FIV in Ungaria 22

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Ma bag si eu peste voi ca sa ii urez Ioanei bun venit acasa!!!

Pupici,
Angelique 27+ bb Victor

noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna fetelor.
Hai sa le iau pe rind si pe urma eu.
Despre pensiune, la doamna Gyongyi i-am facut eu adresa dar nu e inca acceptata, desi e de o saptamina, mai tirziu am sa incerca sa ii mai fac alta. Iar despre poze de indata de ajung acasa am sa pun si eu pt ca am facut destule.E superb aici si gazdele asa doamna cit si domnu susnt superbi si foarte promitori.
Daniela, sa iti traisca bebelusul sa aiba numai fericire si bucuriei in viata.
Andrao imi pare nespus de rau , dar data viitoare sa ai mai mult agrija sa stai in pat macar acele ziel pina ii nidarea si cum zice Pussi linistea conteaza muuuuuuult. Hai data viitoare vei reusii sigur, Doamne doamne le rinduie pe toate.mai povestim cum ajung acasa
Sandica capul sus su al anu cum vreti veti avea si voi bebicul dorit. AM O MARE RUGAMINTE LA TINE te rog din suflet d epoti sa mai scrii o data drumul acela pe care ati venit voi catre szeged, pt ca biletul pe care l-am scris am lasta-o acasa, si pe drumul acela vrem sa venim acasa. Pup
Pussi griaj de voi
Ioana ma bucru ca ati ajuns acasa cu bine, si intradevar n-i dor de voi, era latfel mai ocupat timpul. Dar acu conteaza ca tu sa ne dai vestea cea buna.
Crisis iti doresc de la bun inceput succes si imi pare rau ca pe cind vii tu noi pleacam dar ne-om intilnii noi cind venim la control cu burtica la gura.
Chiara
Liana

Despre noi : nu va pot spune tocmai vesti bune, dar cum vrea Doamne Doamne. Cum v-am scris mi-a recolta patru in final, asa a cosierat ea ca e mai bien si oricum mai mutl de doi nici nu incapea in poveste de pus in burtica, si azi a ami zis ca si doau e sub semnul intrebarii la ceea care e predispusa de hiperstimualre, dar in fien eu voi insista macar pe doi . Daca vor fi , pt ca azi cind am fost la clinica ne astepta cu vestea ca dintre cei patru doar doi s-au iubit , dar nu e sigur ca nu se vor inperechea si restul dar e posibil sa nu se faca nici astea doi, asta e viata duap ea, si cred ca e realista nu iti sugereaza spernate false.
In fianl vom vedea miine de puiutii nostri se vor iubii in continuare.
Va multuemsc de sustinere, si voia lui Dumnezeu e mare.

Va pup pe toate si aveti mare griaja de voi.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

magdutza stai mama linistita..ai sa vezi ca totul va fi bineeee..te pupp si tin pumniii..abia astept sa vb cu doamnaaa
aaaa poate mai vezi si imi spui cu ce nume apare doamna ca sa stiu..poate fac io o magie si apare mai repede

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Liana iti multuemsc din suflet , sa stii c ama nevoie de sprijin , incercam cu sotu sa ne ridicam moralul dar amindoi suntem al aceas putere, mai cedam si noi dar mergem mai departe.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

NU aveti voie sa cedati!!!!nuuuuu!!acum Nuuuu!!
zi'mi te rog cu ce nume apare doamna...vezi ca'ti lasai mesaj pe mes..te puppp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

magda stai linistita... eu am avut recoltati 7, s-au fecundat 2.... dar buni! Asa ca 2 si buni ca ai mei iti trebuie





PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi DD are griaj de noi.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

fetelor am scris la fiv dar va scriu si aici,am trecut cu brio punctia,mi-au scos 12 foliculi dar numai 9 sunt buni,maine ma suna sa-mi spuna cati au fecundat,cum aflu intru sa va spun.acum ma simt putin ametita,parca am baut toata ziua dar maine sigur voi fi freshsa pot afla cati bebei am!

MAGDUTA nu cantitatea conteaza ci calitatea,eu mereu am avut productie mare si embrioni multi ddar degeaba daca n-au fost de calitate buna!

noapte buna si pupici !

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Kla sa ai mult succes si sa dea DD sa fei cu bebik, oricum producti ata de 9 folicului scosi e super ok. Sigur se vor face

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

acum am ajuns acasa. Imi fac si eu de cap cat mai pot ca pe urma .... viata de familie.
Ioana ma bucur ca ai ajuns cu bine. Cand vrei si cand poti as vrea sa ne vedem. Vin eu la tine, unde spui tu ca vin cu si in primul rand nu vreau sa te deplasezi tu acum fiind proaspata .
Magduta sa dea Dumnezeu sa se iubeasca macar cei doi foarte foarte mult si sa fie sanatosi ca ai vazut ca sunt suficienti pentru 2x. Moralul inseamna foarte mult asa ca... zilele astea iti transfera gemenii, da?
Liana doar un semn astept de la tine si sun la pensiune sa iti fac rezervarea . Hai decidete repede!
Kla78 super bogata productia! Felicitari! Sa dea Dumnezeu sa rezulte din ea
Pussi multumim de modificari si de raspuns. Si asa o sa car o gramada dupa mine, ananas nu o sa iau. Cu toate ca ceva diuretic trebuie ca eu cam am probleme cu constipatia. Am si de ce, eu mananc o ciorba la luna cred.
pentru toate fetele


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput