Mamici de Ianuarie-Februarie 2008 (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

fetelor, nu gasesc link la capitolul trecut... si nu am apucat sa citesc tot


am papat cateva patratele de cioco amaruie si bebe e super activ, iar inimioara-mi bate mai repede. nu cred ca e de bine cu ciocolata in sarcina. Ciudat e ca m-a poctit o pofta de dulciuri mama-mama. pana acum mergeam pe acrituri. s-o fi facut bebelutul bebelina? nu asa se zice?

Anca D.

20+ Luca Alexandru
http://bd.lilypie.com/LeePp3.png
http://www.flickr.com/photos/ancadiana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

quote:
Originally posted by deiutz

Si mie imi place Clopotei!

Felicitari burticilor ai caror copilasi si-au aratat sexul! Si eu am aflat ca burtica mea detine o fetitza.

Deiutz
18+





Deiutz , felicitari si tie pt gogosica , sa creasca mare , frumoasa si mintoasa !

23+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deiutz spune:

quote:
Originally posted by gattasalvaje

quote:
Originally posted by deiutz

Si mie imi place Clopotei!

Felicitari burticilor ai caror copilasi si-au aratat sexul! Si eu am aflat ca burtica mea detine o fetitza.

Deiutz
18+







Deiutz , felicitari si tie pt gogosica , sa creasca mare , frumoasa si mintoasa !

23+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?



Multumesc frumos.
Deocamdata ea e "galushca" noastra...pana se hotaraste tati asupra unui nume...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

quote:
Originally posted by Anca.Diana

fetelor, nu gasesc link la capitolul trecut... si nu am apucat sa citesc tot


am papat cateva patratele de cioco amaruie si bebe e super activ, iar inimioara-mi bate mai repede. nu cred ca e de bine cu ciocolata in sarcina. Ciudat e ca m-a poctit o pofta de dulciuri mama-mama. pana acum mergeam pe acrituri. s-o fi facut bebelutul bebelina? nu asa se zice?

Anca D.




20+ Luca Alexandru
http://bd.lilypie.com/LeePp3.png
http://www.flickr.com/photos/ancadiana/



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107055&whichpage=1

O zi excelenta !
Lala.

Fratele mai mare

Atat mai am pana ma nasc ! (bebe 2 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

ooo, fetele, de azi-dimineata ati si schimbat capitolul!!

deci, clopotei imi suna bine, imi si inchipui cum o sa scriem: a venit vremea sa nasc, suna deja!!
sau prin martie: fug un pic, plange clopotelul!!

asa, eu sunt printre alea de vreo 1,70, am par pe burta ezact ca o linea nigra

felicitari de eco fetele, pentru fetite si baietei, ce se mai coloreaza lista!! (mai ales deiutz, cu fata detinuta de burtica )
abia astept sa-mi rasara si mie vineri zambetul ala tamp!!

Virgo, o data faci 30 de ani, rupe gura targului!!

Bea, bine ai venit, scrie repede, am vazut ca esti deja la 4 mesaje, pana nu le scrii pe primlele zece o sa apara mai tarziu si, evident, vom raspundem si noi mai tarziu...

mai intru p eseara, sa va spun cum a mers cu shoppinguk

Monica 23+


Life's a beach
pisoi in lucru
www.flickr.com/photos/monicu/sets/" target="_blank"> poze de tot felu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

, fetelor stiti ce patii? Scrisei eu o ora la raspuns pt voi, ca veni fiumeu de la scoli, mancare povesti, si cand sa trimit, cica subiect inchis, incepuserati un alt capitol. Dovada ca nu bat campii, scrieti, nu gluma. Cu atat mai bine.
Pupici

Carmen mami de Mihai 24.8.99 ; 19+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Si acum iata ceea ce vroiam sa va scriu:
Salutare fetele,
De mult timp tot citesc, e drept printre picaturi ca mai si gatesc, am facut si chec (iar), dar lasand asta la o parte, scrieti nu gluma, bravo voua.
"La multi ani!!!!!" Virgo, sa fii fericita, sa ai un bb frumos, sanatos si distractie placuta azi.
Honey felicitari pentru fetita activa si sanatoasa pe care o cazezi. Sa fiti sanatoase, sa cresteti corespunzator si sa va vedeti cu bine.
Adriana" Casa de piatra", sa fiti sanatosi, sa va iubiti si sa aveti u bb frumos si sanatos. Si poate la mai multi.
Fetelor ma inscriu si eu in clubul celor de 1.70 si plus, adica eu am 1.73, dar si kg corespunzator. Masiva si frumoasa, ce mai.
Fetelor mie mi-au aparut niste varice mici, micute pe picioare. Nu sunt proeminente, doar niste capilare la suprafata pielii, ca o panza de paianjen. Vi s-a intamplat, e normal, oare dispar? Mie mi-e frica pentru ca mama mea are asa ceva si o deranjeaza teribil. La ea e mult mai avansata treaba si e intr-un singur loc pe piciorul stang.
O zi buna, eu ies acum, dar mai intru seara sa va mai citesc


Carmen mami de Mihai 24.8.99 ; 19+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Bea86 - bun venit si sarcina usoara. Asteptam cant mai multe vesti si de la tine

Miky_mamica - felicitari pentru baietel. Sa creasca frumos, sa se nasca usor si sa-ti aduca numai bucurii.

Iulia - multumim pentru link. Foarte dragute lucrurile de acolo.

Clubul celor inaltute:
Louiza - 1.64m
Creata - 1.70m
Ginette - 1.70m
Monica-Doc - 1.70
Monica-Mat - 1.64m

He he ... nu sunt singurica... nu sunt singurica...

Monica-Matz 20+ cu Andreea Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

bagati si o irinouka de 1,70m, pliz. :-)
va pup din fuga!

irina 22+
http://www.flickr.com/photos/10189719@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Doua prostii am facut azi.

1. aseara mi-am cumparat o pereche de pantaloni fara sa-i probez... iar azi... oricat de jos ii trag ma strnag de nu pot rasufla.

2. am baut o cafelutza mica mica... numai juma de cana (VanHoutte - daca stie cineva de ea) cu 4 portii de lapte condensat in ea... iar acum bebela se misca de nu-mi da pace, iar inima mea parca sare din piept. MAAAAAAIIIIIIIIII ce dor imi este de un espresson dublu cu spuma multa.

Sper sa nu ma certati prea tare. Ma duc la pranz sa cumpar alta pereche de pantaloni... si promit solemn sa nu mai beau cafea in urmatoarele 2 saptamani.



Monica-Matz 20+ cu Andreea Bianca

Mergi la inceput