Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:


Ioana sa nu intarzii mult cu noile poze ca m-am protapit la calculator si nu stau bine cu rabdarea! Vreau sa le vad!
Clabuc, ma bucur ca te simti fericita de ziua ta! poti sa-mi spui pe pm la ce hotel lucrezi?


Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Frumusik ce norocoasa esti tu!!! Iti gateste sotul...bravo...frumos! Si al meu ma mai ajuta la bucatarie si ma simt super atunci cand o face!

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Dragelor, ma pregatesc de plecat acasica! Nu mai intru, ca dupa ce stau 9 ore la calculator la serviciu, nu imi mai vine sa fac acelasi lucru si acasa.

Pup toata gasca! Seara placuta tuturor! Petrecere frumoasa, Laly!

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

Ftelor, am avut de citit 14 pagini! Ati scris, nu gluma!
Vin cu vesti. Am fost la eco si totul e ok. Bb a crescut,are 63mm , iar pliul nucal 1, asa ca suntem in grafic. Avem si poza.

Clabuc,LA MULTI ANI , multa fericire, sanatate si sa dea DD sa ti se implineasca toate visele!

Olga,CASA DE PIATRA SI MULTA, MULTA FERICIRE!

Va pup pe toate , harnicutelor!

Oana 13
www.flickr.com/photos/12088723@N05/sets/72157601794418226/" target="_blank">poze
www.flickr.com/photos/12088723@N05/sets/72157601861150517/" target="_blank">eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

clauclau,mersi mult de grija!sunt bine,am fost plecata in grecia 2 saptamani la mare(a fost superb),apoi m-am apucat de curatenie si sunt tare ocupata cu zglobiul de baietel,care nu ma lasa o secunda linistita!ma trezeste de la7 dimineata si ma termina cu energia lui...cateodata simt ca nu mai pot face fata!!!
va pup pe toate si promit sa fiu mai prezenta!

Simo
14+,mamica lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

Am uitat , mi-a zis ca s-ar putea sa fie fetita... Sper sa-mi spuna la viitoare eco(16 sap) si atunci chiar se adevereste statistica ,in cazul meu.

Oana 13
www.flickr.com/photos/12088723@N05/sets/72157601794418226/" target="_blank">poze
www.flickr.com/photos/12088723@N05/sets/72157601861150517/" target="_blank">eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Oana,

multumesc mult pentru urari.

Apropo de nume, daca e fetita ne-am dori s-o cheme Maria Clarinda, iar daca e baietel David Alexandru.

Eu am doua nume si, asa cum a mai zis o burticutza, e bine sa aiba 2, sa aleaga unul care-i place.

Va pup mult si o seara frumoasa! :)

Laly 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Simonette,

Te rog, indruma-ma tu cum sa-ti trimit pe pm, n-am mai facut-o pana acum si nu prea mai am timp sa caut modalitatea de a o face.

Mersi!

Laly 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Simonette,

cred ca am reusit sa trimit pm, era chiar foarte simplu, nu stiu de ce am avut impresia ca e mai complicat.

Laly 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Clabuc, petrecere frumoasa diseara! Foarte frumos s-a purtat sotul tau, sa-ti aduca flori la servici e foarte romantic!
Probabil ca diseara o sa aveti o cina romantica , ce super!

Oana, ce frumos ca ti-a zis ca pare fetita! Poate incepe sa se adevereasca statistica noastra de la randunici!

Simo27, ma bucur ca ai avut un concediu frumos!

Olgutzika, si eu la fel patesc, seara nu mai pot sta la calculator, ma dor ochii si simt nevoia sa fac altceva, in special sa stau intinsa in pat, dupa atatea ore de stat pe scaun...








CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput