Mamici de Martie-Aprilie 2008 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Buna seara, Ioana!

Multumesc si eu de poze! Din care "respira" o frumusete blonda, calma, calda, combinand naturaletea cu o cochetarie discreta...imi lasi impresia unei persoane foarte echilibrate...mi-a placut sa ma plimb "pe aleea ta"!

11+ si mamik de Larisik

cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

da, Sovi, sigur ala e linkul.
nu vrea si pace...

ps: ma duc sa-mi fac ceva de papa ca imi vine sa vomit si ma doare stomacul :(

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida
Maria 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Blankar,

da' asea vizita scurta???

Nu ne spui si noua ce desert fabulos ai mai pregatit??? Ca doar tu ne-ai zgandarit cu laptele de pasare!!!


Ioana, zi-mi si mie reteta de "acordeon"! Ca arata spectaculos de apetisant!!!

11+ si mamik de Larisik

cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

Ioana, ce frumoasa iti e burtica! la mine nu prea se cunoaste...am putina burta, da e aia naturala...as pune poze daca as REUSI SA-MI FAC CONT FOTO!!!
scuzati...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida
Maria 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mamaaaa, ce descriere mi-ai facut!!! Cocheta nu cred ca sunt...dar echilibrata, calda si calma da! Vad ca stii sa citesti in poze...

Despre acordeoane: Se iau cartofii, se curata de coaja, se taie rondele dar nu pana jos (ca un acordeon), se introduce in crestaturi putin unt, sunculita sau muschi file afumat sau bacon (ce iti place tie), se infoliaza si se baga la cuptor. Se tin vreo 20 de minute, apoi se scot, se desface folia de deasupra, se pune niste cascaval si se mai lasa la cuptor cateva minute pana se rumenesc. Se servesc cu sos de smantana cu usturoi. Adica se piseaza usturoiul si se amesteca cu smantana si putina sare, dupa gust... Mmmmmmmmmm..... Pofta buna!

Ioana
17+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Maria, nu e greu sa-ti faci album! Intri pe www.webshots.com si te inscrii... gasesti in dreapta sus SIGN UP. Apoi iti explic eu pas cu pas.
Te loghezi cu userul si parola pe care ti le-ai ales... Apesi upload, add files, (alegi pozele pe care le vrei in album), create a new album (bifezi public), apoi pasul 4- upload si astepti sa se incarce. Apoi dai view album si gata!

Linkul pe care o sa-l pui la semnatura va fi de genul : http://community.webshots.com/user/ si aici vine userul tau
Ioana
17+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Doamne!!! Cu ce femei frumoase imi e dat sa dialoghez zi de zi!!! Sovi, Ella,Cory si Ioana Sunteti niste frumoase...dar nu frumoase...frumoase rrrrauu!!! Va dau cuvantul meu de onoare ca nu mi-am imaginat ca puteti fi asa frumoase! Nici nu mai indraznesc sa pun vreodata poze cu mine...ca sunt de-a dreptul banala in comparatie cu voi! Si va aventurati in niste discutii la care nu indraznesc sa comentez...va admir din suflet!

Simo,mami de Luca si 17+ cu

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

simo, aceeasi senzatie am trait-o si eu apropo de pozele fetelor...

ioana, am incercat si nu merge. mai incerc dupa ce mananc. daca am nevoie de ajutor strig...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida
Maria 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hai mai Simo, cum asaaaa?!! Vrei sa ne ? Cum poti sa spui asa ceva?!

Ioana
17+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Maria, incearca sa intri la internet explorer/tools/internet options, tabul cu security. Mai jos e un cursor, deasupra caruia scrie "alowed levels for this zone". e, cursorul tre sa stea la mijloc sau jos. adica la medium sau "medium high"

sovi 9+
http://community.webshots.com/album/560779944thEVjK

Mergi la inceput