Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Clabuc, la multi ani fericiti alaturi de cei dragi!
Dalv cat ma bucur pentru voi ca v-ati mutat! Si eu sunt mai "de casa" si nu m-am simtit asezata pana nu mi-am luat apartament. Si culmea, la putina vreme dupa ce m-am mutat (pe vremea aceea eram singura), au inceput sa mi se rezolve problemele de sanatate. Sa nu zic intr-un ceas rau, dar de atunci(de 6 ani) n-am mai avut nici o raceala mai lunga de o zi. Asa ca, eu cred cu tarie ca si bb se simte deja ca acasa. Sa va fie intr-un ceas bun si sa aveti pace cu toti vecinii.
forta sa fie cu voi :)

sovi 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Dalv felicitari pt casutza cea noua in care sigur va veni bb!!! E minunat sa ai casutza ta, abia atunci ai impresia ca ai propria familie si ca ai luat viatza in piept! BB o sa fie bine cu siguranta...mai ales ca mamik lui este fericita acum
Ralucas, felicitari pt bb care suge degetelul...stiu cum te simti si ma bucur mult pt tine!
Fetelor, am cautat-o pe Ralucas in listutza noastra, eram curioasa ce varsta are de face TT si nu am gasit-o!!!

Va pup pe toate!

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Clabuc, la multi ani fericiti alaturi de toti cei dragi!

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Clabuc - LA MULTI ANI!!!


Nici Chris nu este trecuta in listuta.

Aseara am mancat si eu fasolea cu ciolan afumat. Am fost super fericita

Dalv - felicitari pentru casuta!

Mami 8+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bubu programul de 6 ore il poti lua oricand,mergi la dr ginecolog si iti da o scrisoare medicala cu care mergi la medicul de fam si el iti da ceva sa duci la servici ptr reducerea de program.Daca mai ai intrebari da-mi PM

anca 30+

Maria
poze

AMR 10 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

Buna dimineata randunici, si va urez sa aveti parte de o zi cat mai placuta

dalv - felicitari pt noua casa, sa o stapaniti sanatosi si sa va simtiti cat mai bine in ea, si sa va dea D-zeu multa sanatate voua si lui bb

VALENTINA C - cu siguranta ca ai sa vezi mai mult de un punct, eu am facut eco ieri cand aveam 12 sapt si 4 zile si bb are deja capul f bine conturat, manutele si piciorusele de asemenea, o sa fii foarte surprinsa sa vezi cat de mult a crescut, eu deja am fost foarte mirata sa vad cat de mult a crescut si din sapt a 6-a cand am facut o eco pana in sapt a 7-a cand am facut alta

Underqueen - cred ca nu mai poti de nervi si de suparare, dar incearca sa stai calma si sa rezolvi totul, trebuie sa existe o solutie, si apoi este probabil ca sa ai si o stare de nervozitate mai ridicata si din cauza sarcinii, oricum incearca sa fii calma, ca sa nu il supei pe bb, ca el nu are nici o vina saracul

natynic - foarte frumose toate verighetele de pe siteul care ni l-ai dat tu, am gasit chiar si modelul meu acolo :), dar acum de curiozitate zi-mi pe care ti l-ai ales tu, si sper sa nu va suparati ca sunt un pic off-topic

Clabuc - La multi ani, multa sanatate, sa iti dea D-zeu un bb sanatos de care sa te bucuri toata viata, si deasemenea indeplinirea tuturor dorintelor!

simonette - referitor la listuta,i-am trimis mesaj lui randunici acum ceva timp si imi spunea ca nu accepta mesaje private, asa ca...daca imi zici cui ar trebui sa trimit, poate o sa apar si eu in listuta, oricum am sa scriu aici: DN - 10.11.1982, UM - 15?.06.2007, DPN - 20.03.2008, dr.Statescu Mariana

12+
eco 6 sapt
eco 7 sapt




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna dimineatza!!!Sa aveti o zi frumoasa!

Ralucas ebine ca ai postat datele, cred ca Ella o sa te treaca in listutza cand va putea, ca ea este o scumpa! In cazul in care nu reuseste ca tb sa stea mai mult in pat probabil o alta fata te va trece...

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Raluca si Chris - sunteti in listuta

Mami 8+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Raluca, mi-am pus mintea si te-am trecut in listutza! Ma bucur ca am reusit...nu credeam ca am atata rabdare!

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Cristina ai trecu-to si tu pe Raluca in listutza? In care?
Eu am trecut-o in ceapostata de randunici aici la pagina 8 ca in cea postata de tine nu aveam cum...nu am parola ta! Si cand o sa deschidem noul capitol cu care listutza il deschidem? Nu cu cea postata de randunici

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput