Timisoara, Impreuna! (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetelor azi am avut atata treaba ca acum simt ca explodez
Asa cum stitiazi am fost la dr Muscoi,un medic extraordinar care stie ce are bebeul din prima privire fara sa puna mana pe el.
Super om.
Deci Maya are probleme cu fierea,cica are si anemie,ceva viermisori si a primit tratament pana.....
Nu stiu acum ce are ca nu mai rezist de la nervi,plange si ma inebuneste de cap cu bratele ei.
Plec pt 2 zile la tara sa facem zacusca si vorbim cand ma intorc.
Sincer nu mai pot sa stau sa povestesc ca trage de mine

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

sara buna la lume!
laura, bine ca i-ati dat de capat, macar aveti tratamentul si stiti ca e ok. ii trece si atunci sa vezi baterii pline
spor la zacusti, o sa ne lipsesti
multa sanatate piticei!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ana, bine macar ca ai apucat sa intri un pic! da' ce-i cu capatina? i-ai dat ceva pastilutze?sau un vin fiert???
io sunt rupta de oboseala, nici nu stiu citi km am facut azi pe jos, nu sunt sofer si nu stiu sa apreciez distantele: dus-intors calea lipovei capat-prefectura, cu un mic ocol la motul, linga mall(vreo ora de zbenguiala in parc). nu mai imi simt picioarele. fii-mea n-are treaba, e rupta de oboseala dar tot nu vrea sa se culce. cred ca iara a visat ceva intr-o noapte, ca s-a trezit urlind de-abia am linistit-o. acum nu vrea sa se culce cred ca de frica
cind am ajuns acasa, pe la 6 am baut un pic de cafea si acum nu mai imi este somn, deci bu-hu-hu, daca se mai baga careva

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

aida, pina la urma ati fost la achizitionat incaltari?ati si gasit ceva fain?
toata lumea a disparut, sau deja va pregatiti pt. noapte


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

pai ma duc la nani!ma plictisesc!


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Nu am fost inca la incaltari.
Pana mai in colo mai avem cu ce sa ne incaltam.
Cand o sa vina ploile ... musai trebuie altele.

Pt fetele care merg la nani usor si

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

Salutare!
si bine v-am gasit! ma "invirt" de ceva vreme p'aci dar nu v-am vazut pina acum...sint timisoreanca..mama de Lisa-Maria ce face in curind 1 an si 5 luni si poate ma mai indrumati cu una-alta ca vad ca aveti copilasi maricei si bine-nteles experienta :)..
Sa va traiasca!

cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

eu nu pot sa scriu mult............sun cobza.........acu in prag de scoala.sambata vin la tm......asa nu vreau....da trebuie.sa o sa imi fie asa urat la inceput....
si eu trebe sa imi iau incaltari de toamna:D dar habar nu am unde in schimb am plini de balerini
va pup noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata!haideti la cafea!
cata, bine ai venit pe la noi, sedere placuta si te asteptam cu multe povesti despre voi!
deya, lasa mama ca trece si raceala, baga mare la lamii si miere, mai cite un paracetamol si trece. si nu te speria asa de timisoara ca nu e new york. cit despre cumparaturi ai multe variante, asa ca nu te stresa!
gabi,bine ai venit pe la noi! eu nu prea stiu magazinase de care cauti tu. or fi prin centru, sigur, numai ca eu pe centru n-am fost deja de mai bine de un an. ce mobile am vazut eu sunt astea mai "actuale" sa ma exprim elegant. stiu ca se pot face la comanda, danitin zicea ceva de un mester care face asa ceva.
sa aveti o zi buna!


Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatza buna! la cafeu, la cafeu !
am vorbit cu mamon si dupa 3 zile in care nu s-a putut ridica din pat si a facut crize de 'n' ori acuma e ceva mai binisor. S-a ridicat in sezut si poate manca mai bine, starea generala e mai buna si i se tot recolteaza sange pentru alte si alte investigatii sa excluda orice alta infectie posibila.
primeste tratament intensiv si vitamine si se pare ca astea ar fi primele semne pe care le asteptam!

va doresc o zi buna si spor la treburi gagici!



www.aviva.ro/" target="_blank">ai grija de viitorul tau!


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput