Mamici de Noiembrie -Decembrie2007(83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

buna dimineata!!
multumesc ptr multimile de urari de ziua mea
Ati fost niste dragute ,toate,nu imi venea sa cred cate urari ,aveam de citit,sa dea Dumnezeu ,sa fie asa cum spune-ti voi,sa ajungem la termen sanatoase,multumim la fel
Eu am inceput un pic ziua de ieri cu un pic de agitatie,adica prea multe vesti proaste primeam ,dar pe la jumatatea zilei au inceput sa vina si cele bune,asa ca seara am avut parte de o cina frumoasa,am baut si eu un paharel mic de sampanie,dupa care asta mica a chefuit toata noaptea
Eu abia astept sa vina BEBYEXPO,ca si multe dintre voi,dar taticul va fi ocupat joi si vineri,abia sambata vom putea merge impreuna,dar cred ca eu voi testa piata joi si vineri,am sa iau notite dupa care sambata,impachetam,nu!???
Va doresc o zi buna si cred ca am sa revin abia seara sa mai vb cu voi,ca am niste zile mai ocupate!!! pupici si multa sanatate!!

32+ Angelina
AMR 8 saptamani!
http://dl2.glitter-graphics.net/pub/244/244782owzasa7u39.gif

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata! eu dau o serveste cineva...? erika ..dupa asa o seara..cred ca ai nevoie..

Stefania x 2
min.8sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

quote:
Originally posted by Victo

adalia, na ca ma enervasi..am..98 cm de "fundulet"..dar nu cm conteaza..ci cat s-a umflat frate..si picioroangele..:):)
bine ca e seara.si tot atat am si la burtica.cu mancare in ea
eni..deloc deloc nu ai iesit din casa???????
azi am fost la dr de fam. pt cine nu stie, da, prenatalul se da si retroactiv.eu am fost azi si am luat incepand cu data de 17.
peste 2 sapt cred ca voi face si eu vaccinul acela. mai intreb sapt viit pe dr ginec.
merg la culcare ca-s franta si maine dim. am programare la coafor, sa ma fac bella. si e de la 10...:(:(


34+ piticul Stefanut
AMR 6 SAPT



victo, pai peste fund ai doar putin peste dimensiunea ideala, iar la burtica, un pic mai mult peste, dar se retrage ea si iar vei fi fotomodel!!!!

Lavinia 32+ Carisa Adalia

a happy mom-to-be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

adica mai intai buna dimineata!!

Stefania, eu as veni la o cafea, dar tre sa merg pana la banca... poate dupa..pe la 11! sa imi pastrezi si mie un pic de cafea...cu mult completa, ok??

Lavinia 32+ Carisa Adalia

a happy mom-to-be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

'Neata, fetele.
Stefania, eu beau cu tine....multumesc
Erica, de joi si eu o sa ma tot foiesc pe la Baby-expo...sper sa ma simt bine, sa am putere sa bantui pe acolo.

Valentina 28+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Neatza fetelor!

Irina felicitari pt vestile bune despre flacaii tai!!!

Pai fetelor, nu ziceam noi inca de acum 2 luni aproape ca ne vom intalni la Baby expo??!!! Cum ramane deci?Mai vreti sa ne intalnim....joi sau vineri mai pe la pranz sau 13-14.00 ca lumea inca va fi la sv...?


31+ ANDREI

AMR 7 Saptamani!!!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Neata burtici!

Noi ne-am inceput ziua cu o surpriza super din partea lui tati... merita numai pupicei din partea noastra.
Cu ceva timp in urma mi-a inscris burtica intr-un concurs si nu mi-a spus nimic,hotul de el... si azi ma numar printre castigatoare ...http://www.babyexpo.ro/b/index.php?op=burtica
Acum am inca un motiv sa merg la baby expo.


Dana 28+ Luca-Rares

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ok vali pai' hai sa bem....

lavinia tie iti pun deoparte si-ti incalzesc la microunde da?

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

felicitari dany!si mai ales lui tati frumos din partea lui...

Stefania x 2
min.7sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Neata fetelor! Hai ca beau si eu o cu voi azi .

Ramo cat costa toata procedura pentru celulele stem?

Roxana da' tu cand treci in sapt 36 ca eu tot astept sa-ti schimbi semnatura si sa nu mai fi asa de stresata

Stefania eu eram aia care ma simteam mai usoara, nu Ancutz...dar nu ma supar ca m-ai confundat, astept mielul

BB treci la apel ca vrem sa stim cate ciocolate ai dat gata de cand n-ai mai scris.

33+ si baby Kara

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput