Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

nu stiu ce se intampla de nu apare tot ce am scris



Mari 22+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Mitsu-Bishu,din cate am vazut eu tu ai deja PM-u activat.Iti explic asa cum stiu cum sa-ti pui pozele sub un titlu
Deci...scri exact asa:

(url="aici pui linku")aici scri denumirea(/url) doar ca in loc de parantezele rotunde le pui pe cele patrate(si sa nu uiti de ghilimele);eu n-am putut sa le pun ca ar fi aparut altceva si nu mai vedeai tu cum trebuie scris.In rest sa nu lasi spatii intre ce scri in paranteze.ca sa vezi daca merge,dupa ce ai scris un msj da 'vizualizeaza' si-ai sa vezi daca ai nimerit sau nu...spor la treaba...



Iulia 25+ IRIS

ne pregatim...pt bb Iris

uite cum crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Mitsu, stai linistita, nu e nicio suparare. pe mine ma amuza bb-le tau "neidentificat". Nu stiu cum sa ajungi fara sa schimbi de la Plazza la Gara de nord, dar o varianta fff rapida ar fi: cu tram 41 pana la metrou Crangasi(cred ca sunt 4-5 statii) si de acolo metroul 2 statii.




Mari 22+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Mitsu-Bitsu
ca sa-ti apara bebe la poze trebuie sa intri la profil personal, si acolo la semnatura scrii: asa cum ti-a spus si Iulia,[ url= " copiezi linkul unde sunt pozele " ] bebe [ /url ], doar ca nu lasi spatii nici intre ghilimele, nici dupa paranteza dreapta. Si am obs.si eu ca ti-ai activat PM. Sigur vei reusi si cu pozele.
Se pare ca spart in doua, am reusit sa trimit tot mesajul catre tine.




Mari 22+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

nu am mai scris cateva zile,dar sincer,stiam ca vorbele nu au cum sa o ajute pe kossir, si am preferat sa nu zic nimic,desi cu sufletul am incercat sa fiu alaturi de ea....Doamne-ajuta.
Sa va intreb si eu ceva...am vazut link-ul cu masuratorile la bebe,ale mele sunt cam in limite(sa zicem), pentru varsta lui,numai ca una nu se potriveste chiar deloc...si anume circumferinta capului....de ce nu mi-a spus medicul nimic??????
Va dau si voua rezultatele,poate se pricepe sa-mi zica cineva ceva :

BPD(Hadlock) = 5,28 cm
HC(Hadlock) = 18,83 cm
OFD(HC) = 6,44 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AC(Hadlock) = 17,68 cm
FL(Hadlock) = 3,71 cm


Si mai am o intrebare,daca nu va sacai prea mult....
Fetele din CT, care ati fost la d-na Ciufu,trebuie sa duc CD,DVD,ceva?sau imi da ea? Si eco e doar pe burtica sau se face si intravaginal? Intreb si eu,nu va suparati,dar vreau sa stiu,sa fiu pregatita pt luni,ca ma duc la ea..

Multumesc anticipat...PUPICEI


Adriana S.

-22sapt-
acte
bebe evolueaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Iulia multumesc de site. O sa asteptam impresii despre el si apoi...parca l'as comanda.
Cat despre poze cu burtica sa stii ca tre' sa fac, pt ca de 2,3 sapt. chiar se cunoaste calumea. Hihi...promit sa pun cat mai curand!!!

Lala sanatate multa la cel mik...si ai grija. Nici eu nu am facut decat varicela pe la 19 ani ( a fost ingrozitor, am ajuns de la 45 la 39 de kg intr'o saptamana). Mai am sa fac rubeola si rujeola :(( . orice ar fi...NU in timpul sarcinii.

Tinna felicitari...ai vazut ce repede trece timpul??

Creata norocoasa cu 1kg....hihi..io am 5,6 in plus. Tu esti inaltutza...am vazut io'n poze...dar ce te faci cu mine la 1,60???

Lorena ce pozica frumoasa...felicitari de asa baietel dragutz.

Fetelor distractie placuta maine la intalnire...sa va ganditzi si la noi cele care nu suntem din Buc........spor la cumparaturi in continuare!

21+

http://www.flickr.com/photos/10814074@N07/

[url=http://lafemmebonita.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

uuuuuuuuuf, nu-mi iese treaba!

fetelor, intalnire frumoasa maine!

muuuuuuuuuuuuuuuuah!

ps. stiti ce dragi imi sunteti?

miri_mik
www.webshots.com/user/mirimik" target="_blank">bebe sacha si bruno

http://b2.lilypie.com/DjTMp1.png
http://bd.lilypie.com/25XKp2.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornilia spune:

Buna dimineatza fetele.

Imi imaginez cum dormiti toate, apoi va pregatiti de intalnire (unele) si ma apuca plansul ca eu sunt la serviciu.

O duminica frumoasa va doresc si distractie placuta la intalnire.

Va zisesem vineri ca sunt cu fundu's sus...ca sa fie treaba-treaba, pe la 12 noaptea aerul conditionat s-a blocat, adica nu mai facea racoare, aducea toata umiditatea in casa. Astia de la maintenance nu lucreaza de noapte si nu a avut cine veni sa-l repare (cladirea are AC central). Noi, baieti destepti, nu l-am oprit (ca poate s-o repara singur pana la ziua) si uite asa, am facut o noapte alba, pana si canapelele erau umede dimineatza.
Pana s-a reparat ac-ul era ora 13:00. Am vrut sa dorm la prand, dar mama s-a gandit sa-i prajeasca peste barbatului si m-au apucat crizele de nervi de la miros, pe seara am avut dureri de spate (astea de unde or mai fi aparut) si, uite asa, weekend-ul meu a fost un fiasco.

Sunt pe baricade.

Cornelia si Maya (06.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Neata zuzici

Doc si eu sunt deacord sa apare fetele in continuare nu sa se evapore pur si simplu

Laura, imi pare bine ca bebe e ok, si ca tine cu mamica si-si ascunde comoara si eu cred ca te va lasa sa te distrezi si de revelion

Miutza, cu intarziere iti spun si eu la muti ani

Miri, felicitari, vad ca-l inveti de pe acum pe Sasha limbi straine

Tina felicitari pentru prima jumatate si sa des Dumnezeu ca a doua jumatate sa fie usoara pentru tine si bebe sanatos

Lala sanatate celui mic si sa se refaca cat mai repede



Louiza 23s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Of of of, uitasem ce este mai important, sa schimb nr de saptamani ca la mine duminica se schimba, azi intru in cinci luni, of ce repede a trecut

Louiza 24s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput