Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Multumim pentru capitolsa fie cu noroc!

Dana 27+ Luca-Rares

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumim ptr capitol,sa fie cu noroc
Ce aiurea este asa cu paginile scurte

anca 32+

Maria
poze

AMR 8 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

pussi - noi am avut zilele trecute in meniu fasole ... cu muraturi ... mmmm ... As manca ceva dulce ...

E liniste ca e week-end ... burticile sunt la plimbare ...

Petronela
bb Silvia



am facut clatite! eu compozitia, tati le-a copt!



PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna din nou!
Petronela, multumim pt. noul capitol, sa fie numai cu vesti bune!

Adina, la mine trebuie neaparat! eu am cu 10 kg mai mult decat in ziua in care am nascut prima data (si mai am ceva pana la sfarsitul sarcinii asteia...); la mine se impune un regim (nu cura de slabire), ca ma dor rau de tot picioarele, s-au dublat atat la glezne, cat si sus, aproape nu mai pot sa merg- dupa 100m ma dor, ma ustura... Dulciuri nu mananc decat f. rar, evit sarea pe cat posibil, nu prea mananc paine, dar tot nu mi-e bine!!!o sa incerc ceva mai light, chiar daca cantitativ nu o sa ma privez de mancare

Daca doresti, ne tinem companie , poate reusim mai bine sa ne controlam!



Camelia, Sebastian si Stefania


lista necesar bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare. Am venit si noi de la plimbare. Sunt destul de trista azi. In primul rand, sotul mea a plecat iar in delegatie pana marti. Acum e la Targu Mures. Mi s-a luat de job-ul asta al lui. E adevarat ca sunt mai sensibila in perioada asta si ma intristez imediat.
In al doilea rand am fost in vizita la ai mei. iar a iesit cu scantei. Nu reusesc deloc sa am o relatie ok cu tatal meu. ne contrazicem din orice, ne certam. Suntem 2 firi tari. Ne iubim f mult, insa nici o intalnire nu poate fi normala. Si eu ma enervez f repede, el este de asemenea f mandru. Offff

Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Salutare,burtici!
Mi-era dor de voi,mai ales ca am ceva vesti...se pare ca baietelul nostru a devenit fetita % la %...
E bine,f vioaie,in limite...
Eu nu sunt tocmai bine,ca am avut ceva de alergat saptamana asta si nu prea am stat in patut,asa ca bblina noastra a ajuns un pic mai jos decat e bine si pt asta voi ramane in medical...Dar...ce chestie,am simtit mereu ca e fata,desi toata lumea spunea ca nu am "mutra de fata"...Instinct matern,deh...
In plus am un inceput de raceala,imi vajaie capul si stranut cam des...bagam ceaiuri la greu cu multa lamaie...
Sa ne fie de bine noul capitol!!!

Ana 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

roxxy imi pare rau de starea ta! Cu sotul ... si eu vreau sa gasim o solutie.. pt. dupa nastere sa stea mai mult cu noi, ieri eram asa disperata incat imi venea sa-l las pe el sa-si ia concediul de crestere a copilului.. 2 ani! Ca la mine sunt mai intelegatori... adica cred c-ar accepta sa merg si 6 ore/zi pt. inceput! Oricum trebuie sa gasim o solutie sa fie mai mult timp acasa! Cu parintii ... apar vrei, nu vrei probleme! Suntem generati diferite .. cu alta gandire si alt sistem de valori!





PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Sa-ti traiasca fetita si sa fie sanatoasa. Vezi ce inseamna instinctul matern... Eu imi doream f mult sa am fetita, insa ceve imi spunea ca am baiat. I-am zis lui Iosup ca e baiat inainte sa-mi spuna el.

quote:
Originally posted by iuli-ana

Salutare,burtici!
Mi-era dor de voi,mai ales ca am ceva vesti...se pare ca baietelul nostru a devenit fetita % la %...
E bine,f vioaie,in limite...
Eu nu sunt tocmai bine,ca am avut ceva de alergat saptamana asta si nu prea am stat in patut,asa ca bblina noastra a ajuns un pic mai jos decat e bine si pt asta voi ramane in medical...Dar...ce chestie,am simtit mereu ca e fata,desi toata lumea spunea ca nu am "mutra de fata"...Instinct matern,deh...
In plus am un inceput de raceala,imi vajaie capul si stranut cam des...bagam ceaiuri la greu cu multa lamaie...
Sa ne fie de bine noul capitol!!!

Ana 25+



Roxxy 28+Rares Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Rox,asa este...

Ana 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

felicitari mamico!!!! Sa-ti traiasca printesa!



PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput