FIV 131

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

KORA trece-ma si pe mine pe listuta de septembrie-octombrie. Nu stiu daca la mine se considera FIV 1 sau FIV 2, tinand cont ca FIV 1 l-am intrerupt din lipsa de ovocite. Eu fac FIV la clinica Humanitas din Milano. Sper ca in toamna asta sa numaram cati mai multi bobocei.

ZOUZOU si mie imi place gradinaritul. Din pacate n-am gradina dar am niste balcoane de invidiat.

VALERIA imi pare sincer rau . Imi dau seama ce-i in inimioara ta, dar trebuie sa ne ridicam si sa mergem mai departe, caci intr-o zi SIGUR vom avea si noi mult dorit.

toate FIV-oasele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

ananu-ti mai face atatea griji. Eu nu am avut nici macar 5 minute sanii tensionati si totusi.... Deci nu e regula. Hai ca mai ai putin de asteptat.


Adhnana 34+ Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Adhnana, Kora, Kla,

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

luck eu scoteam de la frigider fiolele cu putin timp inainte de a le prepara;despre menogon...stiu de la tatal meu care e medic ca fesa se imparte in patru ( ca un cadran de ceas) si in fesa dreapta se da injectia in cadranul 12-15,iar in stanga in cadranul 9-12,dsper ca intelegi ce vreau sa spun,se bate putin locul si se ifige brusc acul tinut drept ( nu inclinat la 45 grade ca la gonalul care se da subcutanat in burtica).Bineinteles in prealabil stergi locul cu vata cu spirt si dupa injectare la fel.Teoretic stiu,practic nu am incercat decat subcutanatele.Noroc sau good luck !

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

KORA pentru listuta.

ANA iti tin pumnii si fac galerie

toate FIV-oasele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

kora ...vrednicuta,la zi cu totul......multumim pentru noul capitol ...cu speranta ca va incepe cu o veste buna de la Ana_p

Kla78 Andrada felicia Luck Ioana p76 Mirela1 rubia diana d Doris...se pare ca incepem "dansul hormonilor" impreuna din septembrie,eu incep din 10 inhibarea ...sa devenim toate mamici si tot asa sa urmeze in octombrie,noiembrie...etc...evident si fetelor deja in focuri

Numai bine tuturor.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Sa fie un capitol norocos pentru fetele care au intrat in loteria FIV-ului. Si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

KORA multumesc,acum fac proba ca am stat la tele si am adormit.sunt curioasa daca iasa nik-urile colorate.


ce gasca mare de fiv toamna suntem,doamne da ca de Craciun sa mergem la colindat cu burticile!

oare are ceva daca iau vitamina C si fier pe perioada inhibarii?mie nu mi-a dat dr nici un fel de vitamine in afara de acid folic si as vrea sa iau ceva totusi pe contul meu,ce ziceti?

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

nu-mi iasa,vad ca toate puteti scrie colorat numai eu nu

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Kla:scrii intai cuvantul pe care vrei sa-l colorezi,apoi il selectezi(stii cum se selecteaza,nu?Dai click la inceputul lui si tii apasat mouse-ul,plimbandu-te pe cuvant),apoi te duci la "culoare" si apesi pe sagetica si alegi ce culoare vrei tu.

Kora: pentru listuta, din cate stiu eu,Diana_d are punctia in jur de 10 septembrie,deci ea face FIV de august-septembrie,nu de septembrie-octombrie.Asa incat,te rog,daca vrei s-o treci langa mine si Relya(sa ni se ingroase si noua randurile )

AndradaP: Pana la urma te-ai hotarat cu medrolul? Cum il iei? Caci eu m-am hotarat,il voi lua intre punctie si test,indiferent de cum mi-l va prescrie dr.

Nusy

Mergi la inceput