Aradence minunate! (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Toate ati fost in Vlaicu la 2 metri de mine si n-ati dat nici un semn de viata??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Toate ati fost in Vlaicu la 2 metri de mine si n-ati dat nici un semn de viata??


Pai tu te-ai mutat iar in Vlaicu? Stiam ca stai in Micalaca.
Las ca ne vedem in curand la chef de copii mai mari, luna viitoare.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

azi am fost la mamii mai toata ziua...chiar am si scris pe forum ca merg in Vlaicu...la doi pasi de mine ati fost...deci n-ati vrut sa va intalniti si cu mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Da, ai zis ca mergi in Vlaicu sa-l scoti pe Raul de la gradi, dar n-ai zis ca stai mai mult.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Io n-am somn, cafeaua Ioanei cred ca-i de vina.
Totusi merg sa ma pun in pat ca doar vine somnul, am mai "redutit" putin, dar pe LR pot sta pana mine dimineata si tot nu termin.

Ada, am uitat sa-ti zic, sa folosesti sanatoasa masina de spalat vase.

Gabi, de costumul www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9382380&SizeCode=00044&Quantity=1&PersText=&ItemId=12&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">asta ziceam ca l-am pus in cos, dar pantalonii s-au epuizat marimea mea si am ales alti pantaloni tot pe maro. Cred ca ii tot ala despre care ziceai si tu, www.laredoute.fr/vente-pantacourt.aspx?categoryid=23110547&productid=324103537&documentid=346107" target="_blank">uite pantalonii sunt cu manseta. Sacoul nu mi-am mai amintit ca mai pusesem unul in cos(care-i epuizat acum).

No, am plecat la nani, noapte buna!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina costumul ala l-am comandat si eu.Nu ma stiam exact cum sunt pantalonii. Sper sa se potrivesca marimile.
Ioana ne-am simtit super binela voi de la mic la mare. Fata mea a mancat de-a rupt. Ma duc sa-i dau de mancare ca trage de mine.
Flavia si Miha asteptam poze... ca ne-ati lasat cu ochii in soare( sau mai bine zis in luna).
Clau mai un pic si ne vedem si cu tine Nu ne-a picata la niciuna fisa ca s-ar putea sa fi asa aproape de noi, doar esti micalaceanca acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata,

V-am lasat cu ochi-n luna??? Pai cand am ajuns l-am bagat pe Bogdi la dus ca miroseaaaaaaaa de-ti muta nasul, apoi ne-am fatait pe aici, i-am facut laptic, l-a baut si apoi l-am culca, asa ca nu am mai reusit sa intru.
Acum incarc niste poze si apoi mancam si mergem la dr de familie.

Ne-am simtit bine, ca de obicei cand ne intalnim. Am mancat muuuuuult ca aseara nici nu am mai vrut sa vad mancare . Ioana, ne chemi si la curatenie???

Aici poze de la ziua lui Nicolas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioana, cred ca e cel mai frumos tort ce l-am vazut in viata mea! Super!

Alina, nu vrei sa stii cat stau pe LR si cate am pus in cos...


Azinoapte a vomitat Iulia de mama focului! Prima data la 11, apoi la 12, la 1 si la 5 dimineata. Oare e ceva virus? Sau pur si simplu e de la cacaua cu lapte bauta in catitate prea mare aseara? De dimineata se simtea bine si am dus-o totusi la gradi. Dragos nu era ajuns, ne-am uitat dupa el. I-am zis Iuliei ca Dragos o sa aiba grija de ea, daca tot se cunosc.

poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna dimineata!

Ada, mai vezi tu cu LR, nu te mai poti lasa.
Dragos merge pe la 8,30-8,45 la gradi ca mai noi i lene si la Calin sa se trezeasca mai dimineata.

Flavia, ti-am trimis PM cu link-uri de la mica publicitate despre scaune auto...l-ai primit?
Ce fain sunt pozele!

Gabi, cred ca Adelina a predat stafeta Ioanei ca ea nu prea mai vrea sa manance.
Eu n-am trimis comanda inca, sper sa mai am ceva in cos pana o trimit.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Uraaa, mi-a venit coletul de la LR, acum mi l-a adus postasul ca e scrisoare(aveam doar un sutien ca am comandat de proba).


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput