"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

lil', habar n-am de ce nu merge,fetele de la "prieteni" le-au vazut, dar acu' nu merg nici la mine. Uite unde sunt pozele:
http://s119.photobucket.com/albums/o151/mihaela_s20/ ...le gasesti dupa titlurile sub-albumelor.
Si am pus si cateva artistice :), daca tot m-am jucat pe-acolo...

buli, mutam fain de urari!

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Mihaela,am citit tot, am vazut pozele, foarte frumoase!!
imi suna ca sunteti fericiti si impliniti,sigur, e si euforia noutatii, dar si mult in plus.
Va urez din suflet mult noroc in noua viata!!

Lil, asa deci, soferita.Poate-mi fac si eu curaj pt asta, mai la primavara asa.

la multi ani Robertului! sa creasca mare, sanatos si voios! Si norocos, evident.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Mihaela ce bine iti sade steagul suedez sub nume! Bun venit insularilor noi! Cu Lil, tu si eu ne facuram trei, numa' ghetarii sa nu se topeasca Ca in rest e foarte bine. Frumoase imagini!Adela la multi ani!Lil' bafta la sofat si la facut virajuri largi ca la cite sensuri giratorii aveti tre sa inveti sa le iei cu ochii inchisi Am fost acum vreo 2 sapt la legoland, am gustat din ospitalitatea si calmitatea daneza. Ce calm engelezesc, prostii:) Eu nu stiu de ce ar fi rata sinucedrilor mare ca par toti tare fericiti, unul stresat nu am vazut;) De injurat, ori uitat urit nici vorba! Per total impresie buna si scumpaaaa!Irimel, ce rau mi-a parut ca nu ne-am vazut la o cafea in Flensburg, fac cam o ora si ceva pina acolo. Cind ai plecat spre germania am retinut ca te opresti doar in kiel, pe urma a spus Lil ca v-ati intilnit in Flensburg. Vina meaVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pui de liris
sa fii sanatos si voios!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sabina, vik . Mey, io nu stiam ca lil' sta pe o insula..., tre' sa ma uit pe o harta , sa ma documentez.

buli, ai trecut marea cea mare? De esti asa matinala?... Sau asa tarzie?

Tzuk, mergem sa cautam caii salbatici pe insula fericirii .
Daca ii vedem, vi-i arat si voua!

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

www.pewterkingdom.com/Cinderella/CinderellaOlszewskiHappyBirthday.jpg" target="_blank">La multi ani puiutz de liris.
s-al meu pui implini ani 17 vineri

lilutz, succes!

mihaela, v-ati dus la Lojsta hed?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Adela, sa te bucure, ce i-ai www.experiencemad.co.uk/Aerobatic-Flights/NMC12/" target="_blank">luat www.experiencemad.co.uk/details/buy/details.php?code=1007" target="_blank">cadou?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

buli, il ghicisi :-)
ii amator de senzatii taari ... de obicei mi le da si mie :-) asortate cu peri albi
drept cadou cred ca-l trimit la munca, scoala nu-i da senzatii suficient de tari :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

adeluc, 17 e o varsta minunata:)
sa-ti traiasca, e nascut in aceeasi zi cu sotul meu:)
care sot a fpost mare amator de senzatii tari la batranete, si izvor de peri albi pt parinti.Iar acu vezi ce serios îi:))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Sabina, am tras cu okiul pe la mamici ...
eu am baut cafea decaf pina l-am intarcat pe Matei. stiu ca nu e chiar in regula, dar nici nu s-a intimplat nimic care sa-mi dea de gindit. si nici n-am cetit pe undeva vreo contraindicatie precisa. noi am fost ok.

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput