Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Pussi, la noi nu e nici o sansa sa se schimbe situatia. A fost promovat in urma cu un an pe pozitia asta. Este adevarat ca ne merge destul de bine financiar (se poate si mai bine), insa pe mine ma omoara delegatiile lui. Altii ar spune ca se poate si mai rau, ca nu e asa de mult timp plecat, insa pt mine e groaznic. Pana acum 2 luni eu am lucrat. Aveam un program super incarcat (ajungeam numai la 9 seara acasa) si parca nu simteam asa de drastic delegatiile lui, insa acum.... Chiar nu avem solutie. E un job bun pt care a muncit 7 ani si nu se poate sa renunte. Ma intreb ce o sa fac cand o sa nasc si voi avea nevoie de prezenta lui. Ufff!!!

quote:
Originally posted by pussi

roxxy imi pare rau de starea ta! Cu sotul ... si eu vreau sa gasim o solutie.. pt. dupa nastere sa stea mai mult cu noi, ieri eram asa disperata incat imi venea sa-l las pe el sa-si ia concediul de crestere a copilului.. 2 ani! Ca la mine sunt mai intelegatori... adica cred c-ar accepta sa merg si 6 ore/zi pt. inceput! Oricum trebuie sa gasim o solutie sa fie mai mult timp acasa! Cu parintii ... apar vrei, nu vrei probleme! Suntem generati diferite .. cu alta gandire si alt sistem de valori!





PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!



Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Multumim mult!!!PUSSI,ROX
Fetelor,ma duc la patut,am intrat sa va dau vestea,poate maine imi va fi mai bine si o sa pot sporovai mai mult!
Pupici tuturor mamicilor si bebeilor!!!

Ana 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Iuli FELICITARI ptr fetita,sa fiti sanatoase

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Ancutzo,multumim!
Sa dea Dumnezeu sa fie toti sanatosi si frumosi!!!

Ana 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doamne daca am si eu tot baiatca am o husa super de patut.....ROZZZZZZZZZ

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Ancule, eu ma gandeam ca daca totusi iese fata, mititica va purta numai hainute bleu, verzi si cateva rosii. Eventual, daca vrei, putem face schimb de lucrusoare . Ce zici?

quote:
Originally posted by ancadragoman

Doamne daca am si eu tot baiatca am o husa super de patut.....ROZZZZZZZZZ

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani







Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox in afara de husa de patut nu am luat nimic roz,doar alb si verde ,dar daca iese baiat si la tine fata ma bag la schimb....de haine nu de bebei nu?

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

De haine, bineinteles . Nu-mi dau eu bebeul meu karatist din burtica .
Acum vorbind serios, credeti ca ar fi posibil sa iasa fata, desi mi-au spus la doua eco 4 D ca e baiat? Oare s-au intalnit cazuri?


quote:
Originally posted by ancadragoman

Rox in afara de husa de patut nu am luat nimic roz,doar alb si verde ,dar daca iese baiat si la tine fata ma bag la schimb....de haine nu de bebei nu?

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani







Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai stai sa vedem
Iuliiiiiiiii la 4d ti-a zis ca este baiat?
Mie Iosup mi-a zis ca este fata de 2 ori si daca ii creste putulica intre timp are mare scandal cu mine ca at nu-mi mai creste nicio artera

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Mie Iosup mi-a dat si poza cu cucul baiatului meu . Ma duc si ii dau cu poza in cap daca iese fata (ceea ce nu m-ar deranja deloc ).

Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput