FIV 135

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

salutari!

DIANA D tin pumnii sa vii cu vestea buna azi !!!

FELICIA si eu am facut o injectie mai tarziu cu o ora si un pic (decapeptylul)si nu s-a intamplat nimic!

eu azi sunt in ziua 4 de gonal,miercuri merg la eco si daca totul e ok punctia va fi aprox pe 3 oct.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

kla sa ai productie frumoasa si de nota 10,bafta la eco!Daca punctia va fi pe 3 oct. sa stii ca atunci va fi ziua mea si in acea zi vreau sa vad aici numai vesti bune,ok,ne-am inteles?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

KORAam inteles sa traiti!pe 3 promit sa vin numai cu vesti bune!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kora, deocamdata ma concentrez pe concediu.
Nu mai fac nicio analiza ca tot degeaba le fac. Ma refer la cele hormonale. Oricum inainte de stimulare eu le fac caci altfel nu-mi da ok. Si atunci de ce sa ma stresez de pe acum?! Si mi-a venit CM marti,parca, apoi marti seara o picatura, miercuri ziua si seara la fel. Si din cate imi amintesc vineri a venit normal. Asa ca nici macar nu as sti cand e ziua 1. In mod normal ma tine 5 zile si azi inca le mai am. Poate as putea zice ca ziua 1 a fost vineri. Dar ce mai conteaza daca tot nu fac analizele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Moni atunci concediu placut!
Kla
Relya, luck si celelalte fete carora le facem galerie cum sunteti?

Teli cum au iesit analizele hormonale?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Buna dimineata si din Islanda

Koricica:multumim pentru noul capitol.Sper din suflet sa fie unul norocos!
Referitor la tratamentul meu...am cam intrat in ceata,ca nu mai inteleg nimic.Dar,uneori,imi si spun ca nu tb sa inteleg eu,important e ca pana la urma rezultatul sa fie cel mult dorit

Kla:bafta cu stimularea in continuare

Diana:te asteptam cu vestea mare

Luck:cum te simti?ceva simptome?

La mine nimic nou.Ma injectez in continuare fara probleme;am devenit experta ..nici o vanataie,nimic.Deja imi fac injectia dimineata cu aceeasi usurinta cu care imi fumam si prima tigara de dimineata

Va pupic pe toate si va astept cu vesti bune!

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

flori bravo,e simplu de injectat in burtica nu-i asa?Eu cel mai mult te admir ca te-ai lasat de fumat complet,eu inca nu si in 10 oct. incep...sper sa le las dupa ziua mea.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

E simplu,da.Inainte de a incepe primul fiv nu credeam ca o sa pot sa mi le fac singura..insa ...Dumnezeu te intareste atunci cand ai nevoie mai mult

Referitor la tigari...ne-am lasat amandoi(si sotul) inca din februarie.El era constient ca nu m-as fi putut lasa daca el fuma in continuare,asa ca am facut front comun si uite ca avem aproape 8 luni de cand ne-am lasat.Sincer,inca imi mai e dor de cate o tigara,dar cand stiu pentru ce motiv m-am lasat....uit repede de ele



Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kry spune:

bine v-am regasit, optimiste si increzatoare. Liliana, vestea ta mi-a dat aripi. Felicitari , sarcina usoara si numai bine.
Fetelor, mi-au iesit si mie rezultatele, asa ca de miercuri , adica ziua 21, incep inhibarea. Voi face fiv in octombrie la Cluj, cu dr Micu.
Succes si astept vesti buuune , ca sa prind si eu curaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Kora, ai dreptate, daca face pregnyl, nu mai e relevant bhcg-ul. Eu sunt in z. 11 de stimulare si sper si ultima. Azi merg la eco.
Lili, atunci iti doresc sa-i auzi inimioara la eco.
Feli, bafta multa maine.
Rely, si tie iti tin pumnii azi, cred ca esti la clinica la ora asta. Sper sa vii cu vesti bune.
Moni, concediu placut. Ce CM nabadaios ai, ca si al meu. Nici acu' nu stiu care a fost z.1.
Kla, bafta la stimulare.

Mergi la inceput