Durerea unei pierderi de sarcina ( 39 )

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Slimatei, imi pare rau ca a trebuit sa aflati asa ceva...credeti-ma ca si eu am ramas fara cuvinte cand am auzit-o. Si eu care am crezut ca mor de suferinta...si nici macar nu am facut la cerere chiuretajul...Ceea ce e mai trist este faptul k acum nu are niciun copil...Oare cum s-o simti? De fapt, cred ca nu prea ii pasa. Zicea Pepsi, ca s-ar putea s anu fie sanataoasa femeia, poate o fi exagerat, sau...nu stiu. Dar nu vad ce interes sa aiba o femeie, sa spuna asa ceva, daca nu ar fi adevarat. ba chiar imi spunea ca sotul ei ii zicea ca si daca se uita la ea ramane gravida!!!
Se mai intampla si astfel de fenomene si...cred ca destule!

N.Petros

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ninia oricum cred ca femelei respective ii lipseste ceva... si barbat'su nu-i zice nimik.... cum sa nu faci copii sau sa nu-ti doresti... eu decat eram mica..visam cum am sa-i educ ....si sa am mai multi asa...dar m-as bucura daca ar fi macar unul... decat deloc...sa fi fost al meu sot in locul al aleia..cred ca o si-o lua...noi ne chinuim de vreo sase ani...si sper ca de data asta sa reusim....Doamne ajuta!

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ninia oricum cred ca femelei respective ii lipseste ceva... si barbat'su nu-i zice nimik.... cum sa nu faci copii sau sa nu-ti doresti... eu decat eram mica..visam cum am sa-i educ ....si sa am mai multi asa...dar m-as bucura daca ar fi macar unul... decat deloc...sa fi fost al meu sot in locul al aleia..cred ca o si-o lua...noi ne chinuim de vreo sase ani...si sper ca de data asta sa reusim....Doamne ajuta!

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ninia oricum cred ca femelei respective ii lipseste ceva... si barbat'su nu-i zice nimik.... cum sa nu faci copii sau sa nu-ti doresti... eu decat eram mica..visam cum am sa-i educ ....si sa am mai multi asa...dar m-as bucura daca ar fi macar unul... decat deloc...sa fi fost al meu sot in locul al aleia..cred ca o si-o lua...noi ne chinuim de vreo sase ani...si sper ca de data asta sa reusim....Doamne ajuta!

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Buna seara fetelor,nu am apucat sa va citesc ca imi plesneste capul.Azi am facut testul acela,eu credeam ca e ceva mai .......dar ma rog,si a ieist bine ,in concluzie sambata voi face cezariana,am inceput tratament cu ovule pt curatarea vaginului si de maine sa fac injectii pt maturarea plamanilor.
Ma duc sa mananc si apoi sa ma intind un pic.Va pup si am sa citecs cand ma trezesc.

Mihaela 37+Theodora Natalya
2-4 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Jojo.miha-draga mea toate gandurile mele bune vor fii la tine pentru sambata,sa ai dureri cat mai putine si totul sa fie bine,sa o vezi pe micuta voastra mult asteptatata sanatoasa in brate!Nu imi vine sa cred ce a trecut timpul...Nastere usoara fata luptatoare!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

irenecam, musettepink, teo, catty, flavia, michelle... multumesc de incurajari..ma ajuta mult...

sper sa nu fi uitat pe cineva...daca totusi am facut-o va rog sa ma scuzati ...

irenecam la multi ani sa dea Domnu' sa ti se indeplineasca visele!

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

e ziua lu Irene si io nu stiu? "La multi aniiiii!!!"
Mischelleee io am spus tot da vaz ca tu estoi suparata rauu si nu cetestimama si io ar trebui sa fiu ca uite joi chiar de ziua mea trebuia sa nasc..dar trec peste..merg inainteee...ia da mana si hai cu minee tot inaintee..te pupp..la unguri a fost totul bine cu exceptia unui chistuletz mic..mic.,,

aaaaaaa luai examenele..mai am 2 joi si gataaaaaaaaaa..
va pupacesc pe toateeeeeeeee..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Slimatei-ia sa te vad de acum ca te doare undeva ce vorbeste lumea care vorbeste doar de dragul de a zice ceva!Capul sus si fii mandra de burtika ta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

IreneCam-La multi ani! Tot ce este mai frumos in gandurile tale sa se implineasca!Si sa iasa tortul bun!
Jojo nastere cat mai usoara! Sa ai bebe sanatos si frumos!
Pe mine vad ca mai m-a lasat durerea de burtik si...cantitatea CM-ului este normala, asa cum era si inainte de chiuretaj. Asta inseamna ca e de bine, nu?
Va pup pe toate!

N.Petros

Mergi la inceput