Nora pentru mama 2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by A.C

Si eu am impresia ca aceasta Carmen e o prefacuta,cred ca e versata rau de tot.

da, total de acord cu tine.

belutza

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 49

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Totusi...ce merite deosebite poate avea aceasta Carmen,la nici 19 ani, de este atat de dorita in postura de mireasa saptamanii???!?!
Ce calitati sunt...cautate - sa zic asa- de le-au gasit tocmai la ea?
In zilele noastre nu stiu cate si ce fel de fete isi doresc sa se marite la 18 ani si un pic??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Cine a iesit sambata, ca am ratat emisiunea?

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by mira_m

Cine a iesit sambata, ca am ratat emisiunea?

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!


fanica cu vasile au fost descalificati si deci au iesit.. si a mai iesit ilie cu d-na aurica.

belutza

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 49

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Edessa

Totusi...ce merite deosebite poate avea aceasta Carmen,la nici 19 ani, de este atat de dorita in postura de mireasa saptamanii???!?!
Ce calitati sunt...cautate - sa zic asa- de le-au gasit tocmai la ea?
In zilele noastre nu stiu cate si ce fel de fete isi doresc sa se marite la 18 ani si un pic??

ei isi dorec sa se marite. in filmuletele de prezentare pe care le au dat cei de la kanal d la intrarea fetelor in casa .. majoritatea au spus ca au venit la concurs sa-si faca pprieteni si ca poate fi o sansa pt ele in cariera.

belutza

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 49

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

In cazul asta, cand fetele si-au exprimat clar intentiile, e deplasata de numirea de <<mireasa saptamanii>>.Mi se pare ca se distruge voit intelesul termenului <<mireasa>>!
Si...raman la parerea mea...: Carmen e departe de a fi un ideal, indiferent din ce unghi o privesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Apropi tot de Carmen: ce parere aveti de msiteriosul anonim care le-a oferit verighete si 10.000 ron cu conditia sa se logodeasca atunci,in seara respectiva?Eu,una,sunt convinsa ca numai kanal D se ascunde in spatele acelui anonim.Au vrut doar sa le forteze putin mana si mai mult ,sa creeze o disputa cu mama lui viorel,pt.ca stiau ca doamna nu va fi de acord cu asta.si daca Fanica cu vasile au plecat,cineva trebuie sa mentina disputele,certurile...Ca doar asta le aduce lor audienta!Sunt convinsa de asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

da.si eu cred asta. le convine cand este tensiune in casa pt ca au mai multa audientza, lumea este curioasa sa vada ce cum ..

belutza

http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 55

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Mie nu mi-a placut reactia concurentilor cand a plecat Fanica din casa, urat din partea lor sa o huiduie
Cred ca vor mai baga baieti in casa saptamana asta ca vorba voastra nu mai e nimic picant in afara de cuplu Crmen/Viorel.



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Mai va uitati? Eu nu mai am timp, dar am vazut ieri putin...inca 2 baieti in casa...si Adina cu mana in gips, ce a patit?

Stie cineva cand se va termina editia asta? Nu de alta dar vreau sa vad finalul




www.dropshots.com/catalinairina#albums/Decembrie%202007/2007-12-07/12:02:27" target="_blank">Poze de Decembrie



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput