FIV in Ungaria 20

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tuculucu ma bucur ca acum esti bine..te pupp..
Chiara bafta multa maine..tin pumnii stransii..stransii!!
crisis81 vad ca deja ti'au raspuns fetle..drum bun si multa bafta!!
amulisimi pare rau de catelusul tau..bafta vineri la punctie!!sa ai o productie super bunaaa..
magdutza,Moni va pup[pp
Ioana76 inca nu am terminat..mai am..mai am
danielaaa gataaaaa cum imi vine CM in sept acolo suntca vreau sa fac si hormonalele tot acoloacu sper sa'mi vina cat mai repedeca deja m'au apucat emotiile revederii cu nea Chivu
legaturilorrrrrrrrr va puppppp..in sept cum vine..inca nu7 stiu data..da astept
Pisss,ZoRi,ileana,Lelita.Mika,andicu,Tia,adela va pupppppp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Neata fetelor !

Moniland posibil sa fie alta unitate de masura. Eu la 8 zile de stimulare l-am avut 2000 si era in crestere si nu era de bine. Tu cind incepi?
Chiara iti doresc mutl succes la histero, tin pumnii, Doamne ajuta
Crisis prima consultatie consta , daca si incpeti cu stimularea in recoltarea anlaizelor, de nu incepeti cu stimularea doar ecograf si eventual analizele cele mai importante le faceti de nu le avet, dar le puteti face si in tara si pe data viitoare le duceti. O consultatie e 12000 ft si un ecograf 7500 ft , dar depinde de iti da sa cumperi med pt stimulare trebuie sa ia mai multi bani la tine.Deprocura si eu asa stiu ca trebuie sa o ai la tine. De cerut nici nou anu ne cerea in afara de buletie nimic, doar duap ce am trecut de vama ,a doua oara, am uitat sa aprind farurile si ungurii ne-au oprit si atunci ne-au cerut toate actele (CI, talon cartea verde, permis) (noi nu aveam procura ca inainte am fost platit integral masina)
Simona
Liana te tragem dupa noi
Pussi ti-am trimis pm
Gabituuuuuuuuuuu unde esti????

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Buna, fetelor. Mie mi-a venit ciclul aseara iar de azi dimineata este deja abundent. Nu stiu cand sa incep tratamentul. Dr.K mi-a spus sa-l incep in ziua 3 de ciclu, dar asta era in conditiile in care primele doua zile imi venea de obicei putin. Dar acum? Ma gandesc sa-l incep totusi maine in ziua 2 pt ca citind pe forum am observat ca de regula asa s-a inceput tratamentul de stimulare. Spuneti-mi, va rog mult, voi cand l-ati inceput?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Uau ce de raspunsuri. Va multumesc foarte mult. Am sa fac procura pentru orice eventualitate. Si de bani stiu, o sa am o mie de euro cel putin la mine pentru orice eventualitate. Ca nu sti niciodata ce se poate intampla. Plus ca vineri seara o sa ramanem acolo sa ne odihnim.
Ioanadar voi cu ce v-ati dus pana la Timisoara?


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Buna tuturor!
Am mai scris azi un mesaj dar nu stiu de ce nu a intrat.
Pussi multumesc de sfaturi. Ca sa-ti raspund la intrebari: am 31 ani si infertilitatea se datoreaza sindromului ovarului polichistic. Dar dupa tratament ovulatia se produce si aparent totul e ok. Oricum voi discuta variantele cu dr.
Simona multam de vesti, sper sa fie si la mine asa!
Magda sper sa ne vedem duminica, a reusit sotul meu sa faca programarea pe marti la 12.
Deci, mai vine cineva marti la Szeged?
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

ioana, pussi, liana, magduta, multumesc pt. gandurile bune. nici nu stiu ce sa-mi doresc: sa nu fie nimic in neregula sau sa gaseasca ceva care sa fi fost cauza problemelor si sa rezolve! cum o fi, o fi.
vin maine seara cu detalii. va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

apropo de estradiol: eu inainte de punstie cu vreo 2 zile cred, il aveam 1200. zadori era f. multumit. am avut 5 ovocite mature. deci se incadreaza in aritmetica pe care a facut-o nu mai stiu cine (mii de scuze ca nu am retinut numele fetei).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Andrao daca ti-a venit ieri seara inseamna ca azi e z1 si tratamentul sa il faci cum ti-a zis dr.
Chiara sa te gindesti ca va fi bine, trebuie sa fie bine.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magduta-nu renunt asa usor dar mai cad in melancolii cateodata! Vreau prea multe odata si nu prea e bine, mai vreau un copil, sa ma inscriu la continuare de studii, sa mi renovez casa si in afara de astea trebuie sa fac fata serviciului, firmei si familiei dar asta este, nu suport sa stau degeaba, trebuie sa fiu activa altfel nu mi place! succes si pupici!
Crisis- sa ti raspund si eu desi poate te au lamurit fetele: la vama iti cere actele masinii si daca nu este pe numele vostru, trebuie procura, contract de leasing, comodat sau inchiriere; apoi, la prima consultatie eu am platit 26500 ft.(consultatie+eco), succes!

Pupici pt. Liana, Pussi, Gabitu, Andicu, Ioana, Chiara, Cornelia, MIrelus si celelate fete!

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

quote:
Originally posted by crisis81
Ioanadar voi cu ce v-ati dus pana la Timisoara?


Ne-am dus cu trenul, am facut mai intai o escala la Predeal (cu prietenii nostri- Cornelia si sotul ei -unde a fost super) si apoi am continuat drumul, a fost o adevarata aventura si totul doar pt o consultatie..
Scuze ca poate sunt off-topic, dar mi-a fost drag sa-mi aduc aminte..

Ioana
poze szeged poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput