Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Aaaaaa si inca ceva, ca de mult voiam sa va intreb: cum se activeaza optiunea de PM si cum imi pun si eu pozica jos, fara sa dau un link, ci sa scriu de ex. bebe si cand apasa cineva pe cuvant sa se duca la o echo cu bebe, nu ca as avea.. dar pe viitor..


22+ cu baby neidentificat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Fetelor nu am mai intrat de mult... dar am citit cu spor tot ce ati scris.

Doar am vrut sa va salut, sa va urez un weekend placut si sa va doresc intalnire placuta. Mi-ar fi placut sa ma vad si eu cu voi, dar nu se poate, asa ca o sa-mi zbor gandul peste ocean la voi. Sper sa fie fun. Sper sa vad POZE pe luni...

Noi mergem luni la doctor si o sa vedem bebelina din nou. Sper ca totul sa fie bine, pentru ca nu este extrem de activa si nu simt prea bine miscarile ei.

Va pup si va doresc o duminica superba.

Monica-Matz 22+ cu Andreea Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

quote:
Originally posted by Mitsu-bishu

nemary, multumesc de incurajare... eu ma gandeam ca in familie e una, dar sa iau de pe net.. adica nu stiu cum as putea sa ... spal un carucior, ca de asta mi-e cel mai teama - sa nu ia bebe vreo boala si ma gandesc ca am dat acum cateva zile 200 ron pe un parfum de la Gucci in loc sa-i iau lui bebe ceva; i'm such a bitch! Bine, m-am gandit ca oricum nu imi ajung banutii de ceva ca lumea, cel mult de niste hainute dar nu cunosc sexul asa ca am gasit o scuza
Apropos, e foarte clara echo a ta, eu nu am cu bebe . Si esti o frumoasa dar nu inteleg chestia cu bebe David.. Daca el are 6 saptamani cum de tu erai in 20?!?

22+ cu baby neidentificat



Mitzu-Bishu , esti tare..., ai intrat pe pozele mele in loc de cele ale lui Nemary , eu sunt aia cu bebe David.... Davidelu e micul meu vecin si in poza aia avea 6 saptamani iar eu eram gravi in 20 . Daca complimentul "esti o frumoasa " mi se adreseaza mie , atunci ...saru'mana

25+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Mitzu-Bishu , ca sa-ti activezi PM-ul , vezi ca in stanga ecranului este o bara de meniu unde ai " Profil personal " , "Foloseste punctele" , "Mesaje private " si "Scrie in blog "

Te duci pe "mesaje private " iar apoi pe "Option" si ai acolo optiune de activare a PM-ului.

Bafta !

25+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Eu nu stiu unde este intrarea asta in Herastrau...cunosc pe cea de la metrou si pe cea de pe langa Casa Presei libere. Pliiiiz detalii! Desi vreau sa vin cu masinuca tare cred ca metroul ma paste...e de groaza cu parcarea si eu nu-s o meseriasha (rad tot!).

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Gratiela , este intrarea de la metrou de la Aviatorilor , in diagonala fata de TVR.

25+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

fetele...am intrat doar sa va salut si sa ma apu sa citesc din urma...k tare mult mai scirieti...si astept si eu poze de la intalnire...

Cea mai optimista gravidutza!
21+
http://bd.lilypie.com/mJwKp3.png
http://community.webshots.com/user/madalina_87?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

quote:
Originally posted by lorena_andreianu

Fetele, am pus cateva poze de la eco, dar va dau link pentru cea mai sugestiva: eco 3D

Dupa mine e leit cel mare. E prima oara cand fac eco 3D, cu primul n-am avut ocazia si nici nu m-am zbatut, ca sa pot face o comparatie cu "ce a iesit".

Nu v-am zis ca dr mi-a dat trimitere sa refac eco morfologica in 2 sapt, caci se pare ca nu se incadreaza in grafice. Dar nu ma stresez. Si la primul am avut aceeasi "problema" si nici eu nu sunt asa "capoasa".

Va pup, ma duc sa citesc din urma si sa-mi pun carucior bleu la semnatura

Intalnire placuta maine, fetelor! Va asteptam cu poze!

Mitza cu bb2 si Miron Radu (06 oct. 2004)

Nazdravanii de sept-oct 2004 la 2 ani




Lorena , ce poza misto...se vede fatzuca asa bine...
Eu n-am avut parte de poze , mi-a dat un CD pe care nu pot sa-l deschid cu nimic , nu stiu ce naiba are.


25+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

gattasalvaje, merci pentru indicatii. Observi ceva nou la antetul meu?
A, si nu v-am incurcat (pe tine si pe nemary), pur si simplu nu mi-am citit mesajul inainte sa il trimit. Si am avut ceva probleme cu Firefoxu' din cauza unui virusel (acum l-am reinstalat ) si mi se tot oprea cursorul... Cateodata scria ce tastam eu, altadata nu... S-au omis cateva cuvinte care erau pt tine. Asta e tot. Oricum, eu inainte sa trimit mesaj, daca ma adresez cuiva ma uit de 10 ori daca persoana e cea vizata... Ca nu am memoria numelor si nici nu va stiu, ca sunt noua pe aici...
Deci sper ca nu v-am jignit, o sa fiu mai atenta pe viitor!
Pupici tuturor!

22+ cu baby neidentificat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

bebe, doar ca nu lasi spatii intre ghilimele. Si am obs.si eu ca ti-ai activat PM. sigur vei reusi si cu pozele.


Mari 22+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput