Gravidute si mamici de Constanta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bisous spune:

Buna fetelor,
Sunt eu mamica la dublu si spun prezent,macar aici o sa putem vorbi mai multe fara sa fim off topic.Va pup fetelor si sper sa ne imultim

mami de cristina 21/03/2005 si victor 20/09/2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Va pup, fetelor!
Sunt si eu alaturi de voi! Doresc viata lunga subiectului si multa sanatate participantelor la discutie, bebicilor din burtici, copilasilor, taticilor si... celor dragi, desigur!

Am si eu o dedicatie pt voi:
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">Cand se naste un copil

O zi minunata tuturor!

Mami de Sebi (04.02.2004)

"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


AngeliquedeS cu mine ce ai? Chiar crezi ca nu e sarcina?

Vreau si eu pe listutza ... sau vrei sa am confirmarea...

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Angelique, buna idee!

Acum am vazut si eu subiectul, ca noi ne-am mutat la Scutece si am fost tare melancolica ca nu mai intru la Odisee. Si cu acest subiect macar stiu ca nu mai sunt off-topic la Aspirante!

Salutari tuturor mamicilor si burticilor de Constanta si sa fie listuta noastra cat mai lunga!

Va vine sa credeti ca al meu bebe sta cuminte in scoica iar eu imi fac de cap pe net?! ptiu sa nu-l deochi ce copil am! (lauda-ma gura! ).



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1265111765/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip fotomodel(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


AngeliquedeS multumesc mult.

Gindesc pozitiv. Pot demonstra cu testul, am doua liniute. Daca nu apare nimic intre timp nelalocul lui...

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

andicu: sa sea dumnezeu sa stea si dupa 7 luni la fel de cuminte...Noi nu mai avem niciun moment de respiro daca nu doarme...
Nu vreau sa-ti narui visele, dar la noi a fost cuminte exact pana la 7 luni cand a coincis cu aparitia primului dintisor, cand s-a ridicat de la stadiul de maimutica la cel de om( a se intelege de la patruped la biped), cand a stat o saptamana cu mama mea pt k noi am fost la munte...cand nu mai doarme in patut, ci pe jos si nici nu mai adoarme daca nu e cineva in camera , cand a inceput curiozitatea si dorinta de a cerceta fiecare coltisor al apartamentului...etc
cam multe coincidente la 7 luni...



Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

concediu 2007
Darius - luna a 8-a

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Mada,..

Macar noaptea doarme? asta-i oful meu! pt mine cel mai greu a fost ca nu mai dorm noaptea cap-coada, sau macar dimineata pana mai pe la 8. Ca ziua ne gasim noi timp si pt altele, mai sunt si bunicile..



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1265111765/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip fotomodel(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

eu de ce nu sunt in listuta??????sau se fac discriminari...sau de mine nu va place:( sunt si eu tot din CT,sunt intr-adevar ceva mai noua,dar cand s-a deschis acest subiect,deja eram prezenta pe acest forum...nu ma ignorati,pls....vreau si eu in rand cu voi...

Adriana S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Adriana nu se fac discriminari. Si daca se intimpla sa uite cineva sa-ti raspunda sau ceva... trage de minecutza.

Acum presupun ca nu stie datele tale. Esti gravidutza sau mamica?

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Ina eu una sunt convinsa ca e sarcina, insa asteptam sa imi spui tu sa te trec pe listuta pt ca atunci cand am ramas eu gravi, fetele m-au trecut pe listuta inainte sa am confirmarea de la medic si taaaaare am mai stat cu teama sa nu ispitesc soarta!!!

Andicu, chiar ca e cuminte puiul tau daca te lasa sa stai cu noi!

Eu azi voi merge la Dodo Kids sa luam carucior!!!

EDIT: Am modificat listutza, am trecut-o si pe Adryana_4u Nu trebuie sa o iei ca pe ceva personal, aici chiar nimeni nu are nimic cu nimeni! Cum sa se faca diferentieri? Din contra!!!

Pupici,
Angelique 23+ bb Victor

noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput