Ajutati-l pe Darius!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Un pic si de la mine... Doamne ajuta (si) pe Darius sa duca o viata normala!



34+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

si noi pe Darius sa se faca bine! M-a ingrozesc asemenea cazuri cu atat mai mult cu cat ma uit la puiul meu si-l vad sanatos si stiu ca as face tot ce-mi sta-n putere sa-l ajut la nevoie. Suntem si noi alaturi de cei care se roaga pentru Darius si intentionam sa depunem si niste banuti in cont.

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=15&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Ma rog pentru micul Darius si voi contribui si eu cu ce suma voi putea pentru a-l ajuta pe micut sa se apropie cat mai repede de operatia salvatoare! Sanatate multa si multe !
Pupici frumuselului

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ylilimic acum am gasit si eu subiectul mutat.

Iti voi trimite imediat ceva pe PM si astept raspuns.

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

se poate trimite bani in unul din conturi prin PayPayl?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

sa fiu sincera, nu stiu bits. Ma voi interesa si la nevoie deschidem si acolo cont, parca era ceva pe net, nu la banci. Revin cu amanunte.

P.S. - ce mai face Ken? Cum ii merge? L-ai avut la gradinita toata vara? Amon a inceput diversificarea? Stiu ca lui ii mergea bine si fara, dar tare mi-ar place sa stiu ce nazdravanii fac amandoi. Ca ai mei...precum fratii dinamita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Lili din Romania nu se pot PRIMI bani prin paypal, se pot doar trimite. In schimb se pot primi pe cont de moneybookers, care e similar cu paypal. Chiar ar fi folositor cred sa deschideti acolo, se pierd mult mai putini bani decat prin transfer bancar pentru cei aflati in "afara". Contul se deschide extrem de usor pe www.moneybookers.com. Trebuie doaqr introduse niste date (adresa de email in primul rand, plus nume ...). Nu e greu deloc si nu trebuie nimic facut la banca, banii se pot transfera apoi intr-unul din conturile bancare deja existente (pe internet se face transferul si doar scoateti banii de la banca). DAca nu te descurci, scrie-mi.

Pupici

Doamne ajuta sa auzim de Darius sanatos!

Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

da Lili ascult-o pe Irina si deschide-ti si acolo un cont!eu una prefer sa-i dau banii copilului decat sa ajunga la banca datorita transferului.
am sa fac public anuntul si pe site-ul fetelor din Japonia.sper sa fie suflete miloase sa ajute un micut suferind.

ps:iti trimit PM si vb acolo de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

OK, sunt pe cale sa fac acel cont cerut la moneybookers, insa care sa fie moneda curenta?
Oare in dolari sau in euro lucreaza/doneaza lumea? Ce ma sfatuiti? Ca sunt in plop cu astea bancare, in viata mea nu am primit bani, mai ales pe net...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

quote:
Originally posted by ylilimic

OK, sunt pe cale sa fac acel cont cerut la moneybookers, insa care sa fie moneda curenta?
Oare in dolari sau in euro lucreaza/doneaza lumea? Ce ma sfatuiti? Ca sunt in plop cu astea bancare, in viata mea nu am primit bani, mai ales pe net...



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Salvati-l pe Darius!

Si ei sunt ai nostri: Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> Sonia / Edi
Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2


Lily ca sa poti primi bani, prin acest sistem, trebuie doar sa deschizi un cont in RON unde vei primi banii respectivi. eu stiu ca se face automat schimbul valutar, atat la depuneri cat si la retrageri de numerar, la un curs apropiat de cel al BNR-ului.

Marybell de Erik (23.12.2006) si Edy (22.06.1994)
www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/713424899/in/set-72157600639165474/" target="_blank">poze bb
varsta lui Erik

Mergi la inceput