Mamici de Martie-Aprilie 2008(14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Roxule, maine afli si culoarea caruciorului
Abia astept sa vad ce vesti ne dai! Iti tin pumnii sa fie asa cum vrei tu!

CLAU 16+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Clau - nu ma bucur deloc sa aud ca mai e cineva in situatia mea si-ti doresc sa vina cu tine sotul cand vei avea nevoie de el...e vorba de o chestie anume la care amandoi parintii trebuie sa participe. Vezi tu, parca la al doilea bebe este altfel, desi eu sunt preocupata de tot sotul pare sa nu mai fie la fel de entuziast cu toate ca si l-a dorit (Scuze..nu ma baga in seama, sunt doar un pic melancolica)

Olga - va rog sa-mi tineti pumnii chiar: SA VINA FETITA PE CARE O ASTEPT!

O sa ziceti nebuna dar eu mereu printre picaturi ma tot strofoc sa ma duc la un coafor, la o mani...ieri, de ex, am fsot la epilat si asa bine m-am simtit dupa...

Roxana 16 sapt si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Naty, vezi cum devin de cosmar !!? Fara sa vreau??! Iti tin pumnii sa iasa bine analizele maine. Intri pe lista cu Roxana la galerie!!! Nu ai povestit cum a fost la conferinta.



Olga 15+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Roxule, nu-mi place ca esti melancolica, hormonii bata-i vina! Sunt sigura ca si sotul tau este foarte entuziasmat doar ca poate nu are timp in perioada asta. Nu te mai gandi aiurea. Pe mine chiar nu ma deranjeaza acum problema asta pentru ca stiu ca este cu mine suta la suta si este chiar mult mai entuziast ca la prima sarcina, abia-l asteapta pe bebe si ma tot intreaba cand o sa miste sa stea si el cu mainile pe burtica sa-l simta si sa comunice cu el . Stiu ca are o perioada foarte aglomerata acum dar la nevoie ma pot baza pe el fara nici-un fel de dubiu.

Pupici si fi fericita, o meriti din plin! Deci tin pumnii pentru FETITA!

CLAU 16+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Olga , lasa ca ne descurcam noi

Naty, sa se faca viitorul tau sot cat de repede se poate, bine.Si sa ai parte de fetita pe care ti-o doresti.Eu mai am un nume si chiar imi plac amandoua>ma mai cheama si Aniela.Dar pe asta din urma nu ma striga nimeni, ca este al doilea nume.Ma dcuzati, nu vreau sa ma dau rotunda.Mai demult eram suparata ca de nu mi-a pus si mie nume sfant,ca de exemplu Mihaela sa primesc si eu flori si cadouri, ca este mare forfota prin oras de zilele astea.Dar o cheama pe sora mea.Hai ca v-am zapacit.


IRINA
+10

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Roxana, normal ca faceam galerie toate pentru !!! Vrei sa incepem de pe acum?

Pentru Roxana:





Olga 15+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Naty, la noi este invers, eu GEMENI si sotul VARSATOR. Si-l mai avem pe pitic capricorn, dar este un copil tare intelegator, ne intelegem super! Sa vedem cum va fi si bebe2.
Succes maine la doctor!

CLAU 16+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Roxana, nu fii trista si melancolica ins ensul negativ!!!!!
Lasa-l pe sotul tau ca-si revine el, asa sunt barbatii>imprevizibili si au momemntele lor de manifestare.In sufletul lui poate sunt alte temeri si tu intelegi ca despre bebeb 2 este vorba.
Uite d ela minesa-ti revii.Sa stii ca mi-au placut pozele de la munte, si o sa vreau sa ma duc si eu la pensiunea aia, chair i-am spus lui bitzu'.

IRINA
+10

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Roxana, aceleasi incurajari! Si al meu parea tare nepasator in primele saptamani si radea cand ii aratam poza cu bobita de fasole de la eco. El a mai fost casatorit si are un baiat de 10 ani si devenisem usor furioasa, ca nu-i pasa de al doilea, de copilul meu! Ca prin minune insa, in concediu, s-a razgandit cum ca vrea fetita si a devenit f duios, ma intreaba mereu "Ce face aia mica cu codite?", ma mangaie si ma pupa pe burta non-stop-si asta de cand a inceput clar sa mi se vada burta. asa-s ei, le trebuie ceva palpabil. Lasa-l la Praga, cine o sa sse topeasca de drag cand isi va vedea fetita?...(ca, evident, sunt si eu in fan-clubul si galeria ta)

naty 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Roxana - tin pumnii si eu sa avti o fetita!!!

Mami 10+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput