Mamici de septembrie - octombrie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Imi place, neuronul meu chiar a luat-o razna, am trimis de doua ori messss pt Anisia, SCUZEEEEEEEE


Vezi ca poti sterge unul dintre ele. Pe bara de deasupra mesajelor scrise de tine apar mai multe optiuni (sa trimiti raspuns, sa trimiti mail, sa dai PM, sa raspunzi incluzand mesajul initial sau sa stergi mesajul). E foarte simplu, dai delete (are semnul unui cos de gunoi sau recycle bin, daca le ai cu calculatoarele). Asssaaaa, iti cere parola ta (pentru ca numai tu sau moderatorii pot sterge postarile tale) si raspunsul se sterge automat...


Bebe Yannis in evolutie

M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

quote:
Originally posted by mami25_7

A,si ma uitam sa vad daca este creo abatere de la ce se asteptau fetele si vad ca toate au nascut ceea ce asteptau,pt ca o prietena de-a mea din alexandria a stiut toata sarcina ca are baietel si sambata a nascut O FETITA.


Vreau si eu!!!!! Mereu il lasam pe Nayel sa-mi spuna ce sex are bebe, in speranta ca poate, poate nu mai are putza... N-am avut noroc (pana acum)... Fusei la 7 aparate echo si mereu avea treaba aia la locul ei....


Bebe Yannis in evolutie

M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Helou burtici si mamici,

Acum am picat acasa,ne-am externat,ce bucurie...am zis ca mor in spital atatea zile...groaznic,ma durea fundul de atata stat.
Si cum mi-a lipsit calculatorul,nici n-am ajuns bine,le am pe toate imprastiate si yo la calculator
Roxana FELICITARI ce baiat mare ai facut!Am ramas si eu paf.Sa fie sanatos si mancacios.
mirella76,Slippers76,Piccaflor,Aniast72,Aminoreanu,LaviniaN FELICITARI MAMICILOR!!!

Erikuta e cuminte,papa bine si doarme.Deocamdata nu avem probleme,de acum incolo sa vedem.
Am avut 2832 grame,49 cm,nascuta la 37 saptamani si 6 zile,pe 31 august,la orle 15:13 ora Japoniei.
Annisia imi fuse dor de tine fato...ma asteptam sa fi nascut pana acum.
SabinaBafta azi,refacere rapida si bb Gheo sanatos.
Multumesc tuturor de urari,am fost f fericita sa va citesc mesajele cu urari asa frumoase.
Gata,ma duc sa mai citesc din urma ca am ceva capitole de recuperat.






Sabina Y. 37+
japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

quote:
Originally posted by devylla

Helou burtici si mamici,

Acum am picat acasa,ne-am externat,ce bucurie...am zis ca mor in spital atatea zile...groaznic,ma durea fundul de atata stat.
Si cum mi-a lipsit calculatorul,nici n-am ajuns bine,le am pe toate imprastiate si yo la calculator
Roxana FELICITARI ce baiat mare ai facut!Am ramas si eu paf.Sa fie sanatos si mancacios.
mirella76,Slippers76,Piccaflor,Aniast72,Aminoreanu,LaviniaN FELICITARI MAMICILOR!!!

Erikuta e cuminte,papa bine si doarme.Deocamdata nu avem probleme,de acum incolo sa vedem.
Am avut 2832 grame,49 cm,nascuta la 37 saptamani si 6 zile,pe 31 august,la orle 15:13 ora Japoniei.
Annisia imi fuse dor de tine fato...ma asteptam sa fi nascut pana acum.
SabinaBafta azi,refacere rapida si bb Gheo sanatos.
Multumesc tuturor de urari,am fost f fericita sa va citesc mesajele cu urari asa frumoase.
Gata,ma duc sa mai citesc din urma ca am ceva capitole de recuperat.


Sabina Y. 37+
japonia prin ochii unui amator





Devylla, bun venit acasa si ma bucur enorm de vestile despre Erikuta. Taticul ce zice?



"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Sabinutza, nastere usoara iti doresc si recuperare rapida!!!! Asteptam pozele si istorisirile de rigoare

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Danielle, cum te mai simti??? Ce mai face Ebonee? SI taticul si-a mai intrat in rol??

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Fetelor, eu sunt tuflita rau. M-a luat asa o oboseala, de parca am tras la coasa . SI eu care doar incepusem sa o las mai incetutz, acum sunt obosita rau si imi vine sa dorm tot timpul. Acum e 3:41pm si ma duc sa ma bag in pat pana ajunge sotul de la serviciu.

Si, in plus, sunt cam sensibiloasa, am stari alternative, dar mai mult imi vine sa plang din orice . Si sunt si stresata ca mai am inca de facut pregatiri pt bebelusa si de iri sunt oficial in 37 sapt!!!

In fine, o sa imi treaca...

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Devylla, bine ai revenit si felicitari mamico!!!! Ce calumea de tine ca ai scapat!!!! Bravoooo!!!!! Chiar ma gandeam ieri ca nu ai mai postat, dar am zis sa mai astept cateva zile pana sa te dau disparuta... Cum te descurci cu pitica ta? Cu nastrerea cum a fost? Povesteste tot, ca azi ma simt puternica!!!!


Bebe Yannis in evolutie

M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Adimercedes stai linistita iubita, ca e doar o pasa... Cred ca toate am trecut prin stari mai mult sau mai putin interesante pentru psihilic... Hormonii bata-i vina!!!! Lasa ca trece si asta. Mai avem putin si vom rade cu lacrimi de crocodil, la vederea minunilor. Iti vei aminti cu mare bucurie aceasta perioada si te vei amuza de aceste stari alternative... Pupici si nu mai sta suparici!!!!


Bebe Yannis in evolutie

M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Eu intrasem cu sufletul la gura sa o mai incurajez pe Sabinuta noastra draga. A fost cam stresata cu cezariana ei, dar azi ma tem ca nu mai are cale de-ntors... Sunt convinsa ca totul va iesi ca la carte, pentru ca e pe maini bune. Recuperare grabnica iti doresc Sabina balerina si te asteptam sa te intorci cu printul mostenitor acasa!!!!


Bebe Yannis in evolutie

M-am facut mare

Mergi la inceput