Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Sovietica - nu-mi dai si mie reteta ta de ghiveci pe pm? Ca tare mi-ai facut pofta. Eu am facut gem de prune.(de fapt mama; eu doar am dus ingredientele)

Roxana 15 sapt si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Sovi, am papat aproape toata budink, ca a fost tare buna, cu stafide si cu aroma de vanilie...mmm, a iesit bine! N-am uitat-o la cuptor ca mai scriam un mesaj si fugeam rpd sa vad daca a bipait cuptorul

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Eu nu sufar de pofte , am mai spus=o , desi ininte de sarcina mi-era pofta pana la rau , odata era sa ajung la urgente .
Dar am si eu o problema cine imi face si mie clatite ca am la dulceata de care vreti , mie tareeeeeeee mi-e lene.
cind ma gandesc cum eram inaite de sarcina mi-e greu sa cred cat m-am schimbat, dar m0am gandit ca e suficient un nebun in familie (adica io)


Giani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Cory , ce mai este nou pe la Iasi
si eu sunt din iasi dar sunt stabilita in bUc.
ajung in Iasi sapt viit. pana atunci te rog sa-i transmiti salutarile mele


Giani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetelor!

Noi azi am fost cu Vladut la un loc de joaca, a fost tare dragut, apoi am papat si am bagat somnic! Mie mi-a trecut burtica, dar beau ceai de menta in loc de apa.

Sovietica, maine dimineata ma duc la analize, trebuie sa epilez "acolo" si mi-e cam lene...Sper sa iasa rezultatul intr-o saptamana sa ma duc la eco.

Hi, hi, ce m-ati distrat cu sexul! Eu de cand am aflat ca sunt gravi am o stare tare ciudata, as dormi non-stop si ma simt ametita, greata n-am, dar m-a luat alalteri burtica...parca n-am chef de nimic si nici vlaga...

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Sovietica, te-ai harnicit nu gluma!

Despre condimente, din ce am citit, treaba e cam asa:

- piper se poate, dar atentie ca irita tractul digestiv! Vai de funduletz, daca e garnisit cu hemoroizi!

- cica cimbrul si busuiocul sunt interzise (spre ciuda mea ca eu eram adepta bucatariei mediteraneene si le foloseam din belsug, dar acum...punem doar sare si putin piper).

P.S. Gata sexu'...scurt si vesel!

cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Fetelor, merge careva dintre voi la Tutunaru??

Cory, sa va fie de bine!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Giani,

Iasul e la fel de plicticos si de prafos...schimbari lente, in "dul#351;ili" stil moldovinesc...ori poate sunt eu prea critica!

Parca mai iute se dezvolta Bacaul...de altfel i se zice si "Micul Bucuresti"!

Dar peste toate astea, Iasul ramane fermecator, pentru cei care-l viziteaza.....

Hei, cine vrea clatite si sufera de lene...sa-i viziteze expozitia lui Bubu...iti fac cu ochiul niste clatite pufoase, nebunie maxima!


cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

bubu05, dar analizele la care mergi maine implica si zona pe care vrei sa o chelesti? ca eu imi imaginam numai sange si eventual uri.
cory3maz sarumana de info cu condimente. Anti hemoroizi, am un mic plan de bataie, ca am inteles ca suntem predispuse. Pe langa exercitii kegel, care am inteles ca ajuta si la asta daca implic si muschii mai din spate, am cumparat material (un fel de izopren mai tare si mai gros) sa fac o pernuta care sa semene cu asta http://www.activeforever.com/wolthuis.aspx?productid=1476&size=large . Cica ajuta la o circulatie mai buna in zona, si nici nu se incinge asa tare.
Si in alta ordine de idei, ma intereseaza o sursa de lapte de capra in Bucuresti daca stiti? sar'na

sovi 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Randunici, numarul meu la calculator ia sfarsit!

Cu o pijama groasa (ca se simte ca e toamna) si o carte buna ma retrag in pat!

Incepe "ora sotzului" la calculator...e jurnalist si se documenteaza... ca de la ora 22.00 se incarca (electronic)ziarele de a doua zi.

Vesti bune daca mergeti pe la doktori, spor pentru cine merge la scarbiciu si peste toate...sa fiti in forma maxima si voi, si bebelushii vostri!

Toate bune!

8 plus

cory3maz

Mergi la inceput