pagini multe la unele subiecte

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Multumesc frumos, admin.
Cred ca mai e o problema totusi. La "prieteni dintotdeauna", subiectul moldovencelor de peste Prut are, cica, 10 pagini. Cind apas pe 10, subiectul se deschide la pagina 20 . Care e numarul veridic pina la urma? Cind se deschide capitol nou?

Nu m-am exprimat bine. Subiectul arata ca ar avea 10 pagini. Apas pe 10, se deschide intr-adevar pagina 10, dar cind te uiti mai bine, subiectul are de fapt 20 de pagini. Numarul veridic al paginilor nu se vede pe lista cu subiecte, ci doar cind deschizi un anume subiect.

------------------
Numai bine,
Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze
Lucrusoare pentru bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Aceeasi problema e si la "Aradence...", imi arata 9 pagini, cand deschid se deschide la pagina 9, dar imi arata 18 pagini, la 18 ramasesem ieri, de fapt 18 sunt. Am deschis si alte subiect la "prieteni dintotdeauna' si e la fel.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

vad ca la toate subictele nr de pagini afisat pe forum e mai mic decat cel real..... Ce se intampla oare????

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am rezolvat si problema cu nr. paginilor
Acum: pe forum sunt 20 de subiects pe pagina
Intr-un subiect sunt 10 mesaje pe pagina

Numai bine

Mergi la inceput