet , cum ma simt dupa nu stiu ce intamplare , sau boala, si el umbla la sufletul meu, si ies de la el un alt om

duhovnicul care a zis nu stiu ce ... e si el om ... sa nu ne suparam pe el ... mai mult sa ii intrebam cum ne simtim sufleteste , asta e parerea mea

va puuuuuuuuup
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

pentru cine poate sa iasa din "BUTOI" ,
niste poze de la eforie nord vara asta 2007 , faceti click pe fiecare poza in parte


http://www.dianabostan.evonet.ro/album%20mare/album%20mare%202007.swf

puneti si voi, bre , poze

ma duc la treaba si revin ,

va puuuup

Diana cu butoiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Diana, frumoase poze . dar cine e fetita cu care esti tu in poze? si de ce iei Ca si Mg? adevarul e ca si eu ma simt super aiurea de cateva zile incoace. dupa ce ca sunt in zugraveli, mai e timpul asta posomorat, mai am din cand in cand niste ameteli si o depresieeeee de-mi vine sa plang non-stop. dar... trecem noi peste toate cu ajutorul lui DD si o sa vina primavara in sufletele noastre.
Aerlilian sper ca te-ai impacat cu sotul tau. te inteleg perfect ca asa fac si eu cu al meu si apoi imi dau seama ca nu e bine.

o zi buna tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Fetita aceasta e fata unei prietene de-a mea de servici, profa de conta la ASE , o cheama Maria si imi place mult de ea , ne vedem la mare in fiecare an acolo dar si in cursul anului am de gand sa o mai vad .

eu la fetitza mea vreau sa ii spun tot Maria , poate si Bianca
si la baiat , daca va fii baiat , RADU

sunt numele bunicilor mei

pentru depresie, trebuie neaparat omega B6 , ulei de peste ... somon ..., complexul de vitamine B , si Magneziu

Ca imi lipseste din alimentatie si nu asimilez , asa ca tre sa iau Calciu

ajuta mult sa ne descarcam , sa vorbim, eu am o prietena care e si psiholog si o mai vad din cand in cand, sa nu evitati sa apelati la oameni care pot sa ajute , cei specializati sunt indicati, iar dragostea si prieteniile fac minuni

dar NIMIC , in afara de RUGACIUNE si DUMNEZEU, nu ne va aduce BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

eu sunt "dusa" rau de tot ca-mi doresc trei copii si uite, nici macar unul nu pot face . dar am zis ca vrea macar trei si sa-i cheme: Maria, Alexia si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

cred ca iar pun capac la BUTOI, pen'ca mi-ak adus aminte ca voi face injectie ... imi tzatzaie poponetzu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Alooo, cineva pe acilea , ca io si Andreyutza am luat-o raznaaaa

HELP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

ai idee daca Magne B6 are pe langa magneziu si complexul de vit. B? omega B6 ce e? te intreb ca n-am luat niciodata. si chiar asa trebuie sa cer la farmacie, omega B6???

scuze dar chiar nu ma pricep la asta. pe mine de contabilitate sa ma intrebati ca ala e domeniul meu dar la medicina....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

SA SPUN repede si mai revin ... e ceva legat de acizii grasi care te ajuta sa nu mai fii depresiva ... eu iau si pana ACUM avea efect , acuma fara omega asta , nu stiu unde as ajunge ...

mai revin

despre acizii grasi , legatura cu depresia si altele:

http://bucuresti.idd.ase.ro/natura/acizii.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreyutza spune:

Diana multumesc!!

Mergi la inceput