Timisoara, Impreuna! (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

uraaa, a inviat forumul!
haideti la un cafeu si sa avem o zi buna!
v-am tzucat

aaa, Ano, vrem poze !!!




www.aviva.ro/" target="_blank">ai grija de viitorul tau!


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine, Mariaa!

Da, vad ca merge forumul...
Dupa 1001 peripetii, am reusit sa o tund pe Ana, nu am avut deloc curent, asa ca am tuns-o aproape pe intuneric, un cosmar...nu a venit nimeni sa remedieze problema.
In fine, pana la urma, a iesit...nu stiu ce zice ea, ca acolo nu s-a putut vedea...
Cu acordul ei, o sa pun pozele, si daca ea doreste, dupa ce le vedeti, le sterg de acolo...

operatiunea Ana



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ioi Istenem !!!
Ano ejti cu 10 ani mai tanara!!! foarteeee faaainnnnn!!!!
Dorisa, esti o nebunie care-i de fapt baiu acolo ?






www.aviva.ro/" target="_blank">ai grija de viitorul tau!


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza!
si io ma asteptam sa trebuiasca sa citesc acum vreo 10 pagini si eram tare nedumerita cum de nu sunt.
doris, super treaba ai facut! ana mama, sa nu te recunosc!!!! f. fain iti sta!!!

buna e cafelutza!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

dorsilia, pai daca nu merge nicicum la voi cu lichide atunci pune-i-o in mincare, ca alta solutie tot nu e. cel mai bine e in lichide.
multa sanatate puiutzei!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

danitin, io cu mincarea n-am treaba, da' dulciurile ma dau gata. nu ciocolata, bomboane, napolitane ci prajituri, cozonace, cornulete cu gem, placinte....
imi plac mult si ardeii umpluti si sarmalele dar nu pot sa le maninc ca mi-e rau dupa aia, am fiara lenesa si nu-i place
aseara am facut friptura de curcan dintr-o pulpa, in punga knorr cu vin, a iesit f. fain, plus ca n-a mai trebuit sa spal tava


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

pai cum am venit io toata lumea a fugit?ntz, ntz, ntzz!!!!!


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Salutare!
Beeyy da voi chiar nu stati deloc si dati din clape...........
Ce aveti frate cu curele astea nebune????
Vreti sa va stricati la stomac???

quote:
anda
membru junior

aido,
am 68. dupa sarcina am avut 85. si de cinci ani ma tot chinui. tot ce-am dat jos n-am mai pus la loc.
adevarul este ca-s o mare mancacioasa...cum nu s-a mai vazut si pomenit.
mor dupa orice dulce, gatesc destul pentru ai mei si problema e ca amandoi is cu metabolism dinala turbo.
manca doua kile de cartofi la o masa si n-au nimik.
han...problema e ca incepe sa mi se gate rabdarea si tinta e acolo si am senzatia ca nu mai apuc in viata asta sa ajung la kilele mele...alea 55.
da mai fac acuma un efort.




Andooo te stricasi si tu la mansarda,mama????? Pai cum sa slabesti tu cand arati foarte bine??? De unde mai vrei sa slabesti???

HEEELLAAAUUUUU,CE AVETI FETELOR???? TOATE SUNTE-TI FRUMOASE .....DAR GRASE EU NU VA VAD PE NICIUNA PUTETI VOI SPUNE CE VRETI.

Mie sa imi spuneti cum sa ma ingras.
Mananc cat un bivol si maaaaa daca s-ar prinde juma' de kil de mine,da el nik.

Ieri am crezut ca ma prapadesc de ras
Eram cu bubulina in sufragerie sa o schimb si odata aud de la baie un urlet si "morti si raniti" si o bufnitura siiii......fug sa vad ce sa intamplat.
Clau meu cand sa iasa din vana,de la a iesit prost cu piciorul si s-a lovit la degete.Toate bune si frumoase dar dupa juma' de ora incepe hasbantul sa spuna ca nu mai poate de picior,ca-l doare tare degetul mic de la piciorul stang si ca sa mergem sa-i faca un la laba piciorului,sa vada ce are.
Ne imbracam,mergem la med de fam sa-i de-a trimitere si asa ajungem la Urgenta Ortopedie undeeeeee........dupa film ii spune dr ca are degetul mic FRACTURAT.
Eu in momentul ala am facut niste ochi cat cepele si am spus "Cum e posibil sa-si rupa degetul mic cand sa iasa din vana???" ,Dr a zambit si binenteles pe mine a inceput sa ma unfle un ras de am iesit din cabinet.
Iasa Clau si il unfla si p'asta rasul de numa si statea sa-si stoarca creierii cum fras a reusit sa isi rupa bunatate de dejt'.
Acu' e akas pe capul meu 21 de zile si tre' sa stea cu cracu'n sus cateva zile si cica la el "acu' mi-s bolnav asa ca tre' sa ai grija de mine!"

Mo batut frasu' cu astia doi pe capul meu io cred ca si-i las pe astia doi singuri sa se descurce cum vor ei

Gata va las deocamdata ca tre' sa schimb bubulina si apoi tre' sa ma carabanesc dupa concediul medical a lui Clau.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare fetelor harnicute,

Gata,sunt giugiuc bonbon...m-a facut tanti Doris,vorba ei,cu peripetii...de tare mumoasa ma simt...Doris,la lumina zile m-am vaz't si io...place,bre,la mine rau de tot cum ma arat...Sara-mana si sa-ti dea Dumnezeu sanatate,ca ai deshte maiastre...sa ti le ai sanatoase si far' de reparatii pan' la adance batranete...!!!!
Bay...ce de poze si am o moacaaaaa...pfui!
Anda,dragule,iaca 'cilea linku' :
http://www.clubtoyota.ro/forum/index.php
Sper sa se deschida.
Valabil si la matale,Kati...da acolo un click si ceteste ce si cum...Mergi la subiectul "Intalniri" si vezi ca e post cu "Intalnire Timisoara".
Bay Laurelu'...cum o fi resusit al tau ca bradul sa-si rupa deshtu'...e de coma...Bietul om!Si ce faceti acuma?Puneti atele si gips?!Nashpa rau!

No,fete...pupam la greu si in gashca pe toate si vorbim azi...!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ciao fetelor! Merge forumul! Yupiii!

Cafea da cineva?


anda merci ca ai pus dieta acolo. Eu nu am mai putut sa intru


Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput