Pacientele optimiste si gravi dr. Tutunaru cap 39

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

quote:
Originally posted by ancaoradea

Iyoana Te rog frumos sa ma pui si pe mine in listuta cu aspirante, sunt si eu o tutunica, vorba Ysei. De 2 ani incercam sa avem un bebe, ovulez natural, sotul spermograma beton, nu avem un diagnostic. Tutu suspecteaza endometrioza si sunt programata pe 27 sept pt laparoscopie.
pupici plouati intr-o zi de toamna cu aroma de struguri copti. Se pare ca m-a apucat melancolia, e vreme de stat in casa si



Dorinta ti s-a indeplinit, draga mea!

mmm....dulci pupicii tai! frumoasa imagine...



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Sa va fie de bine in noul capitol!
Dar eu vreau sa mai trec niste gravidute acolo, e prima pagina, la loc de cinste, asa ca...nu ma faceti sa astept prea mult!

Silvy astept rezultatul testului!



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Gata si "cosmetizarea" primei pagini!

Noapte buna tuturor!



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauravoinicu spune:

Iyoana , tu antreneaza majoretele , ca suntem multe care avem nevoie de ele , cineva trebuie sa reuseasca in toamna asta ... Doamne am niste emotii..., daca nu ati fi voi sa vb cred ca as lua-o rasna
Silvy , ce vis frumos , da Doamne sa se adevereasca ce ai visat sa faci 2 bebici......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Lauravoinicu Curaj, suntem alaturi de tine! Stii tu ca toamna e anotimpul bogatiei, prosperitatii. O sa fie cateva gravidute pana la Craciun, iti tin pumnii sa fi printre ele
Fetelor hadeti la o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

Magdita eu sunt din Pitesti, si nu stiu la ce ora ajung pentru ca o sa merg la IDS sa iau analizele pe care le am facut saptamana trecuta(sper sa fie bune) si apoi ajung la cabinet.Poate ne vedem, eu sunt bruneta cu parul strans ca imi cade la greu si f.f. vorbareata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

quote:
Originally posted by aaandreea78

Magdita eu sunt din Pitesti, si nu stiu la ce ora ajung pentru ca o sa merg la IDS sa iau analizele pe care le am facut saptamana trecuta(sper sa fie bune) si apoi ajung la cabinet.Poate ne vedem, eu sunt bruneta cu parul strans ca imi cade la greu si f.f. vorbareata.

Andreea



Asta cu vorbareata chiar ca ai nimerit-o! Magdita, daca auzi un zgomot de fond la usa cabinetului, sa stii ca aia e Andreea mea, care se baga in vorba cu toata lumea si nu-i tace gurita nici 2 secunde....

Ancacoradea eu raspund prezent la !

Laura, pai asa ne laudam? Hai, fruntea sus si reusita maxima la FIV, ca TREBUIE sa fie bine, ok?

O zi cu soare...in suflete...va doresc!



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

F.fffff frumos mosica(Iyoana), daca vorbesc , vorbesc prea mult , daca nu inseamna ca am ceva, nici eu nu stiu cum sa o mai dau cu voi.
Stai linistita Magdita am vazut si mai mare galagie la cabinet, se poate si mai rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

si eu toate fetele. Va doresc mult succes tuturor la monitorizari, la FIV si sa veniti cat mai curand cu vesti bune. Avem nevoie k sa ne mai incurajati si pe noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Buna fetele mele,

Aaandreea, scuze pentru confuzie, nu stiu de ce am avut impresia ca esti din Galati. si sper sa ne cunoastem marti.

Iyoana, Ysa, ana,

Silvy, hai cu rezultatul testului, cu toate ca e cam devreme...... Iti tinem pumnii!!

magdita

Mergi la inceput